AUNS

Šķitīs, ka dienas skrien ātrāk, nekā tu spēj tikt līdz. Neatkarīgi no tā, vai šobrīd strādā vai esi dīkstāvē. Raugies, lai dārgais laiks neaizplūst tukšgaitā, bet koncentrējies uz svarīgāko. Labs laiks ienākumu pavairošanai un jaunu iespēju meklēšanai. Ir vērts domāt par privāto biznesu, kaut vai pavisam nelielu.

VĒRSIS

Sajutīsi spēku pieplūdumu, radīsies jauni plāni un vēlme sasniegt augstākas virsotnes. Realizēt ieceres var palīdzēt draudzīgi kontakti vai seni darījumu partneri. Taču svarīgās lietās paļaujies tikai uz sevi, un visu, kas saistās ar naudu, noformē juridiski pareizi. Prieku sagādās kultūras pasākumi. Tiešsaistē.

DVĪŅI

Profesionālajā jomā esi precīzs, visu dari lēni un pamatīgi, jo pastāv riski pieļaut kādas kļūdas. Neiesaisties intrigās un turies tālāk no situācijām, kur citi skaidro savas attiecības. Ja atliek laiks, tad derētu apgūt ko jaunu vai papildināt esošās zināšanas. Internetā šobrīd tiek piedāvātas noderīgas lekcijas.

VĒZIS

Diezgan daudz laika veltīsi mājas saimniecībai. Ja plāno lielāku pirkumu, tad rūpīgi izpēti cenu piedāvājumu. Darbā vai biznesā iespējas izveidot jaunus kontaktus. Ideju netrūks, bet jāuzmanās no pārsteidzības. Kaut arī esi apdomīgs cilvēks, šībrīža situācija var provocēt uz sasteigtiem lēmumiem.

LAUVA

Kaut arī vairāk esi racionāls cilvēks, vairāk vajadzētu ieklausīties intuīcijā. Kā ar rentgena staru spēsi redzēt cauri cilvēkiem un izprast viņu rīcības motīvus. Profesionālajā jomā iespējami jauni izaicinājumi, sadarbību piedāvāt var draugi vai seni darījumu partneri. Izdevīgi priekšlikumi.

JAUNAVA

Enerģiski rosīsies profesionālajā jomā. Daudz izdarīsi un ar savu piemēru mudināsi arī citus darboties aktīvāk. Ja šobrīd darba nav, tad jāmeklē jaunas iespējas. Nesēdi rokas klēpī salicis, un tev izdosies! Svarīga attiecību tēma, ilgosies pēc mīļa vārda un to arī saņemsi. Pavasaris arī sirdī!

SVARI

Daudz mājas darbu. Vajadzēs palīdzēt saviem mīļajiem, uzņemties atbildību un “komandēt parādi”. Risinot dažādus jautājumus, ieklausies citu cilvēku viedoklī vai padomos. Tas pats attiecas arī uz darba jomu. Profesionālajām veiksmēm vai neveiksmēm dzīvosi līdzi ļoti emocionāli.

SKORPIONS

Pavasaris dabā neatstās vienaldzīgu un radīs romantiskas noskaņas. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās – visticamāk, ka virtuāli, bet ģimenes cilvēkiem nedēļas nogalē derētu sarīkot mīļu pasākumu divatā. Profesionālajā jomā nemierīgs laiks. Ja vienas durvis aizveras, tad citas atvērsies.

STRĒLNIEKS

Kārtojot darījumus, esi apdomīgs, rēķini solīti uz priekšu un neiesaisties riskantos pasākumos. Ja visu ievērosi, tad iespējams noslēgt izdevīgas ilgtermiņa vienošanās un gūt peļņu. Svarīga būs arī privātā dzīve. Sajutīsi sirdī mostamies pavasari, un dzīve var uzdāvāt ļoti krāsainas emocijas.

MEŽĀZIS

Mazliet apstājies un padomā – vai viss ir tā, kā tu vēlētos, un ko darīt, lai būtu labāk. Pienācis laiks pozitīvām pārmaiņām. Ja vien pats būsi tām gatavs un no sirds vēlēsies. Mājas dzīvē jāuzmanās no sava viedokļa uztiepšanas, bet brīvdienas ir piemērotas dažādiem saimniecības darbiem.

ŪDENSVĪRS

Īstais brīdis jauniem plāniem. Neatkarīgi no tā, vai šobrīd dodies uz darbu, strādā attālināti vai esi dīkstāvē. Vēlmi un iespējas mēģināt darboties jaunos apstākļos neviens nav atcēlis. Iespējamas interesantas idejas par peļņu. Svarīga arī sirdslietu tēma – jātiek skaidrībā, ko vēlies.

ZIVIS

Galvā rosīsies interesantas idejas par peļņu. Neatdod tās citiem tāpat vien. Kā zināms, idejas maksā visdārgāk, bet par tām maksāt nevēlas. Varbūt jāsāk realizēt pašam. Šis ir piemērots brīdis sava biznesa attīstīšanai. Ieklausies intuīcijā, tā būs labs padomdevējs. Sirdslietās – pozitīvas emocijas.

15.05.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay