AUNS

Liekot lietā savas komunikācijas spējas, atradīsi interesantus lietišķos ceļus, kas nesīs peļņu. Taču neaizraujies ar “fiksajām” idejām. Pamazām, palēnām. Darbā jārēķinās ar krietnu slodzi un atbildību, neuzņemies vairāk, nekā spēj paveikt. Brīvdienās sirsnīga kopā būšana ar ģimeni.

VĒRSIS

Dienas ritēs ļoti saspringti, un kādā brīdī var “uzdot nervi” – jāuzmanās no pēkšņiem lēmumiem un pārsteidzības. Tāpat arī raugies, lai naudas lietās viss godīgi. Nedēļas nogalē vislabākā atpūta būs ģimenes lokā. Uzaicini uz pusdienām vai apciemo tālākus radus.

DVĪŅI

Darbā vai biznesā paredzama liela rosība, turklāt dalība jaunos projektos var izrādīties visnotaļ izdevīga. Tev būs lieliskas idejas, un citi tās ļoti novērtēs. Brīvdienās jaukus brīžus sagādās kluba vai koncerta apmeklējums. Ja šobrīd esi brīvs, tad iespējami romantiski piedzīvojumi.

VĒZIS

Ierastā lietu kārtība profesionālajā jomā var pēkšņi mainīties. Esi elastīgs, piemērojies apstākļiem. Ārpus darba jāpievērš uzmanība attiecību tēmai. Neļauj laulības dzīvei slīgt rutīnā un pārklāties ar putekļu kārtiņu. Savukārt brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos ar tālejošu turpinājumu.

LAUVA

Ļoti nemierīgas dienas. Nespēkojies ar priekšniecību un gatavojies atbildīgu pienākumu veikšanai. Tomēr nepārpūlies līdz spēku izsīkumam – sevi jāsaudzē. Sirdslietās kaislības. Jauna iepazīšanās var pāraugt bangojošās jūtās. Ģimenes cilvēki par visu augstāk partnerī vērtēs stiprā pleca sajūtu.

JAUNAVA

Par visu svarīgāki mājas darbi. Rūpēsies par saviem mīļajiem, rosīsies virtuvē, kārtosi mājokli. Brīvdienās sarīko radiniekiem un tuvākajiem draugiem kopīgu pasākumu. Darbā, kā jau darbā, ikdienas pienākumi, kurus veiksi atbildīgi. Ja šķiet, ka iestājusies rutīna, ieskaties darba sludinājumos.

SVARI

Piemērots laiks, lai mācītos un papildinātu profesionālās iemaņas. Pavisam drīz jaunās prasmes noderēs. Privātajā dzīvē varbūt viss nenotiks tā, kā tu vēlētos. Izrunājies ar otro pusīti par to, kas nav pa prātam. Brīvajiem ļaudīm pret jaunu iepazīšanos jāizturas vērtējoši, ar kritisku skatu.

SKORPIONS

Domas pie attiecību tēmas. Iespējams, ka ilgas būs lielākas nekā piepildījums, bet jāļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Drīz viss nostāsies savās vietās. Brīvajiem ļaudīm vajadzētu iziet sabiedrībā – kāda tikšanās var izrādīties liktenīga. Darbā nodemonstrēsi savas lieliskās stratēģa spējas.

STRĒLNIEKS

Patlaban ir labas iespējas sevi parādīt, izveidot jaunus lietišķos kontaktus un arī iegūt noderīgu dzīves pieredzi. Tāds jaudīgs pozitīvo pārmaiņu vilnis. Privātajā dzīvē daudz jūtu un romantikas. Šis ir laiks, kad dota iespēja satikt īsto cilvēku un uzlidot laimes virsotnēs.

MEŽĀZIS

Ar nopietniem projektiem nesteidzies, ir jāievāc augļi no tā, kas paveikts iepriekš. Profesionālajā vidē iespējamas kādas domstarpības. Esi gatavs loģiski un argumentēti pamatot savu nostāju. Bet var nākties iziet arī uz kompromisu. Nedēļas nogalē radošas un nedaudz bohēmiskas izklaides.

ŪDENSVĪRS

Ļoti piepildītas darba dienas. Jāsatiekas ar cilvēkiem, jāaprunājas, jāpiezvana, jāuzraksta… Viens īsts vāveres ritenis. Atrodi kādu brīdi arī sev, lai vienatnē atpūstos un sakārtotu domas. Privātajā dzīvē jaunas pazīšanās. Kaislības urdīs līdz pašiem dvēseles dziļumiem un liks daudz domāt.

ZIVIS

Būsi aizņemts ar neskaitāmiem saimniecības darbiem – pirms aukstās sezonas vēl šis tas remontējams vai sakārtojams. Darbā kārtīgi jāpacenšas, tad tiksi pamanīts un iespējams arī vilinošs karjeras piedāvājums. Attiecību jomā ies diezgan nemierīgi – jācenšas izvairīties no sadzīviskiem strīdiņiem.

 

24.09.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay