AUNS
Darbs vai bizness prasīs enerģiju un nervus. Iespējams, nepatiks kolēģu lēnīgums, jo tev tīk ātri risinājumi. “Necepies” daudz par situācijām, kuras nevari ietekmēt, bet domā par sevi. Labs laiks karjerai. Brīvdienās satiecies ar draugiem, iemalko kādu spirdzinājumu un gremdējies apcerīgās sarunās.

VĒRSIS
Prāts nemierīgs, un tāda sajūta, ka aiz muguras kaut kas notiek. Pajautā tieši – tā izvairīsies no pārsteigumiem. Profesionālajā jomā daudz domu un ideju, un vēlme darboties. Uzmanies no pārsteidzības, visu labi izplāno un tad dodies uz priekšu. Brīvo laiku pavadi ar mīļoto – emocijas dzirksteļos.

DVĪŅI
Ja dzīve piedāvā kādu izaicinājumu profesionālajā lauciņā, tad daudz nedomā. Ja šķiet, ka zināšanu par maz – mācies, ātri apgūsi. Karjera, protams, uzlabos arī finanšu stāvokli. Brīvajā laikā labprāt saimniekosi mājās. Iespējams, izdomāsi kaut ko paremontēt vai atsvaidzināt interjeru.

VĒZIS
Brīvais laiks paies saimnieciskā rosībā, jo atskārtīsi, ka iekrājušies dažādi darbi. Izpēti cenu piedāvājumus, jo var sanākt palieli sadzīviskie tēriņi. Tāpēc ir vērts lūkoties, kur pieejamas atlaižu akcijas. Darbā viss ritēs ierasto gaitu. Virzies uz priekšu palēnām un nepaļaujies uz vilinošiem solījumiem.

LAUVA
Vēl jau gribas to vasariņu aiz astes notvert. Ja ir iespēja, aizbrauc īsā nedēļas nogales ceļojumā – uz kādu tuvējo kaimiņzemi vai tepat pa Latvijas skaistajām vietām. Ir jāatpūšas un jāuzkrāj spēki, jo darbā var nākties pacīnīties par savu viedokli un aizstāvēt savas tiesības.

JAUNAVA
Krietnajam darba darītājam tiks gan lauri, gan labums materiālā izteiksmē. Ja  šķiet, ka esi pelnījis vairāk, tad runā ar naudas maka turētājiem. Vai – apskati, ko jaunu vēsta darba sludinājumu portāli. Taču dzīve jau nesastāv no darba vai biznesa vien. Privātajā dzīvē kaislības un emocijas.

SVARI
Sirdī romantiskas noskaņas… Gribas sajust to stipro plecu, to cilvēku, kas saprot un atbalsta. Bet var arī būt, ka viņš jau ir tepat līdzās – novērtē, ko dzīve sniedz. Profesionālajā jomā ikdienības realitāte. Pienākumu daudz, un partneri no tevis gaida idejas un racionālus risinājumus.

SKORPIONS
Nedēļas nogalē labprāt rosīsies mājās, aprūpēsi savējos, izmēģināsi jaunas kulinārijas receptes, izdaiļosi interjeru vai āra teritoriju. Attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs saskaņa – ja vien pārāk nevēlēsies noteikt toni. Darba nedēļā saimniekošanai laika neatliks, jo vajadzēs risināt svarīgus profesionālos jautājumus.

STRĒLNIEKS
Brīvdienās atpūties labi, jo jaunais darba cēlies liks iespringt. Dienas ritēs nemierīgi, un būs daudzi pienākumi gan darbā, gan mājās. Pašam būs jāturas pie stingras disciplīnas un varbūt jārisina tas, ko citi nav paveikuši vai, tieši otrādi, ir sadarījuši aplam. Neuzņemies pārāk daudz, citādi griezīsies kā vāveres ritenī.

MEŽĀZIS
Jāuzmanās no tendenciozas un sagrozītas informācijas uztveršanas par baltu patiesību. Visu svarīgo pārbaudi, lai nerodas glupas situācijas. Sekmīgi risināsi praktiskus jautājumus vai sarunas ar iestādēm, arī darbā būs labi panākumi. Savukārt sirdslietās… Nepieņem straujus lēmumus…

ŪDENSVĪRS
Prāts atvērts zinībām – vari pieteikties “online” kursos, lasīt izglītojošu literatūru un meklēt noderīgu informāciju internetā. Brīvajā laikā galvu izvēdināsi, dodoties nelielā izbraucienā. Bet esi ļoti uzmanīgs naudas lietās. Ja slēdz līgumu, izlasi visu tekstu ļoti rūpīgi. Neaizdod un neaizņemies.

ZIVIS
Kur tā vasariņa palika? Straujiem soļiem dodamies pretī rudenim. Un pēkšņi tāda kā mazuma piegarša… Ja iespējams, paņem atvaļinājumu. Vai vismaz –  neuzņemies papildu darbus, bet mājās nesāc pārkārtojumus. Patlaban ar lielajiem plāniem vajadzētu piebremzēt.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe