AUNS

Darbā vai biznesā panākumi un aizrautība, būsi gatavs strādāt arī brīvajā laikā. Bet to gan nevajadzētu, jo mīļie cilvēki noilgojušies pēc tevis, un arī dažādi saimniecības darbi iekrājušies. Ja nepieciešams atbalsts, paļaujies uz seniem draugiem.

VĒRSIS

Koncentrējies mērķim un nebaidies no novatoriskiem risinājumiem. Nedaudz konservatīvajam Vērsim tas var būt problemātiski, bet lietas labā vajag. Ir iespējas palielināt ienākumus. Nedēļas nogalē kaut kur aizbrauc, izbaudi pavasari, esi kopā ar saviem mīļajiem.

DVĪŅI

Ar darbiem pamatīgs sastrēgums, un grūti saprast, pie kā ķerties vispirms, ko darīt vēlāk un ko vispār var atstāt nedarītu. Nedēļas nogalē atpūties un vienatnē sakārto domas. Taču nevajadzētu atstāt novārtā privāto dzīvi, kaut kādi jautājumi risināmi un izrunājami.

VĒZIS

Tu esi labs cilvēks, kurš allaž grib par kādu parūpēties. Tikai atceries: kāds to var uztvert kā iejaukšanos privātajā dzīvē. Tev pašam daudz darāmā: jākārto mājoklis, jārisina saimnieciski jautājumi. Darbā vai biznesā jābūt modram, jo var pavērties jaunas iespējas.

LAUVA

Nedēļas nogalē apcerīgi filozofisks noskaņojums. Pirmkārt, vajag izgulēties un atpūsties. Vēlāk, iespējams, uzradīsies draugi, kas aicinās izklaidēs. Jauno darba nedēļu varēsi sākt ar kārtīgu enerģijas lādiņu. Rūpes var sagādāt lietišķās sadarbības jautājumi.

JAUNAVA

Vai tiešām visam jābūt pēc strikti noteikta plāna? Kādreiz grožus vajag atlaist brīvāk un ļauties dienu plūdumam. Brīvdienās dodies piknikā, baudi mīlestību, esi kopā ar tuviem cilvēkiem. Darbā kāds pārbaudīs tavu pacietību, bet labs laiks karjerai vai jaunai sadarbībai.

SVARI

Brīvdienās pirmajā vietā privātā dzīve. Pavasara plaukums sagroza galvu. Darbā nāksies kārtīgi papūlēties, daudz pienākumu, jākārto dokumenti, rēķini, var mainīties nosacījumi. Galvenais, neņem tuvu pie sirds un mēģini risināt situācijas bez emocijām.

SKORPIONS

Apdari saimniecības darbus, iegādājies produktus un saimniecības lietas jaunajai nedēļai, jo laika būs maz. Daudz pienākumu, un jārisina vairāki jautājumi vienlaikus. Taču dienu steigā svarīgas arī sirdslietas, tāpēc izbaudi ar mīļoto pavasara vakaru romantiku.

STRĒLNIEKS

Pret jaunu informāciju izturies vērtējoši un nejaucies svešos strīdos. Vari nokļūt neērtās situācijās. Brīvdienas ģimenes lokā. Pasāciet kopā ko aizraujošu, sarīko dārza svētkus vai mājas ballīti. Darbā novatoriskas idejas, pārmaiņas, iespējas palielināt ienākumus.

MEŽĀZIS

Daudz optimisma. Nedēļas nogalē ar prieku rosīsies mājās – tik daudz kas darāms. Pēc saimniecības darbiem jauks randiņš un sirdslietu piedzīvojumi. Darbā veidosies jauni kontakti, bet nepaļaujies uz solījumiem, visas norunas jānoformē juridiski korekti.

ŪDENSVĪRS

Darba daudz, bet atalgojums varētu būt lielāks. Ja esi krietni strādājis, tad nekautrējies runāt par samaksu. Vai arī kaut kas ir jāmaina. Piesakies kursos, apgūsti jaunas iemaņas, lai vari pretendēt uz ko ienesīgāku. Brīvdienās dodies izbraucienā pie dabas.

ZIVIS

Ļoti svarīgi darīt to, kas uzlabo garastāvokli. Ja gribas teikt, ka “vissirslikti”, tad paveries laukā – cik košs ir pavasaris. Darbā vai biznesā raugies, vai ienākumi atbilst paveiktā apjomam. Varbūt šis jautājums jāapspriež ar priekšniecību vai biznesa partneriem.

 

27.05.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay