AUNS

Būsi aizņemts ar darbu, sevis pierādīšanu un karjeras vai biznesa veidošanu. Tomēr privāto dzīvi atstāt novārtā nevajadzētu. Mīlestība sildīs sirdi, dos optimismu, un tu labprāt pavadīsi laiku kopā ar mīļoto. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās ar spilgtu personību.

VĒRSIS

Dienas trauksies kā ar vēja spārniem. Neizšķied spēkus tukšgaitā un izvēlies prioritātes – kuri darbi steidzami, kuri var pagaidīt. Brīvdienās apciemo vai uzaicini pie sevis radiniekus. Kopā sirsnīgi un saturīgi pavadīsiet laiku. Attiecībās pārliecība, ka līdzās ir cilvēks, uz kuru vari paļauties.

DVĪŅI

Daudz enerģijas, un vēlme būt pirmajās rindās, tomēr darbā varbūt viss nebūs tik gludi, kā tu vēlētos. Nedrīkst ļaut vaļu emocijām, tas var radīt sarežģījumus. Brīvdienās piemērots laiks nelielam ceļojumam vai kultūras pasākumam. Gūsi estētisko baudījumu.

VĒZIS

Ģimenē aktuāli pedagoģiskie jautājumi – uzklausi bērnu vēlmes un ieceres. Turklāt neatstāj uz pēdējo brīdi to, kas saistās ar mācībām. Vienalga, vai pats grasies papildināt zināšanas, vai mājās ir skolas bērni – laikus jāsarūpē viss nepieciešamais. Sirdslietās mīļas un optimistiskas noskaņas.

LAUVA

Pievērs uzmanību naudas lietām: vai atalgojums ir adekvāts un vai bankas kontā ieripo salīgtā summa. Iespējamas neskaidrības, tāpēc jābūt uzmanīgam un precīzam. Tuvojas rudens un mācību laiks, un tavs prāts atvērts jaunām zināšanām. Izskati izglītības iestāžu piedāvājumus.

JAUNAVA

Noderīgas domas, kā pavairot ienākumus. Nebīsties spert izšķirošo soli, lai uzlabotu situāciju, taču jābūt uzmanīgam, parakstot līgumus. Izlasi arī to, kas maziem burtiņiem rakstīts. Attiecībās novērtēsi stiprā pleca sajūtu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās ar tālejošu turpinājumu.

SVARI

Jāuzmanās no pārsteidzības. Ja kādā situācijā vēlies pateikt visu, ko domā, tad vispirms labāk noskaiti līdz desmit. Tas attiecas gan uz darba vidi, gan privāto dzīvi. Nedēļas nogalē aizbrauc pie dabas vai satiecies ar mīļiem draugiem. Ja esi sirdī brīvs, kādā pasākumā iespējama iepazīšanās.

SKORPIONS

Brīvdienās daudz pienākumu mājās. Saimniekosi virtuvē, kārtosi telpas, varbūt pat jau sāksi pārskatīt rudens sezonas garderobi. Brīvajiem cilvēkiem var aktualizēties attiecību tēma. Pārdomas par sirdslietām – vai viss ir tā, kā tu vēlētos… Darba nedēļā lemjami stratēģiski jautājumi.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā jomā pienākumu netrūks, un arī mājās būs daudz darāmā. Dienu steigā atceries par atpūtu – brīvdienās vēlams satikties ar draugiem, baudīt pirts procedūras, peldēties, sauļoties, makšķerēt. Mīlestībā emocijas dzirkstīs un dzīve uzdāvās krāsainus, neaizmirstamus brīžus.

MEŽĀZIS

Darbā izdosies realizēt sen lolotas ieceres un varbūt pavērsies karjeras iespējas. Sekmīgi risināsi lietišķās sarunas, pratīsi argumentēt savu viedokli un būsi citiem autoritāte. Dienas ritēs spraigi, tāpēc velti pienācīgi daudz laika atpūtai. Ja vēl neesi bijis atvaļinājumā, tad dodies ceļojumā.

ŪDENSVĪRS

Svarīga attiecību tēma. Padomā, vai viss notiek, kā tu vēlies, un ko darīt, lai attiecības padarītu ciešākas. Turklāt nestāsti nevienam, ja kaut kas sakrājies uz sirds. Esi uzmanīgs naudas lietās. Nav vēlams aizņemties vai aizdot, un jāskatās, lai darbs tiek atalgots adekvāti.

ZIVIS

Tev ir laba intuīcija, bet šoreiz vairāk uzticies prāta apsvērumiem. Svarīgās lietās nepaļaujies uz citu solījumiem, bet kontrolē situāciju pats. Sirdslietās svarīgi, lai līdzās ir saprotošs cilvēks, kas noskaņots uz tā paša viļņa. Dzīve var dot iespēju izveidot attiecības, kas tuvu ideālam.

​​​​​​​

26.08.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay