AUNS

Svarīga attiecību tēma. Var gadīties, ka kaut kas šajā jomā nenotiek pēc tava prāta… Gan jau atrisināsies, tikai nevajag iesaistīt citus vai stāstīt cilvēkiem no malas. Darbā pienākumu gūzma, neatkarīgi no tā, vai tu strādā klātienē, vai attālināti. Atlaides netiek dotas. Taču papildu pienākumus gan nevajag uzņemties un ar naudu jārīkojas apdomīgi.

VĒRSIS

Brīvdienas kā radītas rosībai mājās. Saimniecības darbi ies no rokas, bet var izcelties pa kādai sīkai ķildiņai. Atvēli laiku arī atpūtai un izklaidēm, bet labāk virtuālajā vidē – ir pieejamas labas filmas, koncerti, vari sazināties ar draugiem. Jaunā nedēļa solās būt nemierīga, darbā situācijas un plāni var mainīties.

DVĪŅI

Brīvdienās dzīvesprieks un pozitīvisms. Jauki brīži ar mīļoto, bet brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Ģimenes cilvēkiem sirsnīga kopā būšana un sekmīgi saimniecības darbi. Jaunajā nedēļā profesionālajās lietās neliela bremzēšanās un spriedzīte. Nepārcenties un dari tik, cik sanāk.

VĒZIS

Rūpes par savējiem, saimniecības darbi, sazināšanās ar radiņiem tālumā. Ja gribi palīdzēt un parūpēties, vispirms pajautā – vai tas nepieciešams. Lai nesanāk, ka labi gribēto kāds uztver kā jaukšanos privātajā dzīvē. Šajā periodā pastiprināta uzmanība jāpievērš naudas lietām. Var būt palieli izdevumi. Tērējies apdomīgi.

LAUVA

Tu esi līderis, bet patlaban ļoti svarīga ir sadarbība un spēja ieklausīties atšķirīgos viedokļos. Varbūt kāds bijušais oponents nāks klajā ar lielisku ideju un kļūs par sadarbības partneri. Svarīga arī privātā dzīve – sirdslietās pozitīvas emocijas. Ja šobrīd esi brīvs, tad dzīve var uzdāvāt jauku iepazīšanos.

JAUNAVA

Palūkojies tālāk par savām namdurvīm vai ierastajām robežām – ieraudzīsi, ka apkārt notiek daudz kas interesants. Profesionālajā jomā jāmeklē jaunas iespējas. Taču vērīgam jābūt, ja darīšanas ar ārzemēm. Brīvo laiku pavadi izglītojoties. Vienalga, vai tie ir profesionālās pilnveidošanās vai interešu izglītības kursi. Tiešsaistē labi piedāvājumi.

SVARI

Ļoti svarīgi rūpīgi saplānot darbus, un arī prast aizstāvēt savu viedokli. Ja parādīsi mugurkaulu, darbā vai biznesā būs panākumi. Peļņas jautājumiem jāpieiet mērķtiecīgi – nekautrējies apspriest samaksu par darbu un nosaukt sava darba vērtību. Privātajā dzīvē diezgan nemierīgi, kaislības un emociju vētras.

SKORPIONS

Dvēselē mazliet rudenīgas un sentimentālas noskaņas. No vienas puses ar prātu saproti, ka jāiet un jādara, no otras – ai, kā negribas… Ja kādi darbi bremzējas, tad izvērtē, vai dari tos kopā ar īstajiem cilvēkiem. Varbūt jāmaina sadarbības partneri. Privātajā dzīvē romantiskas noskaņas. Jauki būtu sarīkot pasākumu divvientulībā kamīna gaismā.

STRĒLNIEKS

Būsi draudzīgi un pozitīvi noskaņots, un tas, protams, jebkurā jomā un komunikācijā nāks par labu. Taču tā vien nav panākumu garantija. Ja būsi paviršs vai neuzmanīgs, darbā iespējamas problēmas. Brīvdienās izklaidējies – bet, protams, virtuāli. Tiešsaistes ballītei ar tuviem draugiem nav ne vainas.

MEŽĀZIS

Labs laiks karjerai, biznesam un jaunu darījuma kontaktu veidošanai. Parādīsi savas zināšanas, un cilvēki respektēs tavu viedokli. Naudas lietās esi īpaši punktuāls, kaut kas var sabremzēties. Privātajā dzīvē dažādas peripetijas. Tikšanās, šķiršanās, salabšana, iepazīšanās… kas nu kuram. Galvenais nerīkoties pārsteidzīgi.

ŪDENSVĪRS

Ģimenē un attiecību jomā diezgan nemierīgi – jārisina dažādi jautājumi, jāmeklē izlīgumi un kompromisi. Brīvdienās izrunā ar savējiem to, kas sakrājies uz sirds. Tiešums visu saliks savās vietās. Darbā vai biznesā iespējama spriedze, strīdi un diskusijas par finanšu lietām. Ja iepriekš esi čakli strādājis, atgādini savus nopelnus.

ZIVIS

Nedēļas nogalē sazinies ar radiem un draugiem – sirsnīgas sarunas dos sirdsmieru, lai arī kāda viļņošanās apkārt. Darbā ies visvisādi. Kolēģi, darbinieki vai priekšniecība var izdomāt kaut ko jaunu un sākt realizēt, neapspriežoties ar tevi. Nesāc oponēt un nerīko izskaidrošanos, jo tā tikai iztērēsi enerģiju.

 

22.10.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay