AUNS
Ja kārtojamas darīšanas iestādēs vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem, labi sagatavojies, jo būs jātiek galā ar birokrātiju. Taču enerģijas tev netrūkst un tu ar visu tiksi galā. Var rasties labas idejas attiecībā uz peļņu. Ir vērts lūkoties karjeras virzienā vai mainīt darbības jomu.

VĒRSIS
Būsi līdz matu galiņiem iekšā darba pienākumos, tāpēc mājas dzīvei atliks mazāk laika. Ir labas iespējas izvirzīties, gūt panākumus un pavairot ienākumus. Izskaidro savējiem, ka tas ir svarīgi, – lai viņi izturas ar lielāku izpratni. Brīvdienās dodies izbraucienā skatīt zelta rudeni.

DVĪŅI
Labvēlīgs laiks, lai sakārtotu un novestu līdz galam juridiska rakstura jautājumus, kas saistās ar īpašumu, zemes vai mantojuma lietām. Taču jābūt apdomīgam ar finansēm – jāseko līdzi ienākumiem un izdevumiem. Patīkami notikumi paredzami gan profesionālajā, gan privātajā jomā.

VĒZIS
Brīvdienās labprāt rosīsies mājas saimniecībā. Vari pārkārtot telpas, remontēt un izdaiļot. Tāpat arī derētu papildināt savu un ģimenes garderobi ar rudenīgi elegantu apģērbu un aksesuāriem. Jaunā darba nedēļa prasīs daudz enerģijas, taču tas, ko paveiksi, nesīs augļus nākotnē.

LAUVA
Mājas dzīvē derētu kādas pārmaiņas. It īpaši tad, ja jūti, ka ikdiena iegājusi rutīnā. Labi palīdzēs telpu pārkārtošana, interjera nomaiņa un atsvaidzināšana, kā arī kārtīga ģenerāltīrīšana. Brīvdienas tam visam ir lieliski piemērotas. Jaunajā darba nedēļā pienākumu būs pāri pārēm, iespējama diezgan liela spriedze.

JAUNAVA
Daudz laika pavadīsi mājās un ar ģimeni. Iespējams, bērniem būs nepieciešams tavs padoms un palīdzības skolas lietās. Kad ar saimniecību esi ticis galā, atrodi laiku arī sev, lai vienatnē sakārtotu domas, atpūstos, palasītu vai vienkārši nedarītu neko. Brīvajiem ļaudīm mīlas piedzīvojumi.

SVARI
Nedēļas nogalē labprāt parūpēsies par savējiem un būs dažādas idejas kā viņus pārsteigt un iepriecināt. Daudz uzmanības paņems atvasītes – uzklausi bērnu vēlmes un palīdzi ar padomu, ja tas nepieciešams. Daudz panāksi ar smaidu un šarmu, tikai turies tālāk no intrigām. Darbā izcelsies ar radošām idejām.

SKORPIONS
Brīvdienās lielāko daļu laika pavadīsi ārpus mājas, piedaloties saviesīgos vai sabiedriskos pasākumos. Ja tev ir ģimene, tad vēlams pasākumus apmeklēt kopā. Esi uzmanīgs naudas lietās, jo kaut kas var bremzēties. Ja plāno iegādāties kaut ko dārgu, tad rūpīgi izpēti cenu piedāvājumu.

STRĒLNIEKS
Pirmajā vietā naudas lietas – vajadzētu padomāt kā papildināt maciņa saturu. Varbūt ir vērts pievērsties privātajam vai ģimenes biznesam. Ko nevari viens, dari kopā ar savējiem, vai uzņemies kādus papildus pienākumus, Darbā ies diezgan nemierīgi, bet mājas dzīvē mīļums un saticība.

MEŽĀZIS
Diezgan daudz pienākumu gan darbā, gan mājās. Ģimenēm vēlams brīvdienas pavadīt kopā – apmeklēt pasākumus vai ieplānot tīkamus saimnieciskos darbus, kas noskaņo uz viena viļņa. Brīvajiem ļaudīm savukārt dzīve var uzdāvāt romantisku tikšanos. Jaunajā nedēļā ar pilnu sparu vajadzēs pievērsties profesionālajām lietām. Dienas ritēs kā trakā skrējienā.

ŪDENSVĪRS
Pret ģimeni un mājas darbiem izturēsies ļoti atbildīgi, tomēr neuzņemies visu viens pats. Brīvdienās vēlams iziet sabiedrībā, satikties ar cilvēkiem. Tikai – ja kāds kaut ko sola, netici uz vārda, var sekot vilšanās. Darbā izcelsies ar interesantām, novatoriskām idejām, bet raugies, lai tev no tām tiek labums.

ZIVIS
Atceries, ka sevi jāmīl, un brīvajā laikā dari to, kas sagādā prieku. Nepamet novārtā mīļoto hobiju, satiecies ar draugiem, palasi, dodies pastaigā pie dabas, apmeklē SPA vai pirts procedūras. Darba lietās diezgan nemierīgi, iespējamas stresa situācijas, bet neņem visu tuvu pie sirds.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe