Galvenajā bibliotēkā atklās Edītes Ezeriņas ceļojošo fotoizstādi

1457

Trešdien Ventspils Galvenajā bibliotēkā atklās jaunu fotoizstādi. Tā ir fotogrāfes Edītes Ezeriņas personālizstāde Fotogrāfija mani iedvesmo, kas jau divus gadus apceļo Latviju. Izstādes atklāšana notiks plkst.16, informē bibliotēka.

Edīte Ezeriņa ir dzimusi un uzaugusi Gulbenē, taču vēlāk iedzīvojusies Jūrmalā. Atlasot darbus savai personālizstādei, fotogrāfe izvēlējusies rādīt fotogrāfijā iemūžinātas dabas norises, apcerīgus mirkļus pie jūras vai Lielupes. Ezeriņa, kura šogad atzīmēs 79.dzimšanas dienu, ar fotogrāfiju aizraujas kopš jaunības. “Vēlāk, kad radās iespēja pamēģināt filmēt ar 16 mm kinokameru, veidoju filmas, kurās iemūžināju manas dzimtās pilsētas Gulbenes ļaudis un dažādus pasākumus. Ar lielu entuziasmu tiku darbojusies Latvijas Kinoamatieru biedrībā. Tas bija neaizmirstams un radošs periods manā mūžā,” tā reiz par sevi stāstīja fotogrāfe.

Edītes Ezeriņas personālizstādi pirmoreiz varēja aplūkot 2016.gada izskaņā Jūrmalā. Viņa ir Jūrmalas fotokluba Aspazija aktīva dalībniece.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto