“Ferrari” sporta mašīnu kolonna piestās arī Ventspilī

648

Laikā no 21. līdz 28.jūlijam Latvijā norisināsies Ferrari tūre, kuras laikā daudzas sporta automašīnas kolonnā apceļos Latviju un piestās dažādās Latvijas vietās. Apstāšanās un uzturēšanās paredzēta arī Ventspils pilsētā, informēja Latvijas Ferrari atbalstītāju klubs, kas šo tūri rīko par godu gan pašiem sev, gan Roma Centro Ferrari atbalstītāju klubam Itālijā.

Ceļojošais Ferrari pasākums veiks vairāk nekā 1000 kilometru garu ceļu, izbraucot no Rīgas un pieturot Ādažos, Siguldā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē, Bauskā, Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī un Jūrmalā, noslēgumā atgriežoties Latvijas galvaspilsētā.

Aiz Ferrari mašīnām sekos autobuss ar pasākuma neredzīgajiem un vājredzīgajiem viesiem, kuri būs aicināti izbaudīt daļu ceļojuma kā Ferrari pasažieri.

Ferrari tūres Latvijā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt valsts nozīmes pieminekļus, muzejus, izstādes un vēsturiskas ēkas, izbaudīt Latvijas dabas skaistumu, kā arī piedalīties dažādos pasākumos pieturvietu pilsētās un satikt citus Ferrari fanus visā Latvijā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay