AUNS

Darba vai biznesā iespējas izcelties, bet svarīgi, lai tava enerģija, zināšanas un spējas tiek novērtētas materiālā izteiksmē. Naudas lietas jūtīga tēma, jo gribēsi tērēt vairāk, nekā būtu vēlams. Jāņos vislabākā līgošana tuvinieku lokā, bez liela skaļuma un trakulībām.

VĒRSIS

Neuzņemies visus pasaules darbus. Ja tomēr esi gatavs piekrist, tad jārunā par algas pielikumu vai peļņas pārdali. Ir iespējas nopelnīt vairāk. Jāņu brīvdienās kaut kur aizbrauc, lai notvertu to neaprakstāmo sajūtu, kad esi ziedošā pļavā pie dabas un ugunskura dzirkstis lido debesīs.

DVĪŅI

Ar informāciju uzmanīgi – varbūt uzzināsi ko sensacionālu, bet vēlāk izrādīsies, ka “ne nu bija, ne nu kā”… Bet, ja taisnība, tad pirms stāstīt tālāk, labi apdomā. Brīvdienās atpūtīsies no visas sirds: draugu kompānija, sadziedāšanās, joki un jāņugunis. Daudz pozitīvisma.

VĒZIS

Nekautrējies apspriest samaksu, jo var gadīties, ka priekšniecība vai darījumu partneri tavu čaklumu sāk uzskatīt par normu. Arī svētkiem tērējies ar mēru. Zāļu vakarā sentimentāls noskaņojums, gribas uzdziedāt kaut ko romantisku un ļauties nakts burvībai.

LAUVA

Azarts un sacensības gars – būsi gatavs pierādīt, ka esi labākais, gudrākais, skaistākais. Veselīgas ambīcijas ir laba lieta, bet raugies, lai enerģija neaiziet tukšgaitā, un ir rezultāts. Zāļu vakarā būsi kompānijas dvēsele, un kāds varbūt satiks to īsto un vienīgo sirdsāķīti.

JAUNAVA

Ieskatoties plānotājā, ātri vien sapratīsi, ka dienas par īsām un jāstrādā 24/7. Atceries, ka visus darbus nepaveiksi un visu pasaules naudu nenopelnīsi. Reizēm prātīgāk ir atteikties. Jāņu brīvdienas izbaudi, darot to, ko patiesi vēlas sirds. Nav obligāti jālīgo līdz rīta gaismai.

SVARI

Kalnu gāšanu neplāno, bet dzīvo vieglās vasaras noskaņās. Lietišķās darīšanas var bremzēties, un nav vērts cīnīties ar vējdzirnavām. Jāņu laiks solās būt pacilājošs. Labprāt uzņemsi līgotājus vai organizēsi izbraucienu dabā. Jautra apdziedāšanās un papardes zieda meklējumi.

SKORPIONS

Darāmais uz priekšu nevirzīsies tā, kā gribētos. Varbūt jāmeklē citi kompanjoni, bet varbūt patlaban jāliekas mierā. Brīvdienās baudi dzīvi, lai jāņuzāļu vakara smarža iedvesmo un spirgts rīts sniedz atklāsmi, ka dzīve ir skaista! Kad svētki nosvinēti, atkal pievērsies lietišķiem jautājumiem.

STRĒLNIEKS

Tev patīk, ja viss godīgi, tev patīk, ja vari palīdzēt, taču nejaucies svešās darīšanās, jo pašam daudz darāmā. Pirms brīvdienām vajadzētu tikt skaidrībā ar finansēm. Iespējams, jāmeklē labāki ienākumu avoti. Jāņos cep pīrāgus, brūvē miestiņu un svini.

MEŽĀZIS

Tavi padomi ir ļoti noderīgi, un var nākties palīdzēt draugiem vai kolēģiem ar padomu sarežģītos jautājumos. Viņi pēcāk būs pateicīgi un cels arī tavu pašapziņu. Svētku dienās vajag kaut kur aizbraukt, izklaidēties, izvēdināt galvu. Ja iespējams, dodies nelielā ceļojumā.

ŪDENSVĪRS

Ar savām iecerēm pārsteigsi sadarbības partnerus, taču apspriedies ar cilvēkiem, kuriem uzticies, un respektē atšķirīgus viedokļus. Jāņos dodies uz publisku pasākumu, brīvdabas izrādi, zaļumballi. Iespējams, satiksi kādu brīvo sirdi, kas alkst atrast papardes ziedu.

ZIVIS

Darbā vai biznesā neko papildus neuzņemies. Var būt sajūta, ka ar visu tiksi galā, bet kādā brīdī entuziasms zudīs, un iesāktais var palikt pusratā. Zāļu vakarā klāj baltu galdautu un aicini kopā savējos, vai pats dodies pie radiem vai draugiem. Tikšanās ar mīļiem cilvēkiem dos pozitīvismu.

 

17.06.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay