AUNS

Nedēļas nogalē vari doties iepirkšanās tūrē pa mēbeļu un interjera priekšmetu saloniem. Acīs iekritīs glīti priekšmeti mājokļa izdaiļošanai. Prieks pašam un ģimenei. Plānojot darbus, izrēķini, kur ir un kur nav vērts tērēt enerģiju. Visu pasaules naudu nenopelnīt.

VĒRSIS

Nemierīgas dienas. Dažu brīdi gribas ķerties pie jauniem darbiem, dažu brīdi – aizmukt kaut kur tālu, noslēpties klusā dabas nostūrī un mierīgi baudīt vasaru. Jācenšas atrast līdzsvaru starp vēlmēm un iespējām. Darbā vai biznesā neuzņemies pārāk daudz pienākumu.

DVĪŅI

Prāts atvērts jaunām zināšanām. Kāds meklēs kursus vai seminārus internetā, kāds ielūkosies speciālo vai augstāko mācību iestāžu piedāvājumā nākamajam mācību gadam. Arī par informācijas trūkumu nevarēsi sūdzēties, tikai pārbaudi to, ko gatavojies izplatīt tālāk.

VĒZIS

Smaids un pozitīva pieeja palīdzēs atrisināt visdažādākos jautājumus. Ja rodas jaunas idejas, meklē domubiedrus vai sponsorus, raksti projektu pieteikumus vai pievērsies savam biznesam. Brīvdienās aicini draugus uz jautru ballīti, vajag atpūsties tā no sirds.

LAUVA

Veiksme ir ar tevi, un tu esi gatavs dalīties sirds siltumā. Labie vārdi un labie darbi gandrīz vienmēr atgriežas dubultā – vari rēķināties, ka nepieciešamības gadījumā arī tev būs atbalsts. Brīvajā laikā jāpievēršas attiecību tēmai. Varbūt kaut kas izrunājams vai pārdomājams.

JAUNAVA

Darbi stājas rindā, un dienas par īsām. Var gadīties, ka kolēģi vai darījumu partneri nav paveikuši savus darbus, un tagad tev jālabo kļūmes. Atceries, ka pienākas brīvdienas, un eksistē arī privātā dzīve. Sirdslietās krāsaini piedzīvojumi un dažādi aizraujoši notikumi.

SVARI

Attiecību tēma pirmajā vietā. Ja šķiet, ka viss nav tā, kā gribētos, tad vajadzētu ar mīļoto izrunāties. Arī izrauties no ikdienības, kaut kur aizbraukt. Brīvajiem ļaudīm jāpadomā, kāpēc attiecības neveidojas. Darbā daudz pienākumu, jauni kontakti un prieks par paveikto.

SKORPIONS

Neapstājies pie sasniegtā, jo šobrīd daudz dažādu iespēju. Var uzrasties jauni sadarbības partneri, rasties interesantas idejas. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti… Brīvdienās neplāno saimniecības vai remontdarbus, jo tie var sabremzēties. Dodies uz randiņu, baudi dzīvi.

STRĒLNIEKS

Brīvdienās sarīko lustīgu mājas ballīti ar spirdzinošiem vasaras kokteiļiem un saviesīgām sarunām. Dzīve ir jābauda. Jaunā darba nedēļa solās būt trauksmaina. Jāspēj aši reaģēt, lai būtu pirmajās rindās un nepalaistu garām iespējas palielināt savus ienākumus.

MEŽĀZIS

Svarīga sirdslietu tēma. Pāriem attiecībās mazi strīdiņi, kas piešķir asumiņu, liek ieklausīties otrā un saskatīt jaunas šķautnes. Brīvajiem ļaudīm pēkšņas simpātijas. Lietišķajā jomā pirmajā vietā naudas lietas, kaut kas var nobremzēties. Seko līdzi, kas notiek bankas kontā.

ŪDENSVĪRS

Ļoti atbildīgi pienākumi. Darbi stājas rindā cits aiz cita, tāpēc jāsadala visiem godīgi – gan darbā, gan mājās. Taču atceries, ka visiem labs nebūsi, visus darbus nepaveiksi, visas problēmas neatrisināsi. Nedēļas nogalē aicini ciemiņus un izbaudi jautrību draugu kompānijā.

ZIVIS

Kāds gribēs paraudāt tev uz pleca, kāds izklāstīt savas privātās dzīves peripetijas. Pārāk labam būt nav labi… Mēģini no šādām situācijām izvairīties. Darbā daudz pienākumu, bet neuzņemies visu viens pats. Vislabākais paņemt atvaļinājumu vai vismaz brīvdienās kaut kur aizbraukt.

 

22.07.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay