​​​​​​​AUNS

Labs laiks, lai parādītu savas spējas profesionālajā jomā. Kādam atzinība, bet kādam karjeras piedāvājums. Var atjaunoties seni darījumu kontakti, noderēt labu draugu padomi. Brīvdienās laiks ballītei un jautrām izklaidēm. Būsi kompānijas dvēsele, kas apvieno un iedvesmo.

VĒRSIS

Prāts nemierīgs, un garastāvoklis mainīgs. It kā jau nav būtiska iemesla satraukumam, taču nepamet sajūta, ka ir kādi nezināmi apstākļi, kas var kaut ko dzīvē izmainīt. Varbūt vienkārši esi daudz strādājis un vajag atpūsties? Patiesībā – darbā jaunas iespējas, bet lielāku uzmanību vajadzētu veltīt privātajai dzīvei.

DVĪŅI

Brīvdienās svarīgi darbi mājas saimniecībā. Jāizšķiro garderobe, jāsagatavojas rudens sezonai. Ja ir skolasbērni, jāpalīdz tikt galā ar mācībām. Arī pašam derētu papildināt zināšanas – ieskaties tiešsaistes kursu piedāvājumā. Darbā var pavērties jaunas iespējas, bet noteikti jāizvērtē izdevīgums.

VĒZIS

Nav laika ilgi domāt – ja parādās kāds jauns sadarbības piedāvājums, piekrīti. Ir iespējas iesaistīties pelnošos projektos, kas attīstīsies un dos labumu nākotnē. Ja kārtojamas darīšanas iestādēs, tad labi sagatavojies. Pārdomu brīžus var sagādāt sirdslietas. Nepieņem nepārdomātus lēmumus.

LAUVA

Brīvdienās vajag mazliet izkustēties. Tīkamu nogurumu, bet vienlaikus arī enerģiju jaunajai nedēļai dos izbrauciens pa Latvijas skaistajām vietām, pastaiga dabas takās vai kādas sportiskas aktivitātes. Darba nedēļā var nākties saskarties ar neprognozējamām situācijām.

JAUNAVA

Ļoti svarīga privātā dzīve. Saviļņojošas emocijas, raibi piedzīvojumi. Kāds brīvais cilvēks, iespējams, satiks savu īsto un liktenīgo. Lietišķā dzīve gan arī nekur nepazūd. Darbā liela atbildība, bet arī iespējas izcelties. Finanšu jomā gan kaut kas var bremzēties. Pārbaudi bankas kontus.

SVARI

Ģimene ir spēks un tuvu cilvēku atbalsts – vērtība. Nedēļas nogalē palutini savējos, sazinies ar tiem, kas varbūt svešatnē. Sirsnīgas sarunas, jautrība un arī noderīgas idejas. Jaunajā nedēļā darbā diezgan liela spriedze. Var izcelties strīdi un izveidoties situācijas, kas tev nav pieņemamas.

SKORPIONS

Cieša draudzība zelta vērtē. Kopā ar draugiem brīvdienas paies lustīgā noskaņā. Lieliski atpūtīsies, no sirds izrunāsies. Mazliet roka jāpieliek arī mājas saimniecībā, un kopumā nedēļas nogale būs labi pavadīta. Darbā bez īpašiem kāpumiem vai kritumiem, bet, ja ir savs bizness, tad jārēķinās, ka partneri var izstrādāt kādus pigorus.

STRĒLNIEKS

Mīli sevi, tad saule spīdēs spožāk un darbi veiksies raitāk. Brīvdienās noteikti vajag atpūsties, izgulēties, sazināties ar draugiem, varbūt kaut kur iziet. Jaunā nedēļa darba jomā nemierīga. Iespējams stress un kādas kļūmes. Tajā pašā laikā par peļņu grēks sūdzēties.

MEŽĀZIS

Dzīves pieredze, skaidrs prāts un lietišķs skatījums uz situācijām. Būsi citiem autoritāte, zināsi padomu, arī pašam lieti noderēs dzīves gaitā uzkrātā pieredze. Labs laiks jauniem izaicinājumiem darbā vai biznesā. Taču privātajā dzīvē nemierīgi, neiesaisties strīdos.

ŪDENSVĪRS

Daudz ideju. Ja tev ir savs bizness, tad parēķini un sāc realizēt. Ja strādā algotu darbu, tad varbūt vajadzēs priekšniecību un kolēģus pārliecināt par to lietderību. Bet tikai – neatdot tās par baltu velti. Samaksas jautājums ir apspriežams. Mājas dzīvē diezgan nemierīgi, uzmanies no strīdiņiem.

ZIVIS

Ja kāds no draugiem vai paziņām vēlas paraudāt uz tava pleca vai izkratīt sirdi, tad uzklausi, atbalsti. Varbūt arī pašam savā reizē būs nepieciešams padoms. Tikai – kas par daudz, tas par skādi. Proti nospraust robežas, citādi enerģija iztērēsies un savi darbi iekavēsies.

 

10.09.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay