AUNS

Starosi sirsnībā un labestībā un daudz panāksi ar personīgo pievilcību. Taču svarīgās lietās jāpaļaujas tikai pašam uz sevi: ko izdarīsi, tas arī būs. Brīvdienas kā radītas saimniecības darbiem – jārīko pavasara talka. Privātajā dzīvē iespējami aizraujoši piedzīvojumi, bet neapspried tos ar citiem.

VĒRSIS

Pavasaris iedvesmo: vējš matos un ziedoņa vēsmas sirdī. Būsi noskaņots pozitīvi, smaidīsi, bārstīsi asprātības un koķetēsi. Šādā noskaņojumā arī darbi veiksies raitāk. Radīsies labas, interesantas un noderīgas idejas. Kad daudz jāstrādā, tad arī kārtīgi jāatpūšas. Brīvdienās aicini kopā draugus.

DVĪŅI

Ļoti nemierīgs laiks. Tālruņa līnijas pārkarsušas, e-pastā gūzma vēstuļu, vienam vajag to… otram šito… Ar komunikāciju un menedžmentu tev nav problēmu – gan tiksi ar visu galā. Privātajā dzīvē interesants laiks. Var atgriezties kāds cilvēks no pagātnes, un jātiek skaidrībā, ko šobrīd vēlies.

VĒZIS

Mūžīgi aizņemts rūpēs par citiem… Tāda ir Vēža daba, bet vai vienmēr vajag? Kāds to var uztvert kā iejaukšanos viņa privātajā dzīvē vai “smadzeņu skalošanu”. Tev pašam savas lietas darāmas. Darbā vai biznesā izaugsmes laiks, vajag paplašināt apvāršņus, sākt jaunus projektus.

LAUVA

Dienas piepildītas un smagnējas. Daudz darbu, daudz pienākumu. Ja kādā brīdī šķiet, ka galva kūp no pārslodzes, tad dodies pastaigā pa vecpilsētu, gar jūras krastu vai kādu citu vietu, kas nomierina un līdzsvaro. Privātā dzīve otrajā plāna, taču sargies no viltus pielūdzējiem vai pielūdzējām sociālajos tīklos.

JAUNAVA

Brīvdienās atpūties, baudi dzīvi un ļaujies piedzīvojumiem. Mīļuprāt satiksies ar draugiem, kas saprot tevi no pusvārda. Brīvajiem ļaudīm kā zibens no skaidrām debesīm – galvu reibinoši piedzīvojumi. Darbā kaut kas var sabremzēties, taču nevajag satraukties, jo pēc laiciņa viss atrisināsies.

SVARI

Nedēļas nogale piemērota, lai nodarbotos ar mājokļa uzpošanu. Vispirms jāsakopj telpas un pēc tam jāķeras pie interjera uzlabojumiem: jānomaina aizkari, dekori, jāsaliek vāzēs pavasara ziedi. Darbā viss ies no rokas, tikai vajadzētu apspriest finanses. Labam darbiniekam labi jāpelna.

SKORPIONS

Brīvdienās kopā ar savējiem dodies pārgājienā vai atpūsties pie dabas. Bet, ja ir iespējas, aizbrauc nelielā ceļojumā uz kādu no kaimiņvalstīm. Darba nedēļā vajadzēs enerģiju, lai strādātu ar pilnu atdevi. Iespējams, izveidosi labu lietišķo sadarbību vai atjaunosi senākus kontaktus.

STRĒLNIEKS

Dzīve traucas uz priekšu kā ātrgaitas vilciens. Vajag jaunas zināšanas un jaunu pieredzi. Lietišķajā jomā svarīgs finanšu jautājums, nekautrējies runāt par samaksu. Privātajā dzīvē vēlēsies rāmu, ģimenisku mieru. Brīvdienās nesteidzīgi parosies mājās un sazinies ar tuviniekiem.

MEŽĀZIS

Neapšaubāmi tu esi autoritāte. Gribēsi pamācīt visus un par visu. Bet vai vajag? Domā vairāk par sevi. Ir iespējas izcelties ar interesantām idejām, un tādējādi iegūt sev kādus bonusus, piemēram, labāku atalgojumu vai augstāku amatu. Privātajā dzīvē patīkami un intriģējoši pārsteigumi.

ŪDENSVĪRS

Brīvdienas pavadi kopā ar savējiem. Vari ielūgt uz talku draugus un pēc tam sarīkot mazas svinības – spraigas un aizraujošas sarunas uzmundrinās. Profesionālajās lietās soli pa solim jāvirzās uz priekšu, kaut arī šķiet, ka darbi buksē. Ja nolaidīsi rokas, tad pēc kāda laika būs jāsāk atkal viss no jauna.

ZIVIS

Būsi uz garīgā pacēluma viļņa. Uzzināsi noderīgu informāciju un gribēsi ar to dalīties. Galvenais, neizplati ziņas, par kuru patiesumu neesi pārliecināts. Privātajā dzīvē iespējama kāda jauna pazīšanās, kas pāraug simpātijās. Ir taču pavasaris, un jābauda dzīves skaistie mirkļi.

​​​​​​​
29.04.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay