AUNS

Aktualizēsies izglītības jautājumi, ir vērts apgūt ko jaunu un paplašināt redzesloku. Tā kā dzīve pamazām atgriežas ierastās sliedēs, jāķeras pie tā, kas iekavēts. Darbā daudz pienākumu, un arī labvēlīgs laiks, lai lūkotos karjeras virzienā. Savukārt naudas lietās jāuzmanās no pārāk lieliem tēriņiem.

VĒRSIS

Nerīkojies pārsteidzīgi, kaut arī jāpieņem lēmumi pavisam ikdienišķās un nenozīmīgās situācijās. Kā vēsta senais teiciens: septiņas reizes nomēri, pirms nogriez. Kad esi visu apsvēris, tad soli pa solim virzies uz priekšu – tevi gaida jauni sasniegumi darbā, un ieguldītā enerģija nesīs atdevi.

DVĪŅI

Kaut esi sabiedrisks un draudzīgs cilvēks, šajā periodā attiecības ar līdzcilvēkiem un sadarbības partneriem nebūs tās vienkāršākās. Kādas saites vai saistības var izbeigties, bet to vietā rasties jaunas. Raksti projektus, plāno un rēķini, drīz pienāks brīdis, kad vajadzēs to likt lietā.

VĒZIS

Darbi ritēs dinamiski un paņems daudz spēka. Raugies, lai enerģijas patēriņš ir adekvāts norunātajam apjomam un, protams, atalgojumam. Var nākties ieviest kārtību, tikt galā ar neskaidrām situācijām, risināt samudžinātus jautājumus. Brīvdienās sekmīgi saimniecības darbi.

LAUVA

Mājas dzīvē iespējamas pārmaiņas – ir piemērots laiks pārcelties uz citu mājokli vai remontēt esošo. Ja pagaidām nekas tāds nav plānots, tad vari veikt interjera uzlabojumus vai pārkārtot mēbeles. Jaunajā nedēļā darbā pienākumu netrūks, turklāt tie var mainīties. Plāno, kā tiksi ar visu galā.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē ar savējiem jutīsies vislabāk un kopīgos pasākumos smelsies spēkus un idejas. Var rasties domas par ģimenes biznesa veidošanu, vai arī tuvinieku padomi lieti noderēs personiskajos plānos. Attiecībās ar mīļoto valdīs sirsnība un sapratne.

SVARI

Sadzīvošanas prasme, vēlme pēc miera un harmonijas – tās šajā periodā būs svarīgas tēmas. Esi atvērts dažādiem piedāvājumiem un sarunām ar cilvēkiem, taču vienu gan ievēro – tā kā vairāk esi tendēts uz mieru un saticību, nenodari sev pāri, piekāpjoties tikai mīļā miera labā.

SKORPIONS

Lūkojies, kur un kā nopelnīt vairāk, jo paredzami saimnieciskie izdevumi. Ja čakli darbosies, tavā mājā valdīs labklājība. Tajā pašā laikā pāriem jāgādā arī par saskaņu, lai ikdienu neaizēno nevajadzīgi strīdiņi. Savukārt brīvajiem ļaudīm derētu pievērsties privātās dzīves sakārtošanai.

STRĒLNIEKS

Ja strādā algotu darbu, tad bruņojies ar pacietību – situācijas mainīgas un neprognozējamas. Iespējamas reorganizācijas, optimizācijas vai kādas citas pārmaiņas, ko ietekmēt diez vai būs tavos spēkos. Labākais risinājums – nogaidīt, kamēr vēji norimst. Pēc tam var rasties jaunas peļņas iespējas.

MEŽĀZIS

Iespējas nopelnīt, ja domāsi ilgtermiņā un raudzīsies uz priekšu. Ja arī kādā brīdī šķiet, ka finanšu jomā kaut kas bremzējas un nav cerētais izdevīgums, nemet plinti krūmos. Viss, ko paveiksi, sarunāsi un saorganizēsi, nesīs augļus nākotnē. Padomā arī par ieguldījumiem un uzkrājumiem.

ŪDENSVĪRS

Dvēsele saviļņosies romantiskās noskaņās, un dzīve var uzdāvāt neaizmirstami jaukus brīžus, kas paliek atmiņā ilgi, jo ilgi. Tomēr jaunu iepazīšanos izvērtē ar rāmu prātu, un, pirms domāt par tālejošu turpinājumu, pārliecinies, ka otra cilvēka nodomi arī ir gana nopietni.

ZIVIS

Prāts un intelekts augstā līmenī, un par ideju trūkumu nevarēsi sūdzēties. Īstais brīdis, lai veidotu karjeru un virzītos uz jauniem mērķiem. Būs jāiegulda darbs, prāts un enerģija, taču vēlāk ar rezultātu būsi apmierināts. Tikai nepārvērtē spēkus un esi gatavs sadarboties un ieklausīties citu viedoklī.

29.05.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay