AUNS

Gatavojoties Ziemassvētkiem un Jaungada svinībām, uzmanies no lieliem tēriņiem. Ne vienmēr vajag, lai galds lūst, lai milzu bļoda ar zirņiem un rukša šņukurs. Un arī dāvanu vērtība nav cenā, bet dāvinātāja sirsnībā. Pēc gadumijas ar joni jāķeras pie darbiem, lai tas vezums iekustas, tikai pievērs uzmanību, vai samaksa godīga.

VĒRSIS

Svētku laikā nedomā par darba vai biznesa pienākumiem, bet atpūties. Ļoti pozitīvas emocijas no saziņas ar draugiem un tuviniekiem. Vienalga – vai iespējas satikties klātienē vai sazināties tiešsaistē. Darbā vai biznesā ies nemierīgi. Neuzņemies pārāk daudz pienākumu, sadali godīgi, lai kaut kas nepaliek pusdarīts.

DVĪŅI

Gaiši sirsnīgajā laikā esi kopā ar savējiem. Šaurā ģimenes lokā, rāmi un mierīgi. Rosīgajiem Dvīņiem gan var gribēties aktīvāku komunikāciju, tad nav ne vainas tiešsaistes pasākumam. Kaut vai jaungada naktī var saslēgties ar draugiem, lai kopā izšautu šampanieti. Atgriežoties atkal pie darbiem – daudz emociju, daudz pienākumu.

VĒZIS

Vēzis būs sanesis mājās iepirkumu somas, un dungodams rosīsies pa virtuvi. Svētkos visam jābūt tā, kā pieklājas! Lai smaržo pīrāgi un egles zaļā rota! Un lai pie galda sasēžas radu saime. Ar tuviniekiem tālumā sazinies tiešsaistē. Profesionālajā jomā jāgatavojas jauniem izaicinājumiem. Iespējas satikt lieliskus darījumu partnerus.

LAUVA

Gadumijas svētki šoreiz tādi klusi. Lauvam gan gribētos salūtu un konfeti lietu, taču to – citugad. Patiesībā pasēdēšana ģimenes lokā sniegs vairāk prieka, nekā traka ballīte. Pēc svētkiem jānoskaņojas lietišķām darīšanām: jākārto jautājumi iestādēs, jārisina juridiskas peripetijas, jāpārskata gada plāni.

JAUNAVA

Būsi noskaņots svētkos atpūsties, izrotāt māju, pagatavot maltīti, taču var nākties visu darīt pēdējā brīdī, jo darbs darbu dzen. Var pat gadīties, ka jāpastrādā arī svētku laikā. Privātajā dzīvē iespējama kaislību viļņošanās un aizraujoši piedzīvojumi. Jauns gads, jaunas vēsmas. Brīvajiem ļaudīm – pēkšņa iepazīšanās.

SVARI

Svētku laikā pirmajā vietā ģimeniskās vērtības un tradīcijas. Gribēsi tādu mierīgu pasēdēšanu, nelielu mielastu, apmainīšanos ar dāvanām pie eglītes, un to sajūtu, ka nekur nav jāskrien un jātraucas. Atpūties. Nākamais gads nāk ar pārmaiņām. Darbā iespējami jauni pienākumi vai kādas radikālas pārmaiņas, kādam – sadarbība ar ārzemēm.

SKORPIONS

Pirmajā vietā ģimene, kopā būšana un tradīcijas. Ar svētku galdu un dāvanām gan nepārspīlē – galvenais, lai mīļi un no sirds. Svētkos var pieteikties kāds ciemiņš. Aicini iekšā, sēdini pie galda. Labestības nekad nevar būt par daudz. Lietišķajā jomā jāizvērtē sadarbība, varbūt ar kādiem partneriem ceļi šķirsies un radīsies citi.

STRĒLNIEKS

Kaut arī šis laiks tiek uzskatīts par gaišu un mierīgu, tev garastāvoklis mazliet stresains un mazliet nešpetns. Nenes darba vai biznesa rūpes mājās. Ir taču skaisto un ģimenisko svētku laiks. Sirdsmieru un jaukas emocijas gūsi savējo lokā. Darbā jāizvērtē, ko var pabeigt vēl šogad un pie kā ar joni jāķeras jaunajā gadā.

MEŽĀZIS

Tu esi tradīciju cilvēks, tāpēc svētkos visam jābūt perfekti: eglītē no paaudzes paaudzē glabāti rotājumi un dāvanu maiss zem zariem, galdā divpadsmit ēdieni un fonā klusināta mūzika. Izbaudi. Atgriežoties darba vidē var nākties risināt samezglojumus, arī saskarties ar skauģiem un nelabvēļiem. Piedod tiem, kas nezina, ko dara.

ŪDENSVĪRS

Būsi noskaņots ļoti enerģiski. Tāda sajūta, ka var kaut ko nokavēt, kaut kur nepaspēt. Tomēr svētkos neplāno sabiedriskas aktivitātes, būs tikai velti iztērēts laiks. Sirsnīgi un klusi nosvini ar savējiem ģimenes lokā. Spēki būs vajadzīgi darbā, kur radīsies jaunas idejas, taps jauni plāni, un arī jāatrod domubiedri, kas gatavi biznesa eksperimentiem.

ZIVIS

Radošs un idejām bagāts laiks. Svētkos iespēju robežās apciemo tuvus cilvēkus. Vai sazinies attālināti – ar labāko draugu vai draudzeni dzirkstoša dzēriena glāzi var saskandināt arī tiešsaistes režīmā. Darbā netērē enerģiju un nediskutē ar tiem, kas skeptiski un kašķīgi noskaņoti. Jāsadarbojas ar tiem, kas to patiesi vēlas.

 

23.12.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay