AUNS

Tu proti veidot kontaktus un ātri saprasties. Kāda nejauša pazīšanās var izrādīties ļoti noderīga. Darbā vai biznesā parādīsi sevi kā zinošu speciālistu, un kāds varbūt saņems intriģējošu karjeras piedāvājumu. Brīvdienas velti savējiem, mājokļa uzpošanai un kulinārijas eksperimentiem.

VĒRSIS

Ja strādāt, tad ar pilnu atdevi! Tāds ir Vērša princips. Līdz matu galiņiem būsi iekšā darbos vai biznesa projektos, taču neizdzen sevi līdz spēku izsīkumam. Jābauda dzīve un vasara. Ik pa laikam sirds stūrītī iekvēlosies dzirkstelīte. Kādam sirdslietas var sasaistīties ar ārzemju tēmu.

DVĪŅI

Dvīņiem tīk dzīvot informācijas plūsmā, izzināt un uzzināt ko jaunu. Taču esi uzmanīgs – var gadīties, ka svarīgas vēstis pie tevis nonāk sagrozītā formā. Pirms kaut ko stāstīt tālāk – pārbaudi dubultā. Brīvdienas kā radītas saviesīgiem pasākumiem un sportiskām aktivitātēm.

VĒZIS

Patlaban jābūt uzmanīgam juridiskajās lietās. Tas attiecas gan uz darba, sadarbības vai biznesa līgumiem, gan uz norunām. Visu vajag noformēt juridiski korekti. Nedēļas nogalē dodies dabā, tāda atpūta iedvesmos. Sirdī daudz mīlestības, un ir labs laiks attiecību veidošanai un stiprināšanai.

LAUVA

Sekmīgi risināsi lietišķas sarunas, veidosi kontaktus un veiksmīgi vadīsi dažādus projektus. Ja esi domājis par savu biznesu, tad jāķeras klāt. Privātajā dzīvē risināmi attiecību jautājumi – varbūt viss nav tā, kā tu vēlētos. Ļoti svētīgi būtu izrunāties atklāti un no sirds.

JAUNAVA

Pieskati naudas lietas, kontrolē ienākošos maksājumus un savlaicīgi apmaksā rēķinus, citādi finansēs var rasties jukas. Lielisks laiks, lai papildinātu zināšanas, kas vēlāk noderēs ienākumu palielināšanai. Privātajā dzīvē daudz sirsnības, mīļums, uzticēšanās.

SVARI

Jūtīgi uztversi norises darbā, taču būtu svētīgi atcerēties seno teicienu, ka nav vērts satraukties par lietām, ko nevari ietekmēt. Brīvdienās dodies piedzīvojumos kopā ar mīļoto. Prieku sagādās pastaiga pa dabas takām, izbrauciens ar divriteņiem vai kāda cita kustīga, sportiska aktivitāte.

SKORPIONS

Darbā daudz nopietnu pienākumu un atbildība, tikšanās ar darījumu partneriem, sarežģītas pārrunas, taču ir labas iespējas izcelties. Svarīgi, protams, arī – kas ir tavi kompanjoni. Tomēr brīžiem svarīgāka par lietišķajām lietām būs attiecību tēma. Būsi noskaņots nopietnai, stabilai kopā būšanai.

STRĒLNIEKS

Veiksmīgas un aktīvas dienas, tomēr modrību zaudēt nedrīkst. Ne visi cilvēki nāk ar skaidriem nolūkiem un ir godprātīgi. Visas vienošanās vajadzētu “uzlikt uz papīra”. Brīvdienās no sirds jāatpūšas. Prieku sniegs dārza ballīte vai kokteiļu vakars labā draugu kompānijā.

MEŽĀZIS

Daudz paspēsi un pamanīsies arī palīdzēt citiem. Priekšnieki slavēs, kolēģi būs pateicīgi, taču atceries par savām interesēm. Dvēseles komforts lielā mērā atkarīgs no emocijām, tamdēļ turies tālāk no negatīvi noskaņotiem cilvēkiem. Brīvdienas mīļas un sirsnīgas ģimenes lokā.

ŪDENSVĪRS

Darbi mazliet buksē, tāpēc nevajadzētu uzņemties nekādus papildu pienākumus. Vai vismaz prasi lielāku samaksu, jo naudas lietām šis periods veiksmīgs. Biznesa cilvēkiem vēlams attīstīt jaunus darbības virzienus. Brīvdienās saimniecības darbi – kaut kas jāsakārto, kaut kas jāsalabo.

ZIVIS

Tev gribas parūpēties, aizstāvēt, izrādīt līdzjūtību, taču šoreiz neiesaisties, ja tevi nelūdz un turies tālāk no konfliktiem. Nedēļas nogalē dvēselē romantiskas noskaņas. Kāds ar mīļoto dosies uz gleznainu Latvijas dabas nostūri, kādai brīvajai sirdij iepazīšanās neparastos apstākļos.

 

29.07.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay