AUNS

Gribas visu ātri. Un, vēlams, jau vakar. Domas skries straujāk, nekā darbus spēsi paveikt, un daudz kas kaitinās. Tikai mieru. Ir jāapstājas un jānoskaita līdz desmit. Darbojoties rāmi un nosvērti, daudz sasniegsi. Labas iespējas izvirzīties karjerā vai gūt panākumus biznesā. Klausi intuīcijai.

VĒRSIS

Kaut arī pārsvarā rīkojies nosvērti un apdomīgi, šajā periodā nemiers dīdīs visdažādākajās dzīves jomās. Būs idejas, kuras gribēsi realizēt nekavējoties, iespējams, satiksi jaunus darījuma partnerus, gribēsi mainīt ikdienas lietu kārtību. Viss izdosies, ja turēsies tālāk no strīdiem un intrigām.

DVĪŅI

Pirmajā vietā sirdslietas. Ja attiecībās valda saskaņa, tad dvēseli sildīs mīļas emocijas. Bet, ja ir kādi neizrunāti jautājumi, tad spriedze var palielināties. Domā, ko saki un dari. Profesionālajā jomā labas idejas un iespējas izcelties. Nebīsties no ekstravagantiem risinājumiem.

VĒZIS

Nāk rudens un daudz kas paveicams mājas saimniecībā. Ja ir dārzs, tad jāvāc raža, ja ne – mājās prasās pēc ģenerāltīrīšanas, arī sava un ģimenes garderobe jāpārskata. Ja nekas īpašs darāms nav – vienalga atradīsi, kur roku pielikt. Darbā vai biznesā jāsargās no strīdiem, un jaunus projektus labāk neuzsākt.

LAUVA

Gribēsi būt uzmanības centrā un saņemt atzinīgus vārdus. Diemžēl cilvēki ar tiem pēdējā laikā skopojas, un apkārt valda nervoza gaisotne. Šajā situācijā svarīgi saglabāt mieru un, apzinoties savu vērtību, darboties tālāk. Ja vieni vārti veras ciet, tad citi vērsies vaļā. Daudz panāksi ar personīgo pievilcību.

JAUNAVA

Sirdslietās iespējamas pārmaiņas. Baudi dzīvi ar pilnu krūti, dodies ar mīļoto cilvēku izbraucienā un pavadi romantisku nedēļas nogali ārpus ierastās vides. Ja esi sirdī brīvs, tad iespējama aizraujoša tikšanās un pēkšņas kaislības. Lietišķajā jomā pievērs uzmanību līgumiem un citiem dokumentiem.

SVARI

Veiksmīgs intelektuālais darbs – ideju netrūks, vien jāskatās, cik tās ir reālas. Neielaidies strīdos un nešķied enerģiju tukšgaitā. Ja nepieciešams padoms vai palīdzība, lūdz to seniem, labiem draugiem. Nedēļas nogalē aktīva saimnieciskā rosība mājās. Sekmīgs laiks ziemas krājumu sagatavošanai.

SKORPIONS

Emocijas un pārdomas. Gribēsi tās noglabāt dziļākajā sirds stūrītī. Dari tā un nedalies savās izjūtās ne ar vienu citu, kā tikai ar mīļoto cilvēku. Sirsnīgas sarunas dos sirdsmieru, un tas šobrīd ir ļoti nepieciešams, jo darbā iespējama spriedze. Jāsteidz paveikt dažādus darbus un svarīgus projektus.

STRĒLNIEKS

Darījumos esi apdomīgs: ne vienmēr strauja rīcība būs tas labākais – ienākumus pavairosi nopietnā, neatlaidīgā darbā. Kādam lietišķie darījumi sekmīgi var sasaistīties ar ārzemju tēmu. Profesionālajā jomā viss kārtībā, taču privātajā dzīvē gan jāizvairās no strīdiem. It īpaši – par sadzīves sīkumiem.

MEŽĀZIS

Svarīga privātā dzīve. Izdaiļo ikdienu un izdomā, kā attiecībām piešķilt jaunu dzirksti. Ja pacentīsies, piedzīvosi jaukus, mīlestības piepildītus brīžus. Sekmīgi ieguldījumi nekustamā īpašumā un mājas lietās, tomēr ar finansēm jābūt apdomīgam. Nevajadzētu uzņemties kredītsaistības.

ŪDENSVĪRS

Pēkšņi radušās idejas var izrādīties ļoti noderīgas. Raksti biznesa plānus un veic aprēķinus, kā projektu varētu realizēt. Iespējams, tas ir veids, kā labi nopelnīt. Tikai esi ļoti vērtējošs, ja jauni projekti saistās ar ārzemēm. Brīvdienās atrodi laiku sev, lai mierīgi atpūstos un padomātu par svarīgo.

ZIVIS

Jāuzmanās ar iesaistīšanos jaunos projektos, tie var izrādīties ne tik ienesīgi, kā sākuma cerēts. Kaut gan potenciālie darījumu partneri pratīs skaisti un pārliecinoši runāt. Pievērs uzmanību rēķiniem, ienākumiem un izdevumiem. Lieli tēriņi šobrīd nav vēlami. Brīvdienās jautras izklaides ar draugiem.

11.09.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay