AUNS

Uzmanīgi jārīkojas ar naudu. Brīvdienās var rasties kārdinājums tā kārtīgi iepirkties. Īpaši apdomīgam jābūt, iegadājoties lietas internetā, jo virtuālā nauda ļoti ātri iztērējas. Darbā strādāsi ar pilnu atdevi un parādīsi, ka esi līderis. Tavu viedokli uzklausīs, un varbūt saņemsi karjeras piedāvājumu.

VĒRSIS

Dienas diezgan saspringtas, tapēc nedēļas nogalē dari to, kas sagādā prieku. Vai arī – nedari neko. Izgulies, atpūties, pasapņo par tālākiem nākotnes plāniem. Jaunā nedēļa solās būt sekmīga, lai sāktu darbus, kam būs atdeve ilgtermiņā, bet jābūt uzmanīgam juridiskos jautājumos. Romantiskas vēsmas saistībā ar ārzemju tēmu.

DVĪŅI

Ģimene pirmajā vietā, un līdzās ir cilvēki, uz kuriem vari paļauties par visiem simts un vēl vairāk procentiem. Nedēļas nogalē vēlreiz par to pārliecināsies. Paredzama sirsnīga pasēdēšana, un var būt idejas par kopīgu biznesu vai vērienīgiem saimniecības darbiem. Profesionālajā jomā daudz informācijas, sarunas, jauni kontakti.

VĒZIS

Romantiskas jūtas sildīs sirdi un iedvesmos drēgnos rudens vakaros. Ta var būt nejauša tikšanās, kas sirdī iemet dzirksti, vai sena atkalredzēšanās, kas saviļņos jūtas. Darbā centies iztikt bez emocijām un neiesaisties strīdos, kas neattiecas uz tevi. Tāpat arī nepaļaujies uz citu cilvēku solījumiem. Labāk dari visu pats.

LAUVA

Kurš gan vēl prot būt tik šarmants un elegants?! Par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas un arī pats izrādīsi simpātijas mīļotajam cilvēkam. Nedēļas nogali pavadīsi mīlestībā un sirsnībā. Darbā vai biznesā lauru plūkšanas laiks – gan tiešā, gan pārnesta nozīmē. Arī finansiālo stāvokli arī būsi visnotaļ apmierināts.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē lieliski pavadīts laiks kopā ar ģimeni. Ja šobrīd tev nav otrās pusītes, tad esi atvērts pēkšņiem, romantiskiem piedzīvojumiem. Darbā svarīgi turēties pie likuma burta un gara. Tev patīk noteikta lietu kārtība, un neparedzētas situācijas var mazliet izsist no līdzsvara. Saki sev: “Par to es domāšu rīt!”

SVARI

Var nākties pieņemt būtiskus lēmumus. Rīkojies godprātīgi, un veiksme būs ar tevi. Kā sena paruna vēsta: dots devējam atdodas. Darbā var pavērties jaunas iespējas, kas nes finansiālo labumu. Nedēļas nogalē no sirds izbaudīsi kopā būšanu ar saviem mīļajiem. Sekmīgi saimniecības darbi un pasākums ģimenes lokā.

SKORPIONS

Ass, analītisks prāts un spējas pārredzēt spēles laukumu. Tev patīk būt noteicējam, ja ir plāns un izproti situācijas. Taču patlaban tādi apstākļi, kad vajadzētu mazliet piekāpties, ieklausīties līdzcilvēkos. Jāpasper solītis pretī, tad kopā darītais dos labākus rezultātus. Privātajā dzīvē romantiski piedzīvojumi.

STRĒLNIEKS

Brīvdienās saimniekosi mājās, rosīsies virtuvē vai sarīkosi mazu “pasēdēšanu” tuvākajiem draugiem. Labs garastāvoklis un pozitīvs skatiens uz dzīvi. Ja arī kādas problēmas – ātri atrisināsi. Darbā vai biznesā labas idejas, un veiksme finanšu lietās. Tikai nejaucies tur, kur citi izskaidrojas vai pin intrigas.

MEŽĀZIS

Vienmēr atbildīgs, vienmēr apzinīgs… Reizēm no tās pienākumu nastas var nogurt. Ja iespējams, paņem atvaļinājumu vai kādas brīvas dienas. Ja tas nav iespējams, tad vismaz nedēļas nogalē atpūties, darot to, kas sagādā prieku. Darba nedēļā atkal būs daudz pienākumu. Privātā dzīve paliks otrajā plānā.

ŪDENSVĪRS

Šobrīd plāni var būt lielāki nekā iespējas tos realizēt. Tu proti aizraut cilvēkus, un ir iespējas atrast domubiedrus, taču vajadzētu parēķināt un konsultēties. Ja vajadzīgs padoms, tad zini, ka līdzās ir labi draugi, kas var novērtēt situācijas no neitrāla skatupunkta. Domīgs noskaņojums sirdslietās.

ZIVIS

Darbu daudz, bet tiksi galā. Varbūt vienīgi jāapgūst kas jauns tehnoloģiju jomā. Laba intuīcija un izpratne par situācijām – ātri orientēsies cilvēku nodomos un rīcības motivācijā. Brīvajā laikā jauka komunikācija ar seniem draugiem. Turklāt viņi var piespēlēt noderīgas un radošas idejas.

 

26.11.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay