Populārā latviešu jauniešu grupa Carnival Youth koncertsērijas Naivais ku-kū ietvaros šoruden, 18.oktobrī, viesosies arī Ventspils Kultūras centrā. Koncertā grupa izpildīs dziesmas no latviešu filmām jaunās, pašu veidotās aranžijās, informēja grupas menedžere Guna Zučika.

Koncertu programmu veidos gan par klasiku kļuvušo, gan jaunāko filmu spilgtākās skaņu celiņu pērles – no Imanta Kalniņa šedevriem un Raimonda Paula nemirstīgajām himnām līdz mūsdienu mūziķu darbiem.

“Kad pirms pāris gadiem mums radās iespēja filmas Četri balti krekli veidotājiem klātienē atskaņot savu versiju Dzeguzes balsij, bijām pārsteigti, cik labi tā rezonēja arī šodien. Radās ideja padziļināti izpētīt latviešu kinomūziku un celt gaismā dziesmas, kuras jaunākās paaudzes nekad nav dzirdējušas, bet vecākās jau ir paspējušas piemirst. Šie koncerti būs ceļojums laikā, kas pagātni savedīs kopā ar mūsdienīgu skanējumu,” stāsta Edgars Kaupers.

Par pamudinājumu veidot šo programmu kalpojis arī darbs pie strēlnieku dziesmas Rītprūsija, kas iekļauts Dvēseļu puteni pavadošajā mūzikas albumā, taču Naivā ku-kū centrā būs tieši latviešu kino kanons, piemēram, Dāvana vientuļai sievietei, Ceplis, Ezera sonāte, Emīla nedarbi un Sprīdītis. Koncertus papildinās filmu fragmentu video un atbilstoša retro estētika.

Biļetes ir jau pārdošanā.

28.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto