AUNS

Darbā pienākumu netrūks, un arī mājās būs daudz kas paveicams. Saplāno dienas tā, lai visu vari paspēt. Nedēļas nogalē vēlēsies apmeklēt kultūras pasākumus vai satikties ar draugiem. Atceries, ka joprojām jāsaglabā piesardzība un jāievēro distancēšanās. Privātajā dzīvē sapratne, kopīgas intereses un stiprā pleca sajūta.

VĒRSIS

Brīvdienās veltīsi laiku saimnieciskajiem darbiem, izmēģināsi jaunas kulinārijas receptes un gatavosi krājumus ziemai. Mājās valdīs pozitīva gaisotne. Savukārt jaunā nedēļa sāksies ar nelielu spriedzi. Darbā atbildīgi pienākumi, bet tu ar visu tiksi galā un var pavērties jaunas iespējas. Ja darbosies enerģiski, tad labi nopelnīsi.

DVĪŅI

Daudz spēku paņems darbs, taču raugies, lai tavs veikums tiek adekvāti novērtēts. Finanšu lietās kaut kas var bremzēties. Tēriņos jābūt apdomīgam, tāpēc pagaidām neplāno lielus pirkumus un esi uzmanīgs, ja darīšanas ar līgumiem vai finanšu dokumentiem. Brīvajā laikā vajadzētu papildināt arī profesionālās iemaņas.

VĒZIS

Brīvdienās pievērsies saimniecībai, bet mājiniekus gan pārāk nekomandē. Ja sāksi diktēt noteikumus un mēģināsi iedibināt savu kārtību, izcelsies strīdi. Profesionālajā jomā ar smaidu un draudzīgumu sakārtosi visdažādākās situācijas. Tomēr nepaļaujies pārāk uz citu solījumiem, un pret jauniem labvēļiem izturies vērtējoši.

LAUVA

Mīlestības un sirsnības piepildīts laiks. Satikšanās un kopā būšana dāvās daudz prieka un optimisma. Brīvajiem ļaudīm sirdī var iekrist kāda silta dzirkstelīte. Mājās ieplāno kādus lielākus saimniecības darbus – vari sākt kapitālo remontu, pārbūvi, iegādāties jaunu mājokli. Darbā vai biznesā lieti noderēs kolēģu ieteikumi.

JAUNAVA

Profesionālajā jomā gaidāmi jauni izaicinājumi, iespējas iesaistīties interesantos projektos un pavairot ienākumus. Rīkojies apdomīgi, bet pārliecinoši. Peļņa nebūs ātra, toties stabila. Privātajā dzīvē vēlēsies drošību un sakārtotību. Var atklāties kāds slepenais pielūdzējs vai pielūdzēja. Tikai neiesaisties avantūrās!

SVARI

Jāgādā par optimismu un jāturas tālāk no stresa situācijām. Tieši no garastāvokļa atkarīga veiksme darbā un privātajā dzīvē. Brīvdienās vari baudīt vasaru, doties uz randiņu un ļauties romantikai. Ģimenes cilvēkiem jāpievēršas bērnu vēlmēm. Uzklausi savas atvasītes un iedziļinies, domu apmaiņa būs noderīga visiem.

SKORPIONS

Darbā vai biznesā nesatraucies par niekiem un lēmumus pieņem apdomīgi. Ja esošā situācija neapmierina, iespējams, pienācis laiks profesionālajā jomā kaut ko mainīt. Privātajā dzīvē siltas emocijas un vēlme pēc iespējas vairāk būt kopā ar mīļoto. Ja esi attiecību sākuma stadijā, proti paspert solīti pretī un izrādi simpātijas.

STRĒLNIEKS

Iespējamas jaunas pazīšanās un noderīgi lietišķie kontakti. Brīvajā laikā noteikti atpūties un ievēro veselīgu dzīvesveidu. Pāriem vajadzētu atsvaidzināt attiecības ar romantisku vakaru sveču gaismā vai izbraucienu pie dabas. Ja esi brīvs, tad vasarīgi vieglprātīgos piedzīvojumos gan neiesaisties, sirdslietām jāpieiet nopietni.

MEŽĀZIS

Profesionālajā jomā izvirzīsies pirmajās rindās, un ir iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Kolēģi un darījumu partneri novērtēs tavu profesionalitāti un uzklausīs padomus. Nedēļas nogalē vislabāk jutīsies, ja būsi kopā ar mīļoto. Brīvajiem cilvēkiem derētu padomāt par nopietnu attiecību veidošanu.

ŪDENSVĪRS

Vasaras romantika ir skaista, tomēr dzīvei nepieciešams drošs pamats, tostarp arī attiecībās. Tiec skaidrībā ar sevi, vēlmēm, ilgām un attieksmi. Šis ir brīdis, kad daudz kas sastāsies savās vietās. Lietišķajā jomā būsi noskaņots kritiski un analītiski. Ņem vēra racionālos apsvērumus, taču ieklausies arī intuīcijā.

ZIVIS

Nedēļas nogalē vislabāk jutīsies ar savu otro pusīti mājīgā atmosfērā. Labprāt kopā saimniekosiet un izdaiļosiet savu mājokli. Valdīs mīļums un harmonija. Lietišķajā jomā nekautrējies apspriest atalgojuma un finanšu jautājumus un skatīties, kur un kā nopelnīt vairāk. Darbā iespējama intrigošana – labāk turies tālāk.


18.07.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay