Ekskursijās varēs izstaigāt un apskatīt Ventspils koncertzāli

962

Koncertzāle Latvija durvis vērusi tikai pāris nedēļām, un īsi pēc šī notikuma tā piedāvā iespēju ikvienam interesentam doties ekskursijā un izstaigāt koncertzāles un Ventspils Mūzikas vidusskolas lielo ēku, informēja Kurzemes filharmonijas pārstāve Antra Lācberga.

Pirmās ekskursijas gida pavadībā notika jau pagājušajā nedēļā – trešdien un ceturtdien, bet augustā vēl ir plānotas ekskusijas 13., 15., 20., 22., 27. un 29.augustā. Ekskursijas notiks plkst.12 un 17.

Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt koncertzāles Lielo un Mazo zāli, mūzikas bibliotēku, skaņu ierakstu studiju, kā arī ielūkoties Mūzikas vidusskolas telpās.

Biļetes iegādājamas interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, Biļešu servisa kasēs, kā arī koncertzāles Latvija kasē. Maksa par ekskursiju ir 2,50 eiro vienai personai. Skolēniem, studentiem, senioriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un viņu pavadoņiem biļete maksās 1,50 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ekskursija bez maksas.

Grupām, kas vēlas koncertzāli apskatīt ārpus izsludinātajiem ekskursiju laikiem, viesošanās jāpiesaka vismaz trīs dienas iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26747707 vai rakstot uz e-pasta adresi anna.zagorska@ventspils.lv.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Merks publicitātes foto