AUNS

Jaunas idejas par darbu un biznesu, bet tā īsti rosīties negribas. Iespējams, vainojama svelme, bet varbūt nevajag neko pasākt steigā. Izdevumi var būt lielāki nekā ienākumi. Tajā pašā laikā nevarēsi sūdzēties par garlaicību privātajā dzīvē. Tikai neapspried to ar cilvēkiem no malas.

VĒRSIS

Pārdomas par sirdslietām, pārdomas par darbu un karjeru. Brīvdienās atpūties, pavadi kādu brīdi vienatnē, un diezgan drīz sapratīsi, kurš ceļš ir pareizais. Brīvajā laikā izdomā kaut ko aizraujošu, ko pasākt ar mīļoto. Bet, ja šobrīd esi brīvs, tad ļoti iespējams, ka dzīve uzdāvā interesantu tikšanos.

DVĪŅI

Tu esi komunikabls un spēj atrast risinājumu visdažādākajās situācijās. Šī elastība palīdzēs vienlaikus tikt galā ar darba un mājas pienākumiem. Būs gan jāpapūlas, bet zvaigznes vēsta, ka veiksme ir ar tevi. Brīvdienās derētu kaut kur aizbraukt un apskatīt interesantus kultūras objektus.

VĒZIS

Lielisks laiks, lai iesaistītos pelnošos projektos vai nomainītu darbavietu, ja radusies sajūta, ka tavu veikumu tā īsti nenovērtē. Būs interesantas idejas, ko darīt, lai pelnītu vairāk. Brīvdienās dodies izklaidēs – klejojumā pa skaistajām dabas takām vai pilsētas āra kafejnīcām.

LAUVA

Viegli izveidosi kontaktus ar cilvēkiem, kuri ar tevi uz viena viļņa, bet ar citādi domājošiem var rasties strīdi. Atceries, ka ir situācijas, kurās gudrākais piekāpjas. Labs laiks peļņai, bet slikts finanšu darījumiem bankās. Nedēļas nogali pavadi ģimenes lokā. Būs sirsnīgas sarunas un vērtīga domu apmaiņa.

JAUNAVA

Brīvdienās par labu nāks rāma atpūta, brīdis vienatnes, garāka pastaiga dabā. Būsi daudz strādājis un gribēsies, lai visi liek mieru. Jaunā nedēļa atkal solās būt spraiga. Iespējams, tev plecos gribēs uzkraut vairāk pienākumu, nekā darba līgumā noteikts. Sargies no pārpūles.

SVARI

Darbā īpaši panākumi nav gaidāmi, tāpēc ļoti censties un pūlēties nav vērts. Velti vairāk laika privātajai dzīvei un izbaudi vasaras romantiku. Ja esi ar kādu kopā, tad šis ir burvīgs laiks, lai stiprinātu attiecības. Savukārt brīvajiem ļaudīm ir iespējas satikt savu īsto cilvēku.

SKORPIONS

Nedēļas nogalē vajag mazliet atslēgties no ikdienas rutīnas – vari satikties ar draugiem, pasēdēt krodziņā. Pēc tam apdari saimniecības darbus, aprunājies ar saviem mīļajiem. Darba nedēļā neliela spriedze, jo kolēģi vai darījumu partneri var izstrādāt kaut ko negaidītu.

STRĒLNIEKS

Strēlnieka nedziestošais optimisms var apsīkt. Ļoti trauksmains laiks un sajūta, ka nekur nav miera. Darbā iespējamas mainīgas situācijas, kas dara nervozu. Mājās risināmi sadzīviski un pedagoģiski jautājumi. Labi, ja līdzās ir mīļotais cilvēks, kas atbalsta. Ja nav – tad iespējas tādu satikt.

MEŽĀZIS

Darbā vai biznesā jāpastrādā ar pilnu atdevi. Ātra peļņa nebūs, bet vari likt pamatus stabilai naudas plūsmai nākotnē. Privātajā dzīvē diezgan nemierīgi. Pāriem kaut kas risināms un izrunājams, brīvajiem ļaudīm pārdomas – kāpēc notiek tā, kā notiek. Meklē atbildes sevī.

ŪDENSVĪRS

Emociju gamma tāda ļoti jaudīga – sākot no absolūta pesimisma līdz pat iedvesmojošam optimismam. Esi pelnījis brīvdienās atpūsties, kaut kur aizbraukt un nedomāt par dzīves pienākumiem. Gan jau atkal tie paši par sevi saradīsies no jauna. Gan profesionālajā jomā, gan privātajā dzīvē.

ZIVIS

Darbs darbu dzen, bet brīvdienās gan vajadzētu kārtīgi izklaidēties un atpūsties. Ja draugi aicina uz pikniku kādā attālā Latvijas nostūrī, tad dodies turp. Būs jautri. Jaunajā nedēļā darbā vajadzēs jaunas idejas. Raugies, lai tās novērtē adekvāti naudas izteiksmē. Un nekautrējies par to runāt.

 

16.07.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay