AUNS

Svarīga finanšu tēma, būsi pilns apņēmības ķerties pie jauniem projektiem. Ir burvīgs laiks karjeras vai privātā biznesa veidošanai, būsi savā elementā un iedvesmosi darbiem arī citus. Taču dienu steigā nevajag atstāt novārtā privāto dzīvi. Nedēļas nogali pavadi ar savu otro pusīti, bet brīvajiem ļaudīm sirds jāatver mīlestībai – iespējami interesanti piedzīvojumi.

VĒRSIS

Jāturas tālāk no strīdiem un kašķīgiem cilvēkiem, jo daudz kas šobrīd atkarīgs no garastāvokļa un emocijām. Atvēli pietiekamu laiku atpūtai, lai nerodas stress, it īpaši darbā. Saguris cilvēks nav nekāds strādātājs, vajag arī dzīvi baudīt. Vismaz brīvdienās. Piedalīšanās pasākumos var ienest ikdienībā jaunas krāsas un iepazīšanos.

DVĪŅI

Optimisms ir laba lieta, taču nevajadzētu pārlieku paļauties uz veiksmi, bez uzcītīga darba tā nenāks. Jāsargās no “Napoleona plāniem” un lielām ambīcijām. Pārdomas vienatnē, mierīgā atmosfērā ļaus izdarīt pareizo izvēli. Samērā daudz laika veltīsi mājas darbiem un komunikācijai ar radiniekiem. Privātajā dzīvē svarīga stabilitāte.

VĒZIS

Izklaides, tikšanās ar draugiem un sabiedriskās aktivitātes. Būsi atsaucīgs, labprāt iesaistīsies dažādos pasākumos un palīdzēsi citiem. No tevis staros šarms, un par piekrišanas trūkumu nevarēsi sūdzēties. Darbā vai biznesā gan ies nemierīgi – visu pieskati un jaunu partneru izvēlē esi vērtējošs. Var gadīties, ka solījumi lielāki nekā to pildīšana.

LAUVA

Nedēļas nogali vajadzētu pavadīt kopā ar savējiem: dodies sportiskās izklaidēs, sēnēs vai vienkārši izbraucienā. Vajag izbaudīt siltās un rāmi nesteidzīgās brīvdienas. Nāks jauna nedēļa un jauni darbi. Lietišķajā jomā – iespējas izveidot noderīgus kontaktus un noslēgt līgumus. Pievērs uzmanību juridiskām niansēm.

JAUNAVA

Dinamiski notikumi mīlas jomā. Pārmaiņas, kaislības un interesanti piedzīvojumi. Jutīsi, kā enerģijas lādiņš nes viļņa virsotnē un iedvesmo. Uz šīs nots izdosies paveikt arī daudz laba profesionālajā jomā. Tiesa, jāpieskata, lai viss, kas solīts un runāts, tiek samaksāts. Naudas lietās jābūt precīzam. Neaizdod un neaizņemies.

SVARI

Pārdomas par dzīvi un iedziļināšanās apkārt notiekošajā. Labi orientēsies situācijās un cilvēkos, tomēr sirdī var ieskanēties kāda pesimistiska nots. Neļaujies šīm noskaņām, jo apkārt ir daudz iespēju. Ķeries pie jauniem projektiem un rīkojies mērķtiecīgi – tas ļaus nopelnīt. Galvenais – neļauties stresam, ja arī kaut kas nenotiek pēc tava prāta.

SKORPIONS

Jaunas intereses, vēlme paplašināt redzesloku un gūt jaunus iespaidus. Patiesībā ļoti derētu izrauties no ikdienas rutīnas un doties tālākā ceļojumā, bet šobrīd ir… tā, kā ir. Atliek palasīt ceļojumu aprakstus vai skatīties raidījumus, arī no tā var gūt prieku. Privātajā dzīvē daudz romantikas, bet jaunā nedēļa var sākties ar strīdiem darbā.

STRĒLNIEKS

Šis ir īstais brīdis parādīt savus talantus un darba sparu. Var rasties labas iespējas nopelnīt, tomēr esi piesardzīgs, it īpaši, ja darīšana ar lielām summām. Visas norunas vajadzētu noformēt oficiāli. Darbā vai biznesā smaidīs veiksme, ko nevarētu teikt par privāto dzīvi. Ļoti jāpiedomā, ko saki vai dari, jo strīdi var izcelties uz līdzenas vietas.

MEŽĀZIS

Priekšplāna izvirzīsies attiecību tēma, būs daudz emociju un sirds siltuma. Dalies savās izjūtās ar mīļoto cilvēku, tas stiprinās mīlestību. Atklātība un godīgums – svarīgas lietas. Taču brīvdienās vajadzētu izkustēties ārpus mājas, lai nav “rīvēšanās” par sīkumiem. Darbā kaut kas var kavēties, tāpēc jaunas lietas uzsākt nebūtu vēlams.

ŪDENSVĪRS

Nedēļas nogale ir ļoti piemērota saimnieciskiem darbiem mājās. Pārskati, kas sakārtojams pirms īstenā rudens sākuma, varbūt ir vērts aizbraukt pasēņot vai nopirkt rudens veltes gadatirgū un sagatavot krājumus ziemai. Profesionālajā jomā mērķē augstāk un tālāk, šis ir labs brīdis karjeras veidošanai. Noderēs pieredze un zināšanas.

ZIVIS

Neliels izbrauciens brīvdienās ļaus “atslēgties” no ikdienas. Ja tas nav iespējams, tad atrodi laiku redzesloka paplašināšanai, lasot vai apmeklējot kultūras pasākumus. Velti arī pienācīgu uzmanību mājas dzīvei, it īpaši bērniem. Ja ar atvasītēm kādā jautājumā ir atšķirīgi viedokļi, neuzspied savējo, lai neizceļas strīdi.

27.09.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay