AUNS

Pavasarīgā dabas atmoda dod kārtīgu enerģijas lādiņu. Ir vēlme darboties un paveikt lielas lietas. Lai ko tu uzsāktu, esi apdomīgs, jo steigā var gadīties kļūmes. Ja saņem interesantu karjeras piedāvājumu, rūpīgi pārbaudi, vai viss ir tā, kā izskatās. Un šoreiz pavisam noteikti ieklausies intuīcijā.

VĒRSIS

Sekmīgs laiks prezentācijām un iepazīstināšanai ar savām idejām. Kaut arī esi mazliet konservatīvs, pa šo gadu jau būsi apguvis darbošanos tiešsaistē. Ja nepieciešams. Iespējams, jāuzņemas pienākumi, kas saistās ar darbošanos sabiedrības labā, vai jāiesaistās labdarības pasākumā.

DVĪŅI

Ar katru soli tuvāk pavasarim, un ar katru dienu arvien vairāk optimisma un enerģijas. Var rasties jauni izaicinājumi karjerā un biznesā, kā arī parādīties darījuma partneri, kuri piedāvā labas idejas un peļņu ilgtermiņā. Šis ir arī īstais brīdis, lai iemācītos kaut ko jaunu un darbā noderīgu.

VĒZIS

Pirmajā vietā profesionālā izaugsme, karjera vai privātais bizness. Būsi nobriedis jauniem izaicinājumiem. Ir labas iespējas pierādīt un parādīt savu varēšanu, kā arī pavairot ienākumus. Attiecībās ar kolēģiem vai paziņām turies tālāk no intrigām un klačām, jo mazs darvas pilieniņš var sabojāt mucu medus.

LAUVA

Iespējamas garastāvokļa svārstības un neliels stress, tāpēc brīvdienās mierīgi atpūties. Vislabāk: paskatoties labu kino vai palasot vieglu literatūru. Nākamā nedēļa būs spraiga – darbā daudz pienākumu un kārtojami lietišķie jautājumi. Paļaujies uz saviem spēkiem, ne citu solījumiem.

JAUNAVA

Ļoti svarīga būs attiecību tēma. Ģimenes cilvēkiem sapratne un atbalsts, sirsnība un saticība, bet brīvajiem ļaudīm aizraujoši piedzīvojumi. Iespējama iepazīšanās ar nopietnu turpinājumu. Svarīgos jautājumos paļaujies ne tikai uz savu racionālo prātu, bet arī uz intuīciju. Tā mazināsies iespējas kļūdīties.

SVARI

Brīvdienās pirmajā vietā privātā dzīve. Attiecībās ar otro pusīti var rasties spriedze, bet, ja atklāti un no sirds izrunāsieties, viss nostāsies savās vietās. Savukārt brīvajiem ļaudīm uz jaunu iepazīšanos vēlams paraudzīties kritiski. Profesionālajā jomā nemierīgi. Iespējams, jāmaina nodarbošanās.

SKORPIONS

Darba frontē dažādi notikumi. Kaut arī tev patīk visu kontrolēt, iespējamas situācijas, kuras ietekmēt nebūs tavos spēkos. Nebēdājies un nesatraucies – acīmredzot tā jābūt. Nedēļas nogalē vajadzēs pievērsties sadzīvei, taču arī sirdslietas būs svarīgas. Dvēselē ilgas pēc romantikas.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogalē jāatpūšas un jāizvēdina galva. Dodies nelielā izbraucienā, vai pastaigā pie dabas. Sirds gan ilgosies pēc tālāka ceļojuma, bet kādu laiku jāpaciešas. Sekmīgi apdarīsi mājas darbus un būsi gatavs jaunajai darba nedēļai. Ja esošā situācija tev nav pa prātam, meklē jaunas peļņas iespējas.

MEŽĀZIS

Viedu domu un dzīvesveida izvērtēšanas laiks. Noderēs uzkrātā pieredze un personības spēks – šis ir laiks, kad vari mainīt to, kas līdz šim nav bijis pa prātam. Ļoti svarīgi, lai ir skaidrība naudas lietās un visas vienošanās noformētas juridiski korekti. Mājas dzīvē nemierīgi, gādā par saskaņu.

ŪDENSVĪRS

Vēlme rīkoties un doties pretī jaunām virsotnēm. Tikai uzmanies no utopiskiem plāniem, tie var radīt zaudējumus. Ja visu kārtīgi izrēķināsi, tad ir iespējas būtiski uzlabot savu materiālo stāvokli. Privātajā dzīvē kaislības un dinamika, bet var gadīties arī pa kādam nesaskaņu asumiņam.

ZIVIS

Pavasarīgs šarms un pievilcība, ar smaidu un pozitīvismu panāksi vēlamo rezultātu. Darbi ies no rokas, tikai pievērs uzmanību finansēm: vai atalgojums adekvāts. Un uzmanies no spontāniem tēriņiem. Sirds ilgojas pēc tikšanās ar draugiem un mājas ballītes. Sarīko to nedēļas nogalē tiešsaistē.

 

19.03.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay