AUNS

Gribas izklaides un sabiedriskošanos, bet šībrīža situācijā klātienē tas nav iespējams. Taču šodienas komunikācijas līdzekļi ļauj sazināties attālināti, turklāt ar daudziem cilvēkiem vienlaikus. Sarīko brīvdienās draugiem virtuālo ballīti. Jaunā nedēļa ļoti aktīva. Izdomāsi oriģinālu peļņas plānu, vai arī radīsies pēkšņas iespējas.

VĒRSIS

Vajag atpūsties un relaksēties. Laiski brīvdienu rīti un filozofiskas sarunas ļaus lieliski atpūsties un uzņemt enerģiju. Jaunajā nedēļā darbā daudz pienākumu – iespējams, jāuzņemas kaut kas papildus, vai jāaizvieto kāds kolēģis. Var izveidoties sekmīga sadarbība ar ārzemēm, tostarp, iespējams, uzdzirkstīs arī simpātijas.

DVĪŅI

Brīvdienās aktīva komunikācija ar savējiem – mīļie radiņi gribēs dzirdēt tavu viedokli par visdažādākajām tēmām. Dzīves pieredzes un derīgu padomu tev netrūkst. Jaunajā nedēļā sekmes lietišķajos jautājumos: teju jebkuru ierēdni spēsi pārliecināt par savu taisnību. Loģika ir tava stiprā puse, un vārdi kabatā nav jāmeklē.

VĒZIS

Nedēļas nogalē laiks paskries aši, jo būsi noskaņots ne tikai atpūsties kopā ar savējiem, bet arī atrisināt dažādus sadzīves jautājumus, sakārtot mājokli, iepirkt pārtiku jaunajai nedēļai u.tml. Darba nedēļā jāsargās no sakāpinātām emocijām, taču būs daudz enerģijas un darbi ies no rokas. Arī tavas idejas gūs atzinību.

LAUVA

Ģimene pirmajā vietā. Brīvdienās saimniekosi, atklāsi sevī kulināra talantu, izdaiļosi telpas, varbūt iegādāsies jaunus interjera priekšmetus. Ja esi sirdī brīvs, no viena acu skatiena var uzšķilties spēcīgas simpātijas. Darba nedēļā tavs veikums tiks augstu novērtēts. Raugies, lai tas parādās arī bankas kontā.

JAUNAVA

Mājās iespējami nelieli strīdiņi par lietu kārtību un darbu organizāciju. Katram jau ir sava izpratne, savi “niķi un stiķi”. Nevajag bozties, bet meklēt kompromisu. Brīvajiem ļaudīm iespējami aizraujoši piedzīvojumi sirdslietās. Darbā daudz pienākumu, bet nebūtu vēlams uzkraut sev papildu darbus.

SVARI

Saimnieciskā rosība. Brīvdienās ar prieku darbosies, iesaistot mājiniekus. Parūpēsies, lai mājoklī glīts interjers un ģimene ietur maltīti pie skaisti servēta galda. Ja šobrīd esi viens, tad attiecību jomā neko nevajag steidzināt. Darbā daudz pienākumu, bet par paveikto būs gandarījums. Strādā radoši!

SKORPIONS

Aktuāla naudas tēma. Pārskati ieņēmumus un izdevumus, tērējies apdomīgi un domā par nākotni. Varbūt darbā kaut kas jāmaina, varbūt jārosās privātajā biznesā. Būtu svētīgi arī apgūt kaut ko jaunu. Brīvdienās mīlestības piedzīvojumi un romantika, iepazīšanās iespējas vai jauna dzirksts esošās attiecībās.

STRĒLNIEKS

Daudz emociju. Biežāk nekā citkārt var rasties situācijas, kas kaitina. Kāds kolēģis darbu pavirši paveicis, kāds kaut ko nokavējis… Mēģini savaldīties un palūkoties uz situācijām ar optimismu. Nedēļas nogalē ar prieku darbosies mājas saimniecībā, ģimenes lokā būs daudz apspriežamu tēmu. Tostarp – kā palielināt ienākumus.

MEŽĀZIS

Spēcīga enerģija un labs laiks autoritātes stiprināšanai. Taču esi modrs, jo ceļā var gadīties kādi šķēršļi, bet aiz pagrieziena pārsteigumi. Īpaši uzmanīgs un precīzs esi naudas lietās. Jārēķina visur līdzi un jāturas tālāk no finanšu avantūrām. Brīvajā laikā svarīga attiecību tēma – sirsnīgi un iedvesmojoši piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS

Svarīga komunikācija – sarunās un arī strīdos dzims vērtīgas idejas. Ir iespējas iegūt domubiedrus vai arī saņemt labus padomus no draugiem vai darījumu partneriem. Brīvdienās sarīko virtuālo ballīti un arī dodies dabā: svaigs gaiss un sportiskas aktivitātes uzmundrinās. Jaunajā nedēļā risināmi finanšu jautājumi.

ZIVIS

Apcerīgs un nedaudz sapņains noskaņojums. Brīvajā laikā atpūties, sazinies ar draugiem, gremdējies filozofiskās pārdomās un krāj spēkus. Darbā būs jāstrādā ar atdevi. Profesionālajā jomā spoži nodemonstrēsi, ka esi autoritāte. Rūpīgi izvēlies sadarbības partnerus un pievērs uzmanību izdevīgumam. Ir labas iespējas nopelnīt, ja vien nekautrēsies apspriest samaksas jautājumus.

​​​​​​​

21.01.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay