Astrologi ir atklājuši, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem, visticamāk, ir laba veselība, jo šie cilvēki slimo ļoti reti.

Dvīņi

Tikai tad, kad Dvīņu veselības stāvoklis jau sāks raisīt bažas, šīs zodiaka zīmes pārstāvji vērsīsies pie ārsta. Vienkārši ar saaukstēšanos Dvīņi pie ārsta neies. Var pieņemt, ka cilvēkiem, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, būs žēl pavadīt laiku, guļot mājās, ja nav temperatūras vai kaut kas nopietns.

Zivis

Sevišķu uzmanību Zivis velta savai imunitātei. Zivis vienmēr ģērbsies silti, lai nesaltu, kā arī mēģinās ievērot veselīgu dzīvesveidu, lai esošo imunitāti sargātu. Tādēļ ar infekcijas slimībām Zivis slimo salīdzinoši retāk nekā citu zodiaka zīmju pārstāvji.

Vērsis

Reti kad Vērši sūdzas par savu pašsajūtu, jo viņi vienmēr ir ceļā uz savu mērķi un nekas viņus nevar atturēt to darīt. Arī tad, kad vairums slimo ar sezonālajām slimībām, Vērsis saka, ka viņš jūtas vesels un spirgts. Varam tikai apskaust šīs zīmes pārstāvju tiešām stipro veselību.

Jaunava

Jaunavas pārsvarā nav apveltītas ar spēcīgu imunitāti, taču šīs zīmes pārstāvjiem ir lieliska veselība, jo Jaunavas ļoti uzmana savu veselības stāvokli un rūpējas par to. Pat nelielas problēmas gadījumā Jaunavas steigsies pie ārsta.

 

12.04.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay