AUNS
Jauni izaicinājumi profesionālajā jomā. Esi gatavs pieteikties augstākam amatam un nekautrējies runāt par atalgojumu. Naudas lietās iespējami pozitīvi pavērsieni. Algas pielikums, prēmija, jaunas pelnoša biznesa iespējas u.tml. Var rasties pat diezgan trakas idejas. Privātajā dzīvē sapratne un mīļums.

VĒRSIS
Svarīga privātās dzīves tēma. Simpātiju un kaislību dzirkstis, bet vienlaikus arī mazi strīdiņi un viedokļu atšķirība. Lai kā arī būtu, jātiek pašiem galā. Nestāsti par privāto dzīvi nedz radiem, nedz draugiem. Var izcelties baumas un nevajadzīga jezga. Labs laiks ceļojumam vai komandējumam.

DVĪŅI
Nedēļas nogalē labprāt nodosies mājas darbiem, būs enerģija un idejas, kādus pārkārtojumus vai uzlabojumus veikt. Šī rosība ļaus atpūsties smadzenēm, kas darbā rosīgi darbojušās visu nedēļu. Arī nākamā solās būt spraiga. Profesionālos pienākumus pildi rūpīgi un visu pārbaudi, pastāv kļūdu riski.

VĒZIS
Klāt ir pārmaiņu laiks – nebīsties no izaicinājumiem un darbības paplašināšanas, tas dos gandarījumu, apliecinās tavus dotumus un arī būs finansiāli izdevīgi. Par brīvajiem līdzekļiem vari iegādāties lielākus pirkumus mājām – mēbeles, tekstilu, mākslas priekšmetus. Pārskati un atjauno savu un ģimenes locekļu garderobi.

LAUVA
Iesaisties jaunos projektos, attīsti privāto biznesu vai meklē uzticamus sadarbības partnerus, tādējādi radīsies iespējas palielināt ienākumus. Tajā pat laikā visas vienošanās jānoformē juridiski pareizi, lai vēlāk nav pārpratumu. Iespējams, jāpapildina profesionālās prasmes, piesakies kursos.

JAUNAVA
Ja vēlies kādu brīdi vienatnē atvilkt elpu, tad dari tā. Spēki būs nepieciešami gan darba, gan mājas pienākumiem. Var nākties palīdzēt kādam no radiniekiem, risināt nekustamā īpašuma vai mājokļa apsaimniekošanas jautājumus. Darbā vai biznesā meklē jaunas, jaudīgākas peļņas iespējas.

SVARI
Vairāk būsi aizņemts ar sevi, profesionāliem un attiecību jautājumiem, tāpēc mājas darbiem atliks mazāk laika. Brīvdienās apdari pašu nepieciešamāko un velti laiku privātajai dzīvei. Jauki brīži kopā ar mīļoto, sirsnīgas sarunas un nākotnes plāni. Ja tev ir ģimene, tad jāpievēršas pedagoģiskiem jautājumiem.

SKORPIONS
Brīvajos brīžos lasi, izglītojies, meklē noderīgu informāciju un apdomā, kādas mācības varētu uzsākt. Ja iekrājies neizmantots atvaļinājums, tad kopā ar ģimeni dodies ceļojumā, kaut vai apskatīt mūsu zemes skaistākās vietas. Sirdslietās siltas emocijas, taču, iespējams, jāizrunā arī kādi sasāpējuši jautājumi.

STRĒLNIEKS
Pirmajā vietā mājas pienākumi. Mīļuprāt rūpēsies par savējiem, brīvdienās uzposīsi telpas un izmēģināsi jaunas kulinārijas receptes. Izmanto ēdienkartē tās veltes, ko dod bagātais rudentiņš. Nebaidies eksperimentēt ar dārzeņiem, zaļumiem, augļiem. Darbā var nākt kādas pārmaiņas, bet tas notiek uz labu.

MEŽĀZIS
Ja pārāk nodosies profesionālajām lietām, ģimene var sākt protestēt. Tāpēc vismaz brīvdienas velti savējiem – kaut kur kopā aizbrauciet vai apmeklējiet kultūras pasākumu. Jaunajā nedēļā darba pienākumi paņems daudz spēka. Varbūt jāpapildina iemaņas, ir vērts apmeklēt kādus kursus.

ŪDENSVĪRS
Daudz domāsi par naudas lietām – kalkulēsi, lai pietiek ikdienas vajadzībām. No finansēm lielā mērā būs atkarīgs iekšējais komforts, tāpēc tēriņos esi apdomīgs un nepērc lietas, kas šobrīd tā īsti nav nepieciešamas. Turklāt pareizāk būtu domāt, nevis kā ietaupīt, bet kā palielināt ienākumus.

ZIVIS
Labvēlīgs laiks profesionālajai izaugsmei un savu iespēju parādīšanai. Var rasties izdevīgs un vilinošs piedāvājums. Tā kā darbs prasīs daudz spēka, brīvajā laikā labi jāatpūšas. Aizbrauc pie dabas, ieej kārtīgā lauku pirtī un neaizmirsti par veselīgu, vitamīniem bagātu uzturu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe