AUNS

Pavasaris iedvesmo, un tu sajutīsi enerģijas pieplūdumu. Burvīgs laiks karjerai, bet jāpiedomā pie privātās dzīves. Nenomoki savu otro pusīti ar garastāvokļa maiņām un “fiksajām” idejām. Lieldienas diemžēl arī šogad jāsvin attālināti, un tas aktīvo Auniņu tracinās. Sarīko virtuālo ballīti.

VĒRSIS

Kopumā ar dzīvi būsi apmierināts, un arī darba frontē sekmēsies. Vari iesaistīties jaunos projektos, kas nesīs peļņu nākotnē. Kaut arī Lieldienas šogad atkal bez iespējām satikt tālākus radus un draugus, Vērsis savas mājsaimniecības ietvaros visu organizēs kā pieklājas – būs krāsainas olas un svētku galds.

DVĪŅI

Mainīgs garastāvoklis un vēlme pakašķēties. Ja tā parādās mājas vidē, atrodi iespēju mierīgi izrunāties ar savu otro pusīti, uzklausi un izturies ar sapratni. Lieldienu laikā sirds ilgosies pēc izklaidēm. Izpēti programmas – varbūt brīvā dabā kaut kur kaut kas notiek. Vai arī aizbrauc un izstaigājies gar jūru.

VĒZIS

Emocionālajam un ģimeniskajam Vēzim Lieldienas ar tikšanās ierobežojumiem ir īsta trauma. Var jau sazināties tiešsaistē. Bet tas jau nav tas – kā apskausi? Kā samīļosi? Citādi par dzīvi kopumā būtu grēks žēloties. Var rasties jauni sadarbības piedāvājumi, interesanti projekti, iespējas izcelties.

LAUVA

Daudz un dažādas lietišķās darīšanas. Ja arī ierēdņi vai banku klerki sākotnēji runās citā valodā, tu viņus vienalga pārliecināsi. Kādam darījumi, darbs vai bizness var saistīties ar ārzemju tēmu. Svētku dienās parosies savā saimniecībā, bet atceries arī, ka sevi jāmīl. Kāds brīdis vienatnē pie dabas nāks par labu.

JAUNAVA

Diezgan sarežģīts laiks. Darbā atbildīgi pienākumi, un kaut kas var bremzēties. Bruņojies ar pacietību, vai labāk paņem nelielu atvaļinājumu. Citādi var gadīties, ka arī svētku dienās jāstrādā. Tikai darba dunā atrodi laiku arī privātajai dzīvei. Galīgi bez romantikas un kaislībām jau nevar!

SVARI

Profesionālajā jomā kādi plāni var izjukt, un rasties neparedzētas situācijas, kas darīs nemierīgu. Ja nevari ietekmēt apstākļus, tad varbūt jāmaina darbs. Vai vispār jāsāk domāt par savu biznesu, kas ļaus būt neatkarīgam. Svarīga arī privātā dzīve – pavasara vēsmas galvā un sirdī.

SKORPIONS

Labāki ienākumi būs, ja paplašināsi profesionālo darbošanos un centīsies pakāpties pa karjeras kāpnēm. Kādi plāni vai nosacījumi var mainīties, bet kopumā ar visu tiksi galā. Lieldienu laikā vislabākais – mierīga atpūta ģimenes lokā. Vari apdarīt kādus saimniecības darbus, sakārtot mājokli.

STRĒLNIEKS

Daudz pienākumu mājās, darīšanas ar radiniekiem un arī darbā visa kā pāri pārēm. Lieldienu brīvdienas nebūs ne prātā. Trakajā dienu ritmā nevajadzētu atstāt novārtā privāto dzīvi. Jāgādā par saskaņu. Ja ielaidīsies strīdā ar otro pusīti, vēlāk pašam būs žēl. Brīvajiem ļaudīm savukārt dinamiskas kaislības.

MEŽĀZIS

Var gadīties, ka lietišķajā jomā kādi darbi nevirzās uz priekšu tā, kā gribētos. Tad proti laikus apstāties un nogaidīt. Pa to laiku vari pievērsties mājas saimniecībai un veikt pārkārtojumus. Tā rosoties, svētku dienas paies nemanot. Kaut arī esi pragmatisks cilvēks, intuīcija būs labāks padomdevējs nekā loģika.

ŪDENSVĪRS

Saudzē sevi! Var gadīties, ka tā jau ir daudz pienākumu, bet priekšniecība vēlas uzkraut vēl. Iespējams, darbu paņemsi līdzi uz mājām, vai domāsi par jauniem projektiem, un brīvdienas pazudīs kā nebijušas. Kaut vai pus dieniņu atlicini, lai darītu, ko sirds kāro. Piemēram, veltītu laiku mīļotajam cilvēkam.

ZIVIS

Lieldienu tuvošanās rosina domāt par garīgām, filozofiskām un ezotēriskām tēmām. Taču ikdiena nekur nepazūd, un jārisina visdažādākie jautājumi. Spriedzes situācijās noderēs dzīves pieredze, taču nevajadzētu uzskatīt savu viedokli par vienīgo vispareizāko. Svētkus pavadi rāmi savā mājsaimniecībā.

 

26.03.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay