AUNS

Grūti pārdzīvot šo ierobežojumu laiku, jo ir ļoti daudz enerģijas, kas laužas uz āru. Ja darbs no mājām, tad pavisam traki. Emocionālā eksplozija var notikt kuru katru brīdi, bet tad arī ģimenē būs nokaitēta atmosfēra. Mēģini saglabāt mieru un brīvdienās “izšaut tvaiku” sportiskās aktivitātēs brīvā dabā.

VĒRSIS

Palēnām tuvojas pilnmēness un aptumsumu laiks, un noskaņojums par to jau tiek manīt. Turies pa gabalu no strīdiem un neļaujies provokācijām. Ātrumā iespējams sabojāt labas draudzīgas vai lietišķas attiecības. Taču nekad jau nav tā, ka viss ir slikti. Ir iespējams interesants karjeras piedāvājums.

DVĪŅI

Tu esi aktīvs un sabiedrisks cilvēks, kam vitāli nepieciešama kustība un komunikācija. Ierobežojumu laiku pārdzīvot diezgan sarežģīti. Nav jau tas labākais variants, bet – ar draugiem var sazināties attālināti. Darbs prasīs iedvesmu un koncentrēšanos, taču tu sevi labi parādīsi un pārsteigsi ar idejām.

VĒZIS

Svarīga gan darba, gan privātā dzīve. Plāno dienas, lai vari visu paspēt. Profesionālajiem pienākumiem pieej atbildīgi un esi precīzs, lai neieviešas kļūmes. Nelieli projektiņi izdosies gluži labi, un var rasties iespējas izveidot kādu sadarbību nākotnei. Privātajā dzīvē iespējami pārsteigumi.

LAUVA

Brīvajā laikā pēc iespējas vairāk esi kopā ar saviem mīļajiem. Ja arī liekas, ka izolācijas un distancēšanās periods nav viegls, tā ir iespēja atbalstīt citam citu un apsvērt jaunus plānus. Pienācis laiks dzīvē kaut ko mainīt un izvērtēt prioritātes. Ir vērts pievērsties biznesam vai pakāpties pa karjeras kāpnēm.

JAUNAVA

Rudenīgā miglā virmo romantika, un ir burvīgs brīdis, lai stiprinātu attiecības vai veidotu jaunas. Ja tev ir otrā pusīte, tad vislabāk brīvo laiku pavadīt mierīgā, ģimeniskā atmosfērā. Valdīs saskaņa un sirds siltums. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Darbā vai biznesā rosies rāmi un pamazām.

SVARI

Viegli veidosies kontakti, satiksi cilvēkus, kas ir ar tevi uz viena viļņa. Profesionālajā jomā veiksies lieliski. Nedēļas nogalē mājās ieplāno ģenerāltīrīšanu vai āra talku – distancēti un atbilstoši noteikumiem. Pēc tam palutini savējos ar gardām pusdienām. Tikai pienākumu gūzmā neaizmirsti arī par savām interesēm.

SKORPIONS

Ja nāk pēkšņa atskārsme, ka kaut ko neproti, tad atceries: kauns nav nezināt, bet kauns ir negribēt zināt. Vajag mācīties. Sekmēsies lietišķas sarunas un darījumi. Tiesa, no gaisa pīrādziņi gan nekritīs, būs jāpapūlas, bet vēlāk ar iznākumu būsi apmierināts. Brīvdienās romantiskas noskaņas un sirsnība.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā vidē iespējami notikumi, kas tev nebūs pa prātam. Lai arī kā gribētos pateikt visu, ko tu domā par konkrēto situāciju, mēģini saglabāt mieru. Var rasties jauni projekti, kas dos labu peļņu. Privātajā dzīvē gādā par saticību un nestrīdies par sadzīves sīkumiem. Brīvdienās vajadzētu izbraukt pie dabas.

MEŽĀZIS

Darbā situācija saspringta. Strīdēties un pierādīt savu taisnību nav vērts, drīzāk vajadzētu palūkoties pēc izdevīgāka varianta. Iespējams, tieši tagad ir tava veiksmes stunda. Brīvdienās mājās var pieaugt spriedzīte, tāpēc labāk doties kaut kur ārā – svaigā gaisā. Pirms nākamajiem darbiem jāizvēdina galva.

ŪDENSVĪRS

Dienas skrien ātrāk, nekā iespējams tikt līdzi. Un darbs dzen darbu. Dažu brīdi tā ir kā cīņa ar vējdzirnavām, bet nav jau citas izejas… Nav? Varbūt pienācis laiks mainīt nodarbošanos, attīstīt savu biznesu un realizēt pārdrošas, bet ienesīgas idejas. Brīvdienās mierīgi atpūties un apdomā to.

ZIVIS

Pārdomas un izšķiršanās par kādu būtisku jautājumu. Atceries, ka dzīvē jādara tas, kas sniedz gandarījumu, tad būsi līdzsvarā ar sevi. Svarīga naudas tēma, un no finansiālā stāvokļa lielā mērā atkarīgs dvēseles komforts. Taču lielisks laiks mācībām. Izmanto brīvo laiku, lai izzinātu ko jaunu.

20.11.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay