AUNS

Gribas ar visiem un par visu strīdēties un pierādīt savu taisnību. Bet vai vajag? Labāk pievērsies jautājumiem, kas šobrīd patiešām svarīgi. Darbā daudz pienākumu, jādomā, kā ar tiem sekmīgi tikt galā un spīdoši parādīt savas spējas. Ir iespējams paaugstinājums vai pavisam jauns karjeras piedāvājums.

VĒRSIS

Vairāk panāksi ar diplomātiju, lai arī cik sarežģīti tev tas liktos. Ir jālūkojas pēc jauniem sadarbības partneriem, taču jebkādas pārmaiņas lietišķajā jomā jāveic pamazām. Svarīga privātā dzīve, kurā iespējamas pārmaiņas. Arī šajā jomā nedrīkst neko sasteigt. Visu dari savā Vērša mierā!

DVĪŅI

Parunāt, patenkot – ne jau ļauni, bet tāpēc, ka interesanti… Taču pasaule maza un izteiktais vārds drīz vien var atgriezties atpakaļ. Ar vārdu sakot: domā, ko runā un nejaucies svešos strīdos. Šobrīd svarīgāk koncentrēties uz jaunām iespējām darba frontē. Vai sākt mācīties kaut ko darbā un biznesā noderīgu.

VĒZIS

Pārdomu laiks. Dažādas idejas – bet vai ir vērts pie tām ķerties? Varbūt jānogaida? Viens gan ir skaidrs: necenties par varītēm realizēt ieplānoto, ja darbi nekustas uz priekšu. Brīvdienās paslinko, sakārto domas, kaldini nākotnes plānus. Velti laiku arī saviem mīļajiem, kas ir liels atbalsts dzīvē.

LAUVA

Daudz emociju. Pasaki līdzcilvēkiem, ka nevajag pārbaudīt tavu pacietību, tīši kaitināt un provocēt. Patlaban ir lielisks laiks, lai koncentrētos darbam vai biznesam, un jebkāda uzmanības novēršana var tikai kaitēt. Brīvajā laikā rāma atpūta ģimenes lokā. Savējie ir stiprs balsts.

JAUNAVA

Pirmajā vietā privātā dzīve. Nedēļas nogalē sirsnīgi un iedvesmojoši brīži kopā ar mīļoto. Ja tev ir ģimene un bērni, tad prieku un gandarījumu sniegs kopīga laika pavadīšana. Pēc brīvdienām varēsi atgriezties darbā ar jauniem spēkiem, tur vajadzēs darboties ar pilnu atdevi.

SVARI

Daudz uzmanības prasīs sadzīve – jāpalīdz tuviniekiem, jāpaveic gūzma saimniecības darbu, kas nezin kā iekrājušies. Pienākumos dalies ar mājiniekiem, lai plecos nav pārāk liels smagums. Jaunajā nedēļā priekšniecība vai darījumu partneri vēlēsies dzirdēt jaunas idejas, un uz veciem lauriem dusēt vairs nevar.

SKORPIONS

Pirmajā vietā privātā dzīve. Attiecībās ar mīļoto var rasties spriedze, tāpēc neļauj vaļu emocijām, neapvainojies, neieraujies sevī. Tikai atklāta saruna ļaus atgūt dvēseles mieru. Darbā bez īpašām izmaiņām, bet labs laiks mācībām. Tiešsaistē tiek piedāvātas dažādas interesantas lekcijas.

STRĒLNIEKS

Tev patīk atklāta valoda, bet var gadīties, ka reizumis esi pārāk tiešs. Mazliet diplomātijas nenāktu par skādi – it īpaši attiecībās ar otro pusīti, jo var rasties spriedzes situācijas. Grūti, ja abi esat mājās un strādājat attālināti. Mēģini savaldīties un vairāk domā par darbu, jo šobrīd svarīga lietišķā joma un peļņa.

MEŽĀZIS

Daudz domāsi un iedziļināsies apkārt notiekošajā. Ieklausies intuīcijā un iekšējās izjūtās – tas labāk palīdzēs izprast situācijas un cilvēku rīcības motīvus. Neraugoties uz to, ka apkārt nemierīgi un valda neziņa, tu sajutīsi, ka stāvi ar abām kājām uz šīs zemes. Svarīgas arī sirdslietas, iespējami negaidīti pavērsieni.

ŪDENSVĪRS

Vērienīgi plāni, bet tie rūpīgi jāizvērtē, lai nesanāk pārrēķināšanās un vilšanās. Svarīgās lietās paļaujies pats uz saviem spēkiem, ne partneru solījumiem. Brīvdienās esi kopā ar ģimeni, aizved savus mīļos izklaidēs. Kādas nu šobrīd ir iespējamas. Piemēram, pastaigā dabā vai paslēpot.

ZIVIS

Tā tās dienas skrien un skrien. Kādam dīkstāve, bet tev darba pilnas rokas. Pat nav neviena brītiņa, lai atvilktu elpu. Un tā būs arī jaunajā darba nedēļā. Vismaz brīvdienās darbus vajadzētu atlikt malā, izgulēties, paslinkot un noskaņoties jaunajam darba cēlienam. Ja daudz pienākumu – apspried samaksu.

 

22.01.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay