AUNS

Daudz enerģijas. Kolēģi un darījumu partneri būs pārsteigti par tavu radošumu, un to no sirds novērtēs. Kādu gaida ceļš uz karjeras virsotnēm. Taču jābūt modram naudas lietās – lūkojies, vai samaksa ir adekvāta. Brīvdienās iespējami aizraujoši piedzīvojumi sirdslietās.

VĒRSIS

Nedēļas nogalē saimnieciskie pienākumi – jāsakārto māja, jāparosās virtuvē. Varbūt arī jāuzņem ciemiņi. Kāds Vērsis nolems, ka jāsāk gatavoties ziemai un jāsarūpē krājumi – saldētas ogas, ievārījums, kompoti un citi gardumi. Savukārt jaunajā nedēļā darbā nemierīgi. Ātri jāatrisina dažādi jautājumi.

DVĪŅI

Darbā labas iespējas nopelnīt vai tikt pie kādiem bonusiem. Viegli izveidosi kontaktus un iegūsi jaunus draugus. Kādam var rasties vēlme iemācīties ko jaunu – tāpēc ir vērts pārlūkot tiešsaistes kursu piedāvājumus. Privātajā dzīvē iespējami strīdiņi, taču situācijas atrisināsi.

VĒZIS

Brīvdienās ar skubu jāķeras pie mājas darbiem, kas kādu laiku palikuši nedarīti un iekrājušies. Varbūt pat jārīko talka ar mielastu vai dārza pikniku noslēgumā. Darbā vai biznesā dažādas interesantas idejas. Ja kāds no partneriem tās apšauba, tad meklē citas sadarbības iespējas.

LAUVA

Nedēļas nogalē pozitīvu noskaņu un mīlestības laiks. Izbaudi romantiku un sirsnīgas sarunas. Nākamās nedēļas sākums diezgan saspringts. Var gadīties, ka darbinieki vai kolēģi kaut ko izdarījuši nepareizi. Kādam tās kļūmes jālabo… Vari jau piktoties, bet darbi no tā uz priekšu nevirzīsies. Labāk ņemt un izdarīt.

JAUNAVA

Krietnam darba rūķim vienmēr ir, ko darīt. Var gadīties, ka priekšniecība vai kolēģi mēģina deleģēt tev papildu pienākumus. Tādā gadījumā nekautrējies runāt par atalgojumu. Brīvdienās darāmi mājas darbi un varbūt arī jāpalīdz kādam vecākās paaudzes radiniekam.

SVARI

Labs laiks mākslas un kultūras pasākumu apmeklējumiem, vai draugu tusiņam ar intelektuālām sarunām. Pāri visam mīlestība, kas sildīs un ielīksmos. Jaunajā nedēļā jāstrādā kārtīgi – precīzi un ar atdevi. Ja sadarbības partneri sagādā vilšanos, tad saki ardievas un meklē uzticamākus kompanjonus.

SKORPIONS

Ļoti svarīga nozīme draugu viedokļiem un atbalstam. Ja būs padomdevēji un domubiedri, tad veiksies ij darbā, ij biznesā. Līdztekus lietišķajām lietām svarīga arī attiecību tēma. Brīvajiem ļaudīm simpātiju dzirkstis, bet pāriem pārliecība, ka līdzās cilvēks, uz kuru var paļauties.

STRĒLNIEKS

Ļoti rosīgas dienas. Daudz pienākumu, daudz sarunu. Taču nebūtu vēlams darīt vairākus darbus vienlaikus, jo tad iespējamas kļūmes, un paviršība var atspēlēties. Brīvdienās iespējami romantiski piedzīvojumi. Atpūties no sirds, jo jaunajā nedēļā atkal daudz darāmā.

MEŽĀZIS

Profesionālā jomā veiksmīgs laiks: gan jaunām darba iespējām, gan karjerai, gan privāta biznesa attīstīšanai. Lēnītēm kaldināsi jaunus peļņas plānus, un tavas idejas par ienākumu palielināšanu izrādīsies dzīvotspējīgas. Sirdslietās gan nemierīgi. Jāgādā par saticību.

ŪDENSVĪRS

Nešķied enerģiju darbos un jautājumos, kas “buksē”. Labāk mierīgi padomā par jauniem apvāršņiem. Ja kāds neizprot tavas oriģinālās idejas, nemēģini pārliecināt un neapvainojies. Vienkārši jāmeklē citi sadarbības partneri vai jāmaina darbs. Brīvdienas vajadzētu veltīt laiku rāmai atpūtai.

ZIVIS

Nedēļas nogalē brīnišķīgs laiks, lai satiktos ar mīļoto un dotos dažādos piedzīvojumos. Savukārt ģimenes cilvēkiem sirsnīga kopā būšana. Jaunās nedēļas sākumā neesi sīkumains un pārlieku kritisks, tas var radīt problēmas ar līdzcilvēkiem. Labs laiks jaunu zinību apguvei.

 

27.08.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay