AUNS

Līgo svētkus svini klusi un mierīgi, ja arī tas tev nav īsti pa prātam. Turklāt, iegādājoties svētku labumus, tēriņos ievēro mērenību. Pretējā gadījumā ātri vien attapsies, ka maciņš tāds patukšs. Interesantu darba vai biznesa ideju laiks, taču jaunus projektus vēlams neuzsākt līdz jūlija vidum.

VĒRSIS

Pēc rosīga darba cēliena vislabākā atpūta ir pie dabas, un tur arī visjaukāk būtu nosvinēt Jāņus. Darbā vai biznesā var rasties stresa situācijas un spriedze, bet nebūtu vēlams strīdēties. Daudz vairāk panāksi ar pozitīvismu. Radīsies interesantas idejas, ko kolēģi un darījumu partneri novērtēs atzinīgi.

DVĪŅI

Tā kā šogad pastāv Jāņu svinēšanas ierobežojumi, no sabiedriskām aktivitātēm diemžēl nāksies atteikties. Tev tas nemaz nepatiks. Un arī visu svētku laiku paliekot mājās, var sākties strīdiņi. Ļoti vajadzētu izrauties no ierastās vides – kaut vai aizbraukt pie dabas. Pēc svētkiem darbu gūzma un atbildīgi pienākumi.

VĒZIS

Vislabākā svinēšana – rāmi un mierīgi ģimenes lokā vai pat kaut kur lauku klusumā pilnīgā vienatnē. Vajag atpūsties, jo pēc tam ar pilnu jaudu nāksies pievērsties darbam vai biznesam. Naudas lietās racionāla pieeja. Zināsi, kā nopelnīt un kā ar līdzekļiem rīkoties. Iespējas satikt jaunus darījumu partnerus.

LAUVA

Jāņu pasākums savējo lokā būs izdevies, un pozitīvi optimistiskas emocijas saglabāsies ilgāku laiku. Taču garās brīvdienas domātas ne jau svinēšanai vien. Piemērots laiks dažādiem saimniecības, kā arī dārza darbiem. Profesionālajā jomā zvaigznes labvēlīgas karjeras kāpienam.

JAUNAVA

Kas par svinēšanu, ja domas pie darba vien!? Tā kā pulcēšanās un vērienīgas sabiedriskās aktivitātes nav atļautas, labāk veltīt laiku, lai apdomātu nākotnes plānus. Tikai jābūt ļoti uzmanīgam un apdomīgam naudas lietās. Tas attiecas gan uz iesaistīšanos jaunos projektos, gan uz ikdienas tēriņiem.

SVARI

Svētku laikā jutīsies radoši iedvesmots – skaisti uzposīsi mājokli, rotāsi ar jāņuzālēm un arī pats uzvilksi goda kārtu. Tas nekas, ja to redzēs tikai daži tuvinieki. Galvenais iekšējā sajūta. Pēc svētkiem darbā daudz pienākumu. Ar kolēģiem var rasties domstarpības un sīki strīdiņi, uzklausi līdzcilvēkus.

SKORPIONS

Jāņuguns gaismā sirdi sildīs romantiskas noskaņas un vēlme pēc piedzīvojumiem. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt jauku cilvēku, pāriem izdaiļot ikdienu. Tajā pašā laikā jāsargās no sakāpinātām emocijām. Gan svinamdienās, gan pēc tam darbā. Pie jauniem projektiem pagaidām neķeries.

STRĒLNIEKS

Strēlnieka raidītās Amora bultas Jāņu naktī var ķert kādu sirsniņu, vai arī romantikas valgos iekļūt pats. Skaisti brīži un neparasta noskaņa, kas paliek atmiņā ilgi. Pēc svētkiem aktīvi jāpievēršas naudas lietām. Jāpārskata ienākumi, izdevumi un, ja kaut kas neapmierina, tad jāmeklē jaunas iespējas.

MEŽĀZIS

Tavs šarms un pievilcība Jāņu laikā kādā sirdī iedegs romantiskas jūtas vai arī jaunas krāsas piešķirs esošām attiecībām. Pēc svētkiem čakli ķeries pie darba, jo ienākumi nāks atbilstoši padarītā apjomam. Radīsies vēlme apgūt jaunas zināšanas, vari pieteikties tiešsaistes kursos vai apgūt kaut ko pašmācībā.

ŪDENSVĪRS

Patlaban prāts aizņemts ar profesionālām lietām. Domas par karjeru, biznesu, sadarbības partneru meklējumiem un jauniem projektiem. Svini Jāņus klusi ģimenes lokā, joprojām ievērojot distancēšanos. Ja arī būtu iespēja piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, tajās tikai nelietderīgi iztērētos laiks.

ZIVIS

Pēc savas būtības dziļi sirdī Zivtiņas ilgojas pēc romantikas, un šajā svētku laikā dzīve var uzdāvāt patiesi jaukus brīžus un saviļņojošas emocijas. Taču garajās brīvdienās paspēsi apdarīt arī svarīgus mājas darbus, kas iekrājušies. Pēc svētkiem darbā atbildīgi pienākumi un ļoti daudz darāmā.

19.06.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay