AUNS

Šoreiz brīvdienas garākas, un būtu jauki ieplānot kādu tālāku izbraucienu. Ceļā iespējamas jaunas simpātijas, interesantas iepazīšanās. Ja nekur nedodies, tad atzīmē valsts svētkus radu un draugu lokā. Darbā vai biznesā jādodas uz priekšu platiem soļiem. Kā mēdz teikt: kam droša sirds, tam laimējas.

VĒRSIS

Svētku dienās sarīko ģimenei un tuviem draugiem svinīgas vakariņas, bet, ja esi sirdī brīvs, tad izej sabiedrībā. Atstāsi patīkamu iespaidu, un var uzšķilties kāda simpātiju dzirkstelīte. Darbā neuzņemies uz saviem pleciem pārāk daudz, radīsies stress, un tad ir riski pieļaut kļūdas.

DVĪŅI

Tu esi sabiedrisks cilvēks un priecāsies par garākām brīvdienām, kad var satikt draugus, apmeklēt pasākumus, sazināties ar radiem. Darbā daudz ideju, tikai neatdod par brīvu to, kas var nest labumu pašam. Der arī ieklausīties kolēģos, jo domu apmaiņa dos ražīgus rezultātus.

VĒZIS

Patriotisks noskaņojums. Gribēsi nolikt ziedus vai sveci, godinot Latvijas dzimšanas dienu, saaicināt pie svētku galda ģimeni un tuvākos draugus, apciemot tuvinieku atdusas vietas. Darbā vai biznesā jauni plāni. Taču mutiskās vienošanās jānoformē juridiski “stipros papīros”. Lai vēlāk nav pārsteigumu.

LAUVA

Brīvajā laikā pievērsies radošām nodarbēm un hobijiem, kas uzlabo garastāvokli. Prieks no kluba apmeklējuma vai draugu ballītes. Šarmantais Lauva būs savā “ampluā” – smaidīs un koķetēs. Darbā daudz pienākumu, risināmi dažādi jautājumi, un var izdoties realizēt arī sen lolotas vēlmes.

JAUNAVA

Pirmajā vietā savējie un privātā dzīve: jāgādā par mīļumu un sapratni. Valsts svētku dienās uzaicini vai apciemo radus, un pēc tam ar otro pusīti izbaudi divvientulību romantiskā krodziņā. Ja esi brīvs, tad iespējama iepazīšanās. Profesionālajā jomā dotas iespējas izcelties un iegūt kādus bonusus.

SVARI

Svarīgas ģimeniskās attiecības, tāpēc svētku brīvdienās ar tuviniekiem, bērniem un mīļoto noorganizē kopīgu svētku pasākumu. Brīvajiem ļaudīm vajadzētu vairāk smaidīt un atvērt sirdi mīlestībai. Darbā no tevis tiks gaidītas novatoriskas un peļņu nesošas idejas.

SKORPIONS

Laiku pa laikam gremdēsies filozofiskās pārdomās, taču dzīve tempu nesamazina, un darāmā pilnas rokas. Brīvdienās mājas saimniecībā vari veikt pārkārtojumus, jo valsts svētkus var atzīmēt arī, sakārtojot savu tuvāko apkārtni. Darbā iespējas izcelties un bankas kontā ieraudzīt tīkamu summu.

STRĒLNIEKS

Veiksmīgs periods. Iekarosi cilvēku simpātijas un biznesa darījumos zināsi, kurā brīdī runāt, kurā paklusēt. Var rasties iespējas noslēgt izdevīgas vienošanās. Mājas saimniecībā paredzami diezgan lieli darbi. Iesaisti ģimenes locekļus, un pēc tam sarīko svētku mielastu.

MEŽĀZIS

Latvijas dzimšanas dienā uzklāj baltu galdautu, iededz sveces, uzaicini ciemos tuviniekus. Brīvajiem ļaudīm iespējama tikšanās ar romantisku turpinājumu. Darbā liela atbildība un jauni projekti. Esi precīzs un uzmanīgs – gan sarunās ar potenciālajiem partneriem, gan naudas lietās.

ŪDENSVĪRS

Jo vairāk zināsi, jo vairāk paveiksi. Piemērots laiks mācībām un jaunas pieredzes iegūšanai. Ir iespējas satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un realizēt ambiciozus projektus. Brīvajā laikā satiecies ar draugiem, rīko ballītes, dodies izklaidēties klubā un baudi jaukos brīžus, ko dzīve tev sniedz.

ZIVIS

Garajās brīvdienās pievērsies saimniecības darbiem, sarīko talku un pēc tam draugiem svētku ballīti. Un nepiktojies par sadzīves sīkumiem. Kā omītes mēdza teikt: “Dusmas bojā skaistumu.” Profesionālajā jomā var rasties jauni izaicinājumi, un uzrasties cilvēki, kas ir gatavi sadarboties interesantā projektā.

 

17.11.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay