AUNS

Dienas ritēs diezgan nemierīgi. Jāsargās no stresa, un nevajadzētu mainīt plānus un norunas bez stingra pamatojuma. Cilvēki nesapratīs. Taču, ja ir pārdomāts plāns, tad vari ielikt pamatus peļņai nākotnē. Laba intuīcija un izpratne par visdažādākajām situācijām.

VĒRSIS

Liela nozīme emocionālajam komfortam. Gribēsi, lai apkārt valda miers, saticība un harmonija. Atliec pie malas darbus un mazliet atvelc elpu. Pēc tam vari ķerties pie jauniem projektiem. Interesantas idejas, kas izpelnīsies ievērību, taču nekautrējies runāt par atalgojumu.

DVĪŅI

Noskaņojums domīgs, neliels stress un neapmierinātība, bet ja ar vēsu prātu apdomāsi – patiesībā šobrīd tavā dzīvē ir daudz pozitīvu momentu. Ja darbosies no sirds un parādīsi visus talantus, tas nodrošināsi panākumus. Var nākt vilinošs un ienesīgs karjeras piedāvājums.

VĒZIS

Iespējas veiksmīgi uzsākt jaunu sadarbību un noslēgt izdevīgas vienošanās. Tomēr rūpīgi izvērtē, kur iesaisties, kas ir partneri un cik ienesīgs būs projekts. Brīvajā laikā sabiedriskās aktivitātes un tikšanās ar draugiem. Interese par jaunām zināšanām, garīgām un filozofiskām tēmām.

LAUVA

Darbā paredzami atbildīgi pienākumi, jāstrādā centīgi un apzinīgi. Arī mājās darāmā netrūks. Aktīva komunikācija ar radiniekiem un saimniecības sakārtošana, taču nav piemērots laiks tehniskiem darbiem. Sirdī mīlestība un pārdomas par to, ko viskarstāk vēlies no attiecībām.

JAUNAVA

Ja tev ir otrā pusīte, tad šis būs emocionāli piepildīts laiks, kad sapratīsieties no viena acu skata. Savukārt brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt aizraujošu tikšanos. Mazliet distancējoties no notikumiem, lietas ieraudzīsi pavisam jaunā gaismā. Darbā neuzņemies pārāk daudz.

SVARI

Dienas ritējušas diezgan saspringti, tādēļ nedēļas nogalē noteikti jāatpūšas. Vislabāk jutīsies, lēnīgi rosoties savā mājas saimniecībā. Jaunajā nedēļā darba pienākumu ritenis atkal iegriezīsies, un iespējama spriedze. Visus lietišķos jautājumus risini mierīgi un godprātīgi.

SKORPIONS

Brīvdienās derētu saorganizēt nelielu izbraucienu tepat pa Latviju vai tuvējām kaimiņvalstīm. Ir jāizvēdina galva, jo jaunajā nedēļā darbā ies raibi. Pastāv iespēja iesaistīties interesantos projektos, satikties ar radoši domājošiem cilvēkiem. Labs laiks peļņai.

STRĒLNIEKS

Jāstrādā ar maksimālu atdevi, un tad sasniegsi lielisku rezultātu. Ir iespējas būtiski palielināt ienākumus esošajā lauciņā, kā arī atrast jaunus peļņas variantus. Brīvos līdzekļus vari ieguldīt īpašumā vai kādos vērtīgos pirkumos. Bet tikai līdz 17. jūnijam, tad sākas nelabvēlīgs periods.

MEŽĀZIS

Ieplāno svarīgus darbus un lietas, ko nepieciešams steidzami pabeigt. Tajā pašā laikā nešķied spēkus tukšgaitā – ja kaut kas nevirzās uz priekšu tā, kā gribētos, atstāj darāmo uz vēlāku laiku. Privātajā dzīvē patīkamas emocijas un sirsnība. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos.

ŪDENSVĪRS

Finanšu jomā iespējamas kādas pārmaiņas. Šobrīd ienākumi un izdevumi iet cieši līdzās un, iesaistoties jaunos projektos, rūpīgi jāizrēķina izdevīgums. Prātā var ienākt pavisam trakas biznesa idejas, bet tev izdosies. Brīvdienās vislabākā atpūta kopā ar mīļiem cilvēkiem.

ZIVIS

Varbūt viss gluži nenotiks pēc tava prāta, taču saglabā mieru un nerīkojies emociju iespaidā. Ja jūti, ka pienācis laiks mainīt darbu, mērķē augstāk un tālāk. Naudas lietās esi apdomīgs un uzmanies no spontāniem tēriņiem. Brīvdienās apmeklē kultūras pasākumus vai satiecies ar draugiem. Vēlams, distancēti.

12.06.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay