AUNS

Brīvdienās vajadzētu kaut kur izbraukt, izrauties no rutīnas, kā arī sarīkot tiešsaistes ballīti. Jāpiedomā arī pie attiecību tēmas – nevajag teikt visu, kas iešaujas prātā. Lai arī kādi strīdi uzvirmotu, mēģini saglabāt mieru. Darba nedēļā nospraud jaunus mērķus un organizē darbus tā, lai tos sasniegtu.

VĒRSIS

Vērsim grūti sadzīvot ar ierobežojumiem un neziņu. Centies sevi kaut kā uzmundrināt, jo nav jau tā, ka pilnīgi viss ir slikti. Labas iespējas var pavērties karjerā vai biznesā. Tikai neatstāj novārtā mājiniekus. Brīvdienās kaut kur kopā aizbrauciet, izklaidējieties. Un noteikti izskaidro, cik svarīgi tev jaunie projekti.

DVĪŅI

Tev allaž pilna galva ar idejām, taču kā jau Gaisa stihijas Zodiaka zīmei – dažkārt tām nav reāla seguma. Patlaban vajadzētu pamācīties to, kas var noderēt profesionālajā jomā. Darbā vai biznesā jaunas iespējas, bet ar veciem lauriem cauri netiksi. Visus lēmumus pieņem ļoti pārdomāti.

VĒZIS

Radīsies jauni plāni un ieceres, būsi gatavs vai kalnus gāzt… Tikai nestāsti visai pasaulei par idejām un iespējām. Skauģu jau netrūkst, kaut arī dažkārt viņi par draugiem un domubiedriem izliekas. Īpaši apdomīgs esi naudas lietās. Diezgan daudz var nākties izdot par saimniecības vajadzībām.

LAUVA

Neļaujies provokācijām. Būs ne mazums situāciju, kas kaitinās un sabangos emocijas, taču jāsaglabā miers. Darbā spriedze, bet, ja apstākļi tevi neapmierina, tad jālūkojas pēc labāka varianta. Ir vērts arī padomāt par kādu papildu ienākumu avotu. Brīvdienās priecīga kopābūšana ar ģimeni.

JAUNAVA

Darīsi visu ar iedvesmu, tavs veikums tiks novērtēts, un iespējams vilinošs piedāvājums. Ja tas ir tev jau zināmā darbības laiciņā, tad ir vērts piekrist. Pie nosacījuma, ka atalgojums apmierina. Ja tas ir solis karjeras virzienā ar daudz nezināmajiem, tad labāk neriskē. Nedēļas nogalē saimniecības darbi mājās.

SVARI

Nepaļaujies uz priekšniecības, darījumu partneru vai kolēģu solījumiem un apgalvojumiem. Vislielākais uzticamības procents ir tikai tam, ko izdomāsi un izdarīsi pats. Varbūt šis ir tas brīdis, kad jāsakārto attiecības ar pagātni, lai dotos tālāk. Liels atbalsts no ģimenes un mīļotā cilvēka.

SKORPIONS

Nedēļas nogalē atskārtīsi, ka iekrājušies mājas darbi un ģimene vai mīļotais cilvēks vēlas tavu uzmanību. Ir vērts padzīvot rāmākā ritmā, sakārtot domas, apsvērt nākotnes plānus. Darbā vai biznesā viss pamazām notiek, bet jākoncentrējas jaunam izrāvienam. Pārsteigsi ar radošām idejām.

STRĒLNIEKS

Cik var traukties, smaidīt un risināt citu cilvēku problēmas… Ja jūti, ka kļūsti kašķīgs, un vēlies, lai visi liek mieru, tad tā arī pasaki. Brīvdienās aizbrauc pie dabas, pievērsies mīļotam hobijam un dari lietas, kas vairo optimismu. Jaunajā nedēļā atkal būs vajadzīgi spēki, jo darbā ies nemierīgi.

MEŽĀZIS

Ap sirdi nemierīgi, jo visapkārt neskaidrības un nestabilitāte. Tas tiešām var izsist no līdzsvara. Vakaros grūti iemigt, jo galvā visādas domas drūzmējas. Centies tikt vaļā no pesimisma, jo jādodas uz priekšu. Var rasties jauns darba vai biznesa piedāvājums ar labām iespējām nopelnīt.

ŪDENSVĪRS

Pēkšņi var uzrasties bijušie kolēģi vai sadarbības partneri, kas piedāvā iesaistīties jaunos projektos. Nevajadzētu paļauties uz veiksmi vai solījumiem – tikai ar neatlaidīgu darbu sasniegsi vēlamos rezultātus. Turklāt nedāļā savas idejas tāpat vien, bet raugies, lai ir materiālais labums.

ZIVIS

Lai sasniegtu iecerēto, iespējams, jāpārvar kādi šķēršļi. Taču pastāvi uz savu, runā ar vajadzīgajiem cilvēkiem un neļaujies, lai kāds “apvārdo”. Darba frontē daudz emociju, kas jāapvalda. Nedēļas nogalē vislabākā atpūta – nedarīt neko. Izgulies, palasi, dodies garākā pastaigā…

 

19.02.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay