AUNS

Brīvdienās Auns būs nobriedis ģenerāltīrīšanai un mājas sakārtošanai – tīrīšanas drāniņas pa gaisu, putekļu sūcējs dūc, bet mājinieki pamūk, kur nu kurais… “Visi pie darba!” atskan komanda… Tikai kopā ar visu ātri tiksiet galā, bet pēc tam laiks izklaidēm. Jāatpūšas. Jaunajā nedēļā iespējami lieli izaicinājumi karjeras jomā.

VĒRSIS

Maza bohēmiska dzīves baudīšana draugu pulkā nedēļas nogalē uzlabos garastāvokli un uzlādēs ar pozitīvu enerģiju. Tā ļoti noderēs, jo privātajā dzīvē var nākties risināt attiecību peripetijas. Uzklausi, izrunājies, izdari secinājumus. Darbā interesanti projekti un jaunas iespējas. Visas vienošanās jānoformē juridiski korekti.

DVĪŅI

Vēlams piedomāt pie finansēm. Brīvdienās iepērkoties, izveido sarakstu, jo rudens atlaižu piedāvājumi var neplānoti patukšot bankas kontu. Bet pirkumu saraksts mudina turēties pie kārtības. Arī darbā lūkojies, vai atalgojums adekvāts. Ja tas neapmierina, tad jādomā par citu darbu, vai papildu peļņas iespējām.

VĒZIS

Rudenīgas noskaņas. Ir šajā gadalaikā kas mazliet smeldzīgs. Darbā viss rit savu gaitu, īpaši kāpumi vai kritumi diez vai gaidāmi. Toties labs laiks mācībām. Tiešsaistes kursi, semināri, izglītojoša literatūra – iespējas ir plašas. Kādam var aktualizēties attiecību tēma: kaut kas pārdomājams, kaut kas pārrunājams.

LAUVA

Brīvdienās nesēdi mājās. It īpaši, ja tev ir ģimene. Var sākties sīki strīdiņi un “rīvēšanās”. Labāk kopā ar radiem un draugiem dodies piknikā pie dabas. Jaunajā nedēļā darbā var nākties uzņemties vairāk pienākumu, nekā atrunāts līgumā. Tad jārunā par atbilstošu atalgojumu. Ar finansēm rīkojies apdomīgi – neaizdod un neaizņemies.

JAUNAVA

Tāda sajūta, ka briest pārmaiņas. Labas pārmaiņas. Un – ir jāsagatavojas jaunam izrāvienam. Kāds būs noskaņots mainīt darbu, kāds veidot savu biznesu. Patlaban ir labs laiks mācībām – meklē vajadzīgos kursus vai seminārus tiešsaistes piedāvājumos. Interesanti, aizraujoši piedzīvojumi iespējami privātajā dzīvē.

SVARI

Darbā vai biznesā var nākties risināt sarežģītas situācijas, pieņemt konsekventus lēmumus, izlemt par kādu sadarbību vai no kādas sadarbības atteikties. Galvenais, pievērst uzmanību juridiskām niansēm. Privātajā dzīvē vēlme pēc stabilitātes. Līdzās ir cilvēks, kam vari uzticēties. Bet, ja nav – visas iespējas iepazīties.

SKORPIONS

Profesionālajā jomā var rasties situācijas, kurās jāaizstāv viedoklis vai jāpierāda sava taisnība. Mēģini risināt visu mierīgā ceļā, ar izpratni un bez kašķiem. Kāds var ļoti apvainoties, bet ar izpratni par pretējo viedokli var izdoties konfliktus noregulēt. Diezgan svarīga šajā periodā būs sirdslietu tēma. Romantiskas noskaņas un sirsnīgi piedzīvojumi.

STRĒLNIEKS

Paļaujies uz savām sajūtām un “iekšējo balsi”. Visai aši sapratīsi, ar ko darīšana, un kā tev konkrētajā situācijā rīkoties. Ir iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim, bet vēlams iesaistīties ilgtermiņa projektos. Brīvajā laikā mājās dažādi saimniecības darbi, jāiztīra telpas, jāizšķiro garderobe. Vari sarīkot mazu ballīti radošās noskaņās.

MEŽĀZIS

Raugies uz dzīvi optimistiskāk! Arī rudenī daudz košu krāsu, un apkārt ir tik daudz iedvesmas avotu, kur var smelties enerģiju un dzīvesprieku. Brīvdienās aizbrauc pie dabas, sarīko pikniku. Labs laiks mācībām. Paraugies uz notikumiem no cita skatupunkta, jo tas var palīdzēt jaunas zināšanas. Dažādas peripetijas iespējamas privātajā dzīvē, bet tas ir pārejoši.

ŪDENSVĪRS

Tik daudz jaunu ideju! Tas izskatās pēc Ūdensvīra, kurš dažkārt spēj runāt par lietām, kuras būs vēl tikai rīt. Tāda smalka intuīcija, kas lieti noder jaunos projektos. Domubiedri radīsies, un tie būs īstie cilvēki, ar kuriem kopā doties pretī mērķim. Brīvajā laikā mājās daudz ikdienas pienākumu un saimniecības darbu.

ZIVIS

Kārtojot lietišķas darīšanas iestādēs, labi sagatavojies un pievērs uzmanību dokumentiem un juridiskiem aspektiem, lai ir absolūta skaidrība par spēles nosacījumiem. Darbā viss ritēs ierasto gaitu, bet brīvdienās vajadzētu tādu kārtīgu ballīti. Sasauc kopā senos draugus, būs priecīga atkalredzēšanās.

 

24.09.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay