AUNS

Domas ātras kā bultas, idejas un enerģija, taču iespējama saķeršanās ar kolēģiem vai darījumu partneriem, ja ietiepīgi turēsies pie sava. Vēlams kompromiss. Piemērots laiks darba maiņai un privāta biznesa attīstībai. Nedēļas nogalē aicini draugus uz ballīti vai sporta spēlēm.

VĒRSIS

Daudz ideju, jauni plāni un aktivitātes. Darba nedēļā ar pilnu jaudu gribēsi ķerties pie pienākumiem, un atklāsi, ka tā dzīves dinamikas sajūta ir tīkama. Brīvajā laikā vari doties izbraucienā vai ceļojumā, rīkot sportiskas sacensības draugiem, doties tālākā braucienā ar riteni.

DVĪŅI

Jāpievērš uzmanība naudas lietām un rūpīgi jārēķina izdevumi, jo var rasties vēlme ļauties atlaižu vilinājumam. Pārskati savu budžetu, cik un ko vari atļauties. Darbā daudz ideju, taču pirms kaut ko uzsākt – jārēķina. Turklāt svarīgi, kādus cilvēkus izvēlies par sadarbības partneriem.

VĒZIS

Esi modrs sadarbības lietās, jo var gadīties, ka tavu labo sirdi kāds vēlas izmantot, lai pats atkratītos no netīkamiem darbiem. Nedēļas nogalē daudz sabiedrisko aktivitāšu, tikšanās ar draugiem, ballītes. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos, kas aizrauj un iedvesmo.

LAUVA

Brīvajā laikā dodies garās pastaigās, jo jāsakārto domas. Lietišķā dzīve ļoti dinamiska un vajag laiku pārdomām – vai un kuram variantam piekrist. Par saviem plāniem un iespējām gan citiem nestāsti, jo cilvēki mēdz būt dažādi – arī ar garām mēlēm un skaudībiņu dvēselē.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē gribas notvert to brīvības sajūtu, ka vari doties plašumos, kur acis rāda vai auto stūre pagriežas. Vislabākais gan būtu paņemt atvaļinājumu un braukt ceļojumā. Darbā iespēju robežās neuzņemies papildu pienākumus un rēķinies, ka pašam savu būs pāri pārēm.

SVARI

Brīvdienas kā radītas, lai pabūtu kopā vai sazinātos ar tuviniekiem, un šis un tas pārdomājams saistībā ar sirdslietām. Darbā vai biznesā nāksies pacīnīties, lai nopelnītu vairāk, bet ir iespējas gūt labus sadarbības partnerus. Ja par kādiem lēmumiem šaubies, izrunājies ar draugiem.

SKORPIONS

Daudz informācijas un daža pat diezgan pretrunīga. Tu pratīsi atsijāt graudus no pelavām un patiesību no izdomājumiem. Profesionālajā jomā virzies uz priekšu maziem solīšiem. Privātajā dzīvē romantika un krāsaina emociju gamma. Mājās – saimnieciski pienākumi.

STRĒLNIEKS

Sekmīgas lietišķās darīšanas, komunālie un nekustamā īpašuma jautājumi. Var arī pavērties iespējas nopelnīt vairāk, nekā līdz šim. Brīvdienās sirsnīgas sarunas ar draugiem. Novērtēsi, ka viņi ir jauki un uzticami. Ar prieku pievērsīsies arī dažādiem mājas darbiem un kulinārijas eksperimentiem.

MEŽĀZIS

Piemērots laiks jauniem projektiem, koncepciju izstrādāšanai, plašākas sadarbības veidošanai. Iespējas atrast arī spēcīgus sadarbības partnerus. Peļņa nenāks uzreiz, bet jāskatās uz izdevīgumu ilgtermiņā. Attiecībās sirsnība, bet brīvajiem ļaudīm iespējas satikt īsto un vienīgo.

ŪDENSVĪRS

Ļoti, ļoti daudz darba. Iespējamas neparedzētas situācijas, par kurām būsi bezgala pārsteigts: no tā cilvēka kaut ko tādu negaidīju! Iespējams, ka profesionālajā jomā kaut kas būtiski jāmaina. Nedēļas nogalē sarīko pasākumu draugiem – pikniku, izbraucienu vai mājas ballīti.

ZIVIS

Apkārt var sagriezties straujš notikumu virpulis. Pats nemaz negribēsi iesaistīties, bet vajadzēs. Var arī nākties pieņemt nepopulārus lēmumus. Iespējams, tie pašam un citiem nepatiks, bet nākotnē nesīs augļus. Nedēļas nogalē kaut kur aizbrauc, apskati vēstures un kultūras objektus.

 

15.07.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay