AUNS

Nedēļas nogalē būsi noskaņots dzīvi baudīt ar pilnu krūti. Lai skan mūzika un dzirkstī šampanietis! Šajā periodā daudz pozitīvu emociju. Tu atradīsies dažādu notikumu centrā, un tas iedvesmos. Darbā varbūt viss neritēs kā iecerēts, taču tie tikai tādi dzīves sīkumi…

VĒRSIS

Dienas skries strauji. Ja gribas mainīt plānus un norunas, jo grūti tikt ar visu galā, tad lūdz kādu palīgā – kolēģus, radus, draugus. Pa mazumiņam vien, un darbi sekmēsies. Kopumā ir labs laiks jauniem projektiem – vari iepazīstināt ar idejām, rīkot prezentācijas, meklēt domubiedrus.

DVĪŅI

Dvīņi piepilda telpu, Dvīņi spēj paveikt vairākus darbus vienlaikus, Dvīņi organizē un spēj paveikt lielas lietas. Taču… reizumis dienas par īsām un arī spēki sāk izsīkt. Tāpēc šoreiz izvēlies prioritātes – kas ir un kas nav svarīgi. Brīvdienās izvēdini galvu jautrā izbraucienā.

VĒZIS

Sekmīgs laiks profesionālajai darbībai. Mēģini pakāpties pa karjeras kāpnēm, vai apdomā privāta biznesa ideju. Var gadīties, ka interesantu sadarbības ideju piespēlē seni draugi vai kādreizējie darījumu partneri. Kādam aktualizēsies sirdslietu tēma, bet nestāsti nevienam par to, kas notiek vai nenotiek.

LAUVA

Lauva ir gudrs un zinošs, harizmātisks. Dzimis līderis. Taču dzīve dažkārt ievieš savas korekcijas un nākas strādāt vidē, kur teikšana citiem. Var gadīties, ka šonedēļ kaitinās priekšniecības idejas, un gribēsies pateikt visu, ko par to domā. Cilvēkus nepārtaisīsi, bet varbūt ir vērts padomāt par darba maiņu.

JAUNAVA

Ļoti piepildītas dienas. Nebūs miera nedz darbā vai biznesā, nedz privātajā dzīvē. Pāriem attiecībās uzšķilsies jauna dzirksts. Brīvajiem ļaudīm kāda tikšanās var uzjundīt kaislības. Lietišķajā jomā – darbības paplašināšana un iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Enerģija mutuļos.

SVARI

Nedēļas nogalē sekmēsies mājas darbi. Jāsarīko ģenerāltīrīšana, jāizšķiro garderobe un jāizmēģina jaunas kulinārijas receptes. Nenāktu par skādi sagatavot arī kādus krājumus ziemai – kompotus, ievārījumus, ielikt saldētavā svaigus augļus vai zaļumus. Darba nedēļā pret pienākumiem jāizturas ļoti atbildīgi.

SKORPIONS

Svarīga attiecību tēma un prasme saprasties un arī piekāpties. Otrs cilvēks to ļoti novērtēs. Brīvajiem ļaudīm iespējama tikšanās ar interesantu personību. Profesionālā jomā droši dodies uz priekšu, jo var pavērties iespējas realizēt sen lolotas ieceres. Gandarījums gan morālā, gan arī materiālā izteiksmē.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks traucas uz priekšu un ar savu enerģiju aizrauj pārējos… Tikai atceries to, ka resursi nav mūžīgi, un dažkārt jāapstājas. Vajadzētu padomāt par sevi un brīvajā laikā darīt to, kas sagādā prieku. Nedēļas nogalē, dodoties izbraucienā, labi atpūtīsies, un iespējami arī jauki piedzīvojumi sirdslietās.

MEŽĀZIS

Prognozējamība, stabilitāte un noteikts dienu ritms ir labas lietas. Mežāzim patīk. Taču reizēm nākas ielēkt pavisam citā vilcienā – straujā un dinamiskā. Veiksme būs ar tiem, kas spēj pārkārtoties. Pievērsies finanšu tēmai, iesaisties interesantos projektos, uzņemies kādus papildu pienākumus. Šis ir jaunu iespēju laiks.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienās vajag atpūsties, lai aizgājušās darba nedēļas domas nedrūzmējas galvā. Aizbrauc ar draugiem piknikā vai paceļo pa Latvijas skaistākajām vietām ar nakšņošanu kādā romantiskā viesu namiņā. Jaunajā nedēļā pirmajā vietā atkal būs darbs vai bizness. Interesantas idejas par peļņu.

ZIVIS

Mazliet smeldzīgas noskaņas dvēselē par aizejošo vasariņu. Brīvdienās vēl mēģini notvert kādu mirkli no tās sajūtas, kad sirdī bezrūpība un saulīte spoži silda. Bet, ja līst – tad īstais laiks ņemt tuteni, grozu un doties bekot. Pēc labas atpūtas jaunajā nedēļā varēsi braši ķerties pie darbiem.

 

20.08.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay