AUNS

Nedēļas nogalē romantiski piedzīvojumi, iepazīšanās vai jauna dzirksts senās attiecībās. Baudi pavasari un dzīvi! Darba nedēļa solās būt sekmīga, ja noliksi malā emocijas. Iespējamas situācijas, kas kaitinās, taču savaldība atmaksāsies. Kādam atzinība, kādam karjera, kādam tīkamas ziņas no bankas.

VĒRSIS

Brīvdienas nesteidzīgā gaisotnē – kultūras pasākuma apmeklējums, tikšanās ar draugiem, intelektuālas, filozofiskas sarunas. Tajās var dzimt arī kāda lietišķa ideja nākotnei. Šobrīd gan profesionālajās lietās nevajag ieguldīt daudz enerģijas, jo darbi var bremzēties. Varbūt paņem papildus brīvas dienas vai atvaļinājumu.

DVĪŅI

Brīvajā laikā izgulies, atpūties un tad dodies izklaidēs: uz klubu, teātri, kino, koncertu, draugu tusiņu. Piedaloties pasākumos, var uzdzirkstīt simpātijas. Aizraujošs sākums nopietnākām attiecībām. Darbā vai biznesā daudz ideju. Atradīsies domubiedri, kas gribēs kopā ar tevi darboties.

VĒZIS

Daudz saimniecības darbu un rūpes par saviem mīļajiem. Varbūt kādam jāpalīdz vairāk nekā citkārt, varbūt – nepieciešams padoms. Neliedz to, taču pārāk neuzspied savu viedokli. Darbā vai biznesā nebīsties no atbildības, uzņemies pienākumus, no kuriem citi atsakās. Gūsi atzinību un arī peļņu.

LAUVA

Tu esi saimnieks savās mājās, un tā ir tīkama sajūta, ja vari sapulcēt kopā radus un draugus. Nedēļas nogalē prieks no saviesīga pasākuma. Vēlēsies mājas dzīvē ieviest pārmaiņas, tomēr dari to diplomātiski. Darbā iespējas realizēt sarežģītus projektus. Vēlams runāt par samaksu vai papildu bonusiem.

JAUNAVA

Mājas dzīve šoreiz otrajā plānā. Apdarīsi tikai pašu nepieciešamāko, bet domas vairāk kavēsies pie darba, biznesa un naudas lietām. Iesāktie darbi var nobremzēties vai arī piņķerēties no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ: kāds kaut ko pārpratis, kāds nav saņēmis informāciju.

SVARI

Iespējamas neskaidras situācijas sirdslietās. Jāizrunājas ar mīļoto, bet, ja jāpieņem kāds lēmums, tad mierīgi apdomājot un bez svārstīšanās. Profesionālajā jomā darbosies aktīvi, būs idejas būs enerģija, vienīgi gribētos, lai samaksa lielāka. Varbūt jāmaina darbs vai biznesa modelis.

SKORPIONS

Diezgan daudz spriedzes. Lai izvairītos no konfliktiem, centies uzklausīt un izprast citus cilvēkus. Mājas un ģimenes pienākumi prasīs enerģiju, bet arī darbā bezgala daudz darāmā. Ja labi saplānosi dienas, spēsi paveikt vairākus darbus vienlaikus. Kādam iespējami romantiski, aizraujoši piedzīvojumi.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogale piemērota sportiskām aktivitātēm, pasākumiem, draugu ballītēm. Pastāv iespējas iepazīties ar noderīgiem cilvēkiem un iegūt jaunus draugus, tikai pārāk nepaļaujies uz citu solījumiem. Attiecībā uz sirdslietām garastāvoklis tāds domīgs, pagaidām būtiskus lēmumus nepieņem.

MEŽĀZIS

Daudz sirsnības, daudz smaidu. Tev izrādīs uzmanību, un kādam jauna iepazīšanās pāraugs stāstā ar turpinājumu. Ģimenes cilvēkiem rūpes par mājas lietām. Darbā vai biznesā īpaša uzmanība pievēršama finansēm. Ja situācija neapmierina, tad jāmeklē jaunas peļņas iespējas, jāpaplašina spēles laukums.

ŪDENSVĪRS

Laiks mācībām un jaunas pieredzes uzkrāšanai – vajag ielūkoties kursu, semināru vai tālākizglītības programmu piedāvājumā. Tu esi ideju cilvēks, un var rasties interesanta iecere par peļņu. Attiecību jomā varbūt viss nenotiks pēc tava prāta, bet, ja rodas problēmas, izrunājies ar mīļoto.

ZIVIS

Daudz pienākumu, liela rosība. Atpūsties un paslinkot nebūs laika, jo darbu tik daudz, ka jāpastrādā arī brīvajā laikā. Toties vēlāk ar ienākumiem būsi apmierināts. Piemērots brīdis domubiedru atrašanai. Noderīgi kontakti parādīsies īstajā brīdī. Kādam, iespējams, saistībā ar ārzemju tēmu.

 

13.05.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay