AUNS

Nedēļas nogalē izklaides ar draugiem un daudz pozitīvu emociju. Vari sevi iepriecināt arī ar nelielu iepirkšanās tūri: iegādāties tērpus, rotas vai dāvaniņas tuviniekiem. Darbā viss rit savu gaitu, bet vajag tomēr paskatīties, vai bankas kontā ienākumi atbilstoši paveiktajam. Varbūt jāmeklē jauni ceļi.

VĒRSIS

Iepriecini sevi ar mīļiem sadzīves sīkumiņiem – aizej pie friziera, sāc apmeklēt sporta klubu vai pievērsies citām fiziskām aktivitātēm. Tas uzmundrina! Brīvdienās ļaujies mīlestībai un dzīves baudīšanai. Darbā vis nenotiks pēc tava prāta, un tas tracinās. Pasaki, ko domā, un situācija atrisināsies.

DVĪŅI

Pret jaunu informāciju izturies vērtējoši, it sevišķi, ja vēlies ar to dalīties tālāk. Iespējami sagrozīti fakti un pēc tam neveiklas situācijas. Bet vislabāk dzīvo pēc principa: runāšana sudrabs, klusēšana zelts. Darbā vai biznesā atbildīgi pienākumi. Ja šķiet, ka darāmais nekust uz priekšu – atliec.

VĒZIS

Brīvdienās rīko pasākumu draugiem, un no tikšanās smelies pozitīvas emocijas. Spraigas intelektuālas sarunas, kustīgas aktivitātes, maltīte brīvā dabā… Iedvesmojoši! Profesionālajā jomā nepalaid garām izdevību – ir iespējams kāds interesants karjeras variants vai jaunas darījumu iespējas.

LAUVA

Aktīva ģimenes dzīve. Mājās saimnieciskā rosība, noderīgas diskusijas, atbalsts idejām un draudzīga atmosfēra. Vari apciemot arī tālākus radiniekus vai sazināties ar tiem, kas patlaban svešatnē. Darbā vai biznesā nodemonstrēsi savas līdera dotības, taču jārunā par atalgojumu.

JAUNAVA

Ieklausies intuīcijā, tā dažkārt ir stiprāka par prāta apsvērumiem. Tā ātri tiksi skaidrībā ar situācijām un sapratīsi cilvēku rīcības motīvus. Darbā daudz pienākumu. Novērtējums būs, bet varbūt jāpieņem lēmumi saistībā ar sadarbību un jāizvērtē partneri – vai esi kopā ar īstajiem kompanjoniem.

SVARI

Pavasaris modina romantiskas jūtas. Ja esi ar kādu kopā, tad ir iespējas attiecībām piešķilt jaunu dzirkstelīti. Labvēlīgs laiks izbraucienam, ceļojumam, redzesloka paplašināšanai. Darbā nepārpūlies, izdari pašu nepieciešamāko. Var nākties kārtot lietišķas darīšanas iestādēs vai bankā.

SKORPIONS

Nedēļas nogalē daudz enerģijas paņems mājas un saimnieciskie pienākumi. Iesaisti visu ģimeni, lai lietas sekmējas raitāk. Ja kaut kas nesanāk, nesatraucies, jo visu nekad nevar paveikt. Darbā interesantas idejas, daudz enerģijas un lieli plāni. Labāki rezultāti un lielāka peļņa, ja sadarbosies.

STRĒLNIEKS

Brīvdienās dodies nelielā izbraucienā uz kādu no kaimiņvalstīm vai apceļo Latvijas skaistās vietas. Sajūti, kā gaisā virmo pavasaris! Lietišķajā jomā jaunas iespējas, bet noteikti jārunā par finansēm. Turklāt visas vienošanās vēlams nostiprināt juridiski, lai vēlāk nerodas kādi pārpratumi.

MEŽĀZIS

Pavasarī vairāk nekā citkārt gribas ieviest mājās kārtību. Arī sēšanas un stādīšanas darbi veicami. Brīvdienās vari rēķināties ar ģimenes atbalstu. Svarīgas arī sirdslietas – mīļas emocijas un romantika. Darbā iespējas satikt uzticamus kompanjonus, bet vajag apdomāt, kas patlaban ir un kas nav svarīgi.

ŪDENSVĪRS

Pārskati un izvērtē savus plānus, jo mērķi var izrādīties lielāki, nekā iespējas tos sasniegt. Tāpēc labāk paveikt mazumiņu. Turklāt jāveido uzticama komanda. Tev ir pa ceļam ar tiem, kas tavas idejas saprot no pusvārda. Savukārt skeptiķus nav vērts censties pārliecināt – tikai velti iztērēsi laiku.

ZIVIS

Nedēļas nogalē darbus atliec. Pretējā gadījumā ģimene vai mīļotais cilvēks nebūs diez ko apmierināti. Plānoto ar uzviju paveiksi vēlāk, bet brīvdienās kopā ar savējiem dodies izbraucienā, uz kultūras vai brīvdabas pasākumu. Ja šobrīd esi viens, iespējama romantiska tikšanās.

 

20.05.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay