AUNS

Nešķied enerģiju neauglīgos pasākumos, patlaban jāskatās uz izdevīgumu. Ne tāpēc, ka cenas kāpušas, bet tāpēc, lai palutinātu sevi un savējos ar ko skaistu, gardu vai māksliniecisku nedēļas nogalē. Labs laiks mācībām un dažādiem izziņas procesiem, piesakies kursos.

VĒRSIS

Visam jābūt pa godīgo!” teiks Vērsis un iestāsies pret dažādām netaisnībām. Taču ar svešiem strīdiem tā uzmanīgi, bieži vien tiek tam, kurš pa vidu. Tev darba pilnas rokas. Daudz panāksi ar personīgo pievilcību, un, kārtojot lietišķas darīšanas, var rasties kādas simpātijas.

DVĪŅI

Jaudīgi darbosies intuīcija. Kolēģi un draugi brīnīsies, un arī pats būsi pārsteigts. Darbā jauni pienākumi, un tas tev gluži pa prātam, jo rutīna nav Dvīņu sabiedrotā. Brīvdienās aicini draugus dodieties izbraucienā vai piknikā – saviesīgas sarunas, jauna informācija.

VĒZIS

Saimnieciskais un labestīgais Vēzis savā elementā: jāpalīdz radiņiem, jāparūpējas par saimniecību, jāaizvieto kolēģi atvaļinājuma laikā, jāuzklausa labākā drauga vai draudzenes privātās dzīves stāsti… Brīvdienās dari to, ko sirds kāro, ne to, kas jādara pienākuma pēc.

LAUVA

Tu esi kompānijas dvēsele, un draugi priecīgi tevi satikt. Brīvdienas kā radītas izklaidēm, sportiskām aktivitātēm un saviesīgiem pasākumiem. Kāda nejauša tikšanās var aizdegt sirdī liesmiņu. Darbā vai biznesā interesantas idejas un jaunas peļņas iespējas.

JAUNAVA

Brīvdienās ļaujies romantikai un dari “neko”, jo gana esi rosījies aizvadītajā nedēļā, un jaunajā nebūs citādāk. Darbā vai biznesā var nākties kā Sīzifam velt akmeni pret kalnu. Svarīgi, kas ir tavi kompanjoni – projekti izdosies kopā ar pārbaudītiem cilvēkiem.

SVARI

Nedēļas nogalē būsi aizņemts ar saimniekošanu un mājokļa izdaiļošanu. Iespējams, kaut kas risināms attiecību jomā. Ja dienas ieslīgušas rutīnā, tad vajag izdomāt kādu sirsnīgu pasākumu. Jaunajā nedēļā darbā izcelsies ar idejām, un to jau tev netrūkst.

SKORPIONS

Sirds ilgojas pēc tālāka ceļojuma: vilina nezināmas zemes, citu tautu kultūra, aizraujoši piedzīvojumi. Ja iespējams, tad ņem atvaļinājumu. Ja nekur nedodies, tad der arī izbrauciens pa Latvijas skaistajām vietām. Darbā pārlieku nepārpūlies un netērē lieki enerģiju.

STRĒLNIEKS

Darbu pāri galvai, bet optimistisko Strēlnieku tas nebiedē. Kāds izdomās teju vai ideālo biznesa plānu, taču galvenais, lai cilvēki, ar kuriem sadarbojies, ir uzticami. Brīvajā laikā prieku sagādās jautra bohēma draugu lokā. Iespējami intriģējoši mīlas piedzīvojumi.

MEŽĀZIS

Tev ir viedoklis, taču nesāc uzskatīt to par vienīgo vispareizāko. Tolerance un spēja uzklausīt citus attaisnosies. Tavā dzīvē var ienākt jauni cilvēki vai darījumu partneri kļūt par draugiem. Svarīga attiecību tēma – viens skats, viens smaids un simpātijas uzdzirksteļo.

ŪDENSVĪRS

Mainīgs garastāvoklis. Dažu brīdi pat bez iemesla. Kad gribas teikt, ka “viss ir slikti”, esi objektīvs. Patlaban ir labs laiks jauniem peļņas plāniem. Neparastas un interesantas idejas gūs ievērību, neatdod gan tās kādam tāpat vien. Brīvdienās mājās tusiņš un ballīte.

ZIVIS

Tev prātā gūzma radošu domu, un idejas plūst kā no pārpilnības raga. Slavas un atzinības brīdis ir tuvu. Darbs paņems daudz enerģijas, bet būs gandarījums. Nedēļas nogalē vajadzētu apciemot vai sazināties ar tuviniekiem un apmeklēt kultūras pasākumus.

​​​​​​​

10.06.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay