HOROSKOPI (6.V – 12. V)

0
265

AUNS
Cilvēki tavā klātbūtnē jutīsies iedvesmoti un būs gatavi sekot tavām idejām. Darbā var rasties jaunas iespējas izvirzīties un pierādīt savas spējas, taču jāpieliek zināmas pūles, lai savienotu profesionālos pienākumus un privāto dzīvi. Izrunājies no sirds ar mīļoto cilvēku par to, kas svarīgs. Brīvajiem ļaudīm romantiska dzirksts.

VĒRSIS
Sabiedriskā dzīve sitīs augstu vilni. Viegli veidosies kontakti, radīsies domubiedri un dzims jaunas idejas. Pienācis laiks dzīvē kaut ko mainīt un darīt citādāk, nekā līdz šim. Tikai lūkojies, lai darāmajam ir atdeve arī materiālā izteiksmē, un pievērs uzmanību juridiskām niansēm. Ja nekas nav pa prātam – ņem atvaļinājumu un dodies ceļojumā!

DVĪŅI
Gribēsi ar pilnu jaudu ķerties pie jaunu ideju realizēšanas. Uzmanību! Ir latviešiem tāds teiciens, ka ātri tikai blusas ķer. Visas ieceres vairākkārt pārdomā un parēķini. Īpaši uzmanīgam jābūt naudas lietās – rēķini ienākumus un izdevumus, turklāt labāk pietaupīt, nevis tērēt par lietām, kas šobrīd tā īsti nav nepieciešamas.

VĒZIS
Daudz kontaktu un sabiedrisko aktivitāšu. Būsi mīļi gaidīts dažādos pasākumos un draugu ballītēs. Lielisks laiks, lai veidotu jaunus kontaktus un parādītu, ka esi personība. Tikai neļauj vaļu emocijām, ja kaut kas nenotiek pēc tava prāta. Svarīgi ieklausīties līdzcilvēku viedoklī. Veiksme karjerā vai biznesā, virzies uz mērķi.

LAUVA
Brīvdienās kaut nedaudz velti laiku sev. Dodies garākā pastaigā vai aizbrauc piknikā pie dabas nelielā draugu kompānijā. Nesteidzīgais ritms uzlādēs ar enerģiju. Jāuzkrāj spēki jaunajai darba nedēļai, kas solās būt dinamiska. Iespējami nopietni izaicinājumi profesionālajā jomā, bet tu tiksi galā. Svarīga attiecību tēma un mīļotā cilvēka atbalsts.

JAUNAVA
Daudz laika vajadzēs veltīt mājas un ģimenes pienākumiem. Brīvdienās apdari saimniecības darbus un sarīko ģimenes svinības. Kopā pavadītais laiks stiprinās attiecības. Ja šobrīd esi viens, tad atver sirdi mīlestībai. Dzīve var uzdāvāt romantiskus piedzīvojumus. Darbā daudz pienākumu, nekautrējies runāt par atalgojuma palielināšanu.

SVARI
Jūtīgi uztversi situācijas profesionālajā jomā, kas veidojas no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Ja neko nevari ietekmēt, tad satraukties arī nav vērts. Varbūt vajadzīga neliela atelpa – paņem dažas brīvas dienas un dodies izbraucienā. Pēc tam ar jauniem spēkiem varēsi atgriezties ierindā. Sekmīgi nokārtosi lietišķos jautājumus, kas saistās ar īpašuma tēmu.

SKORPIONS
Svarīga attiecību joma. Būsi uz romantikas viļņa, taču prāts tomēr tāds domīgs. Vai notiek tā, kā tu vēlētos? Izrunājies ar mīļoto, atklātība visu saliks savās vietās. Kādam sirdslietas var saistīties ar ārzemju tēmu. Darbā iespējas parādīt sevi un palielināt ienākumus. Tikai pievērs uzmanību juridiskām niansēm, visiem „papīriem” jābūt kārtībā.

STRĒLNIEKS
Jauni plāni un peļņas iespējas. Taču vēlams orientēties uz ilgtermiņa pasākumiem – ātri un tūlīt nekas nenotiks. Ja čakli un nopietni strādāsi, tad ar rezultātu vēlāk būsi apmierināts. Svarīga arī privātā dzīve. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās iespējas, bet pāriem mīlestībā jauna dzirksts. Brīvdienās sakārto mājas saimniecību.

MEŽĀZIS
Daudz pienākumu sadzīvē, darbā vai biznesā, bet tas nav iemesls ļauties drūmām domām. Tu zini, ko vari, un ar visām situācijām sekmīgi tiksi galā. Paskaties laukā – viss plaukst, zied un saulīte pa zemes virsu staigā. Lielisks laiks dažādiem mājas darbiem: spodrības dienai, dārza sakopšanai un arīdzan nelielai ballītei.

ŪDENSVĪRS
Nedēļas nogalē uzpos telpas, parosies dārzā, sakārto garderobi un dodies nelielā iepirkšanās tūrē, lai iegādātos saimniecībā nepieciešamas lietas. Privātajā dzīvē jāgādā par saskaņu, ja ir viedokļu atšķirība, tad noteikti vajag izrunāties. Jaunajā nedēļā var aktualizēties izglītības tēma – apgūsti ko jaunu un meklē noderīgu informāciju.

ZIVIS
Būsi uzmanības centrā un jutīsies labi, zinot, ka līdzās ir cilvēki, uz kuriem vari paļauties. Ja nepieciešama palīdzība vai padoms, nekautrējies vērsties pie radiem vai draugiem. Brīvdienas piemērotas izbraucienam pie dabas vai dārza ballītei. Jaunajā nedēļā iespējas parādīt sevi profesionālajā jomā un saņemt interesantu karjeras piedāvājumu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe