AUNS

Mīla un nauda – divas tēmas, kas šobrīd svarīgākas par citām. Seko līdzi ienākumiem un izdevumiem. Ja valsts svētkos gribi palutināt ģimeni, tērējies apdomīgi. Un lūkojies, kā ienākumus palielināt, ir iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Sirdslietās dažādas peripetijas un daudz emociju. Nevajag strīdēties, bet izrunāties.

VĒRSIS

Pienācis laiks dienu ritmā kaut ko mainīt. Stabilitāte un noteiktība darbā vai biznesā ir laba lieta, taču rutīna gan nē. Izej no ierastās komforta zonas, saņemies un tev izdosies! Mājās daudz saimniecības darbu, bet garajās brīvdienās derētu kaut kur aizbraukt – izstaigāt dabas takas, svaigā gaisā pasportot.

DVĪŅI

Ļaudis runā daudz. Bieži vien stāstam pievienojot savu versiju vai emocijas. Ja pie tevis nonāk kāda būtiska informācija, tad pārbaudi. Citādi vari nokļūt kādā neērtā situācijā. Profesionālajā jomā daudz interesantu ideju un darba pilnas rokas. Garās svētku brīvdienas būsi godam nopelnījis. Pavadi tās ģimenes lokā.

VĒZIS

Dienas griežas kā karuselis. Tikko ar vienu darbu esi ticis galā, jau nākamais klauvē pie durvīm. Var būt arī jauni darba piedāvājumi vai papildu peļņas iespējas. Tikai noformē visu juridiski korekti, la vēlāk nav pārpratumu. Un tērējies apdomīgi, jo uz valsts svētiem var rasties vēlme no sirds palutināt savus mīļos.

LAUVA

Darbā padari to, kas jādara, bet neko jaunu pagaidām neplāno. Pirms un pēc garajām svētku brīvdienām diezgan nemierīgi: var mainīties situācijas, izjukt kādas norunas. Tāpēc – palēnām, pamazām. Brīvdienās esi kopā ar saviem mīļajiem. Ģimenes cilvēkiem jāpievēršas attiecību spodrināšanai, bet brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

JAUNAVA

Lietišķajā jomā kaut kas var bremzēties: kāds nav izdarījis darāmo, kāds apsolījis, bet nav izpildījis. Daudz nekreņķējies, gan vēlāk viss sakārtosies. Patlaban daudz darāmā savā saimniecībā. Garajās brīvdienās būsi noskaņojies dažādiem mājas darbiem – ģenerāltīrīšana, teritorijas sakopšana. Svarīga arī privātā dzīve, tajā daudz emociju.

SVARI

Gribas kādas pārmaiņas profesionālajā jomā. Ja darba sludinājumu portālā atrodi kādu šķietami izdevīgāku variantu, tad centies ievākt informāciju – vai viss ir tā, kā izskatās. Īpaša uzmanība pievēršama juridiskām niansēm un atalgojumam. Svētku brīvdienās kopā ar saviem mīļajiem brauc palūkot Latvijas skaistākās vietas.

SKORPIONS

Būsi pikts, ja kāds kolēģis vai darījumu partneris nebūs kārtīgi paveicis darbu. Un tev taisnība. Ja pieturēsies pie strikti noteikta plāna, tad viss ies no rokas un bankas konta stāvoklis priecēs. Raksti projektus, meklē jaunus variantus. Brīvajā laikā gan par darbu nedomā, bet baudi dzīvi, sazinies ar draugiem, ļaujies romantikai.

STRĒLNIEKS

Daudz optimisma arī rudens pelēkumā. Ar savu klātbūtni un humora dzirksti uzmundrināsi kolēģus. Labs laiks peļņai, jaunai informācijai, interesantiem projektiem. Situācijas gan var būt mainīgas, bet galā tiksi. Brīvdienās nelieli saimniecības darbi un mierīga atpūta mājās. Jāuzkrāj spēki nākamajam darba cēlienam.

MEŽĀZIS

Staigāsi tāds mazliet norūpējies, kaut gan diez vai tam būs reāls iemesls. Atceries, ka ar pozitīvu pieeju, smaidu un pievilcību daudz vairāk var panākt. Sadarbojies, tomēr svarīgās lietās gan paļaujies tikai uz saviem spēkiem. Citu solījumi var izrādīties tukši vārdi. Svarīga sirdslietu tēma – dzirkstis un kaislību ugunskurs.

ŪDENSVĪRS

Neļaujies rudenīgām skumjām un neveries pelēkā ainavā, arvien vairāk un vairāk domādams, par to, kas nav lāga. Jāmaina attieksme, jo patiesībā ir dažādas iespējas, un jādodas uz priekšu. Darbā vai biznesā var pavērties jauni apvāršņi. Ja mājās nemierīgi, tad jāizrunājas. Brīvdienās prieks no saziņas ar draugiem.

ZIVIS

Darba ritms tāds “saraustīts”, kaut kas jāpasteidz, kaut kas jārisina. Patiesībā gribas ātrāk visu pabeigt un ļauties rāmam laiskumam. Garajās brīvdienās varēsi vaļoties pēc sirds patikas. Izgulēties, sazvanīties ar draugiem un radiem, noskatīties labu filmu. Jaunais darba cēliens būs nemierīgs: dažādas diskusijas ar kolēģiem vai priekšniekiem.

 

13.11.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay