Svētdien, 4.jūnijā, no plkst.14 Piejūras brīvdabas muzeja Lielirbes baptistu lūgšanu namā notiks Vasarsvētkiem veltīts pasākums.

Lielirbes baptistu lūgšanu namā vairāku kristīgo draudžu slavēšanas grupu – One Way, Aigars un draugi, un citi dalībnieki dziedās kristīgas dziesmas, notiks Bībeles lasījumi par Vasarsvētku dienu, kā arī klātesošie tiks vadīti pateicības lūgšanā.

Slavēšanas grupas One Way pirmsākums ir 2000.gada vasara, kad Ventspilī atvērta baznīcas Jaunā Paaudze Ventspils draudze. Slavēšanas vadīšanu uzņēmās Eduards Rubīns, kuram drīz pievienojās viņa brālis basģitārists Andrejs un soliste Jana Rudņicka, bet vēlāk arī grupas jaunākais dalībnieks Sanijs. 2006.gadā notika lielas pārmaiņas – grupas sastāvam pievienojās taustiņinstrumentālists Aigars Ābelītis ar sievu Jolantu, kura grupā dzied un spēlē flautu. Sekojot vecāku piemēram, drīz vien grupā iesaistījās arī talantīgais solists Mārtiņš Ābelītis un Vineta Pērkone, grupas Pret straumi soliste. 2007. gada nogalē par grupas dalībnieku kļuva ģitārists Andrejs Smilšarājs. Grupa regulāri piedalās evaņģelizācijas pasākumos un ar savu mūziku pagodina Dievu un iepriecina cilvēkus dažādos labdarības pasākumos, veco ļaužu pansionātos, nometnēs un skolās.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto