Kāpēc Ventspils dome ekonomē uz publisko tualešu daudzumu?

0
397

No iedzīvotāju jautājumiem oficiālajā portālā ventspils.lv. Labdien! Tas nav labi, ka dome ekonomē uz tualešu daudzumu Jūras svētkos. Sevišķi tualešu trūkums bija jūtams pils rajonā, kur tika tirgotas uzkodas un alus. Ja dome atļauj tirgoties ar ēdienu un alu, tad tualetes šajā rajonā būtu obligātas… Mums svētku noskaņa tika sabojāta. (Ventspilniece Vilma, 15. jūlijs)

Redakcijas piebilde. Kā zināms, teātris sākas ar garderobi, bet pilsēta – ar sabiedriskajām tualetēm. Un izskatās, ka ar šo pilsētas
vizītkarti Ventspilī lāgā neiet. Jo kas gan var būt svarīgāks par normālu pačurāšanu pēc kausa putojošā miestiņa. Visiem taču zināms, ka šī vajadzība nekādi nav atliekama. Ja vajag, tad vajag… Varbūt līdzekļu taupīšanas nolūkos šeit ir iespējami kādi racionalizācijas priekšlikumi? Piemēram, vīriešu dzimuma būtnēm vienkārši izrakt kādu grāvi, kur tad visi sastātos draudzīgā rindiņā un darītu to, kas jādara. Te gan varētu rasties jautājums, kā būt ar sievietēm… Bet tie jau būtu dzīves sīkumi, jo gan jau jaunas idejas rastos arī šajā ziņā.

Autors: Zemgus