AUNS

Pašapziņa līmenī un enerģija mutuļo. Idejas gan var būt mazliet utopiskas, taču dažkārt tās ir pašas vērtīgākās. Patlaban ir labas iespējas palielināt ienākumus, mainīt nodarbošanos, ķerties pie jauniem projektiem. Nedēļas nogalē dodies piknikā vai uz tikšanos ar mīļoto.

VĒRSIS

Optimisma pilns skats uz dzīvi. Cilvēki labprāt ar tevi komunicēs, un tu iegūsi jaunus draugus. Brīvdienās apmeklē pasākumus, izklaidējies. Jaunajā nedēļā svarīgas naudas lietas. Atrodi iespējas, kur un kā nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Veiksme būs ar tevi.

DVĪŅI

Domīgs noskaņojums sirdslietās. Saglabā mieru, izrunājies ar mīļoto – gan viss sakārtosies. Darbā vai biznesā lielisku ideju laiks. Radīsi oriģinālus risinājumus un tavs veikums tiks novērtēts. Vienīgi uzmanīgam jābūt, ja projekti un sadarbība ar ārzemēm.

VĒZIS

Ar prieku ķersies pie mājas darbiem: kāds uzposīs telpas, kāds sēs un stādīs. Kad viss pabeigts, tad laiks izklaidēm. Satiecies ar draugiem, aizej uz kafejnīcu. Darbā vai biznesā veiksme, tikai mēģini nestrīdēties pat tad, ja kaitina kolēģu vai darījumu partneru neizdarība.

LAUVA

Nedēļas nogalē dodies izbraucienā pa Latvijas skaistajām vietām, vai uz kādu no kaimiņzemēm. Ja paliksi mājās, uz līdzenas vietas var izcelties sadzīviski strīdiņi. Darbā iespējamas neprognozējamas situācijas. Saglabā mieru un centies no tām gūt sev kādu labumu.

JAUNAVA

Sirds ilgosies pēc kādas skaistas lietas, un iepirkšanās brīvdienās sagādās prieku. Palutini sevi, jo čakls darbarūķis to ir pelnījis. Tajā pašā laikā padomā par ienākumu palielināšanu. Ir vērts ieskatīties darba sludinājumos vai biznesa medijos – varbūt rodas kāda jauna ideja.

SVARI

Prāts meklē atbildes uz dziļiem, eksistenciāliem jautājumiem… Brīvdienās atpūties, pameditē, un atbildes atnāks. Jaunajā nedēļā kārtojami dažādi lietišķie jautājumi: darīšanas iestādēs vai bankās, sarunas ar sadarbības partneriem. Dienas paskries kā vēja spārniem.

SKORPIONS

Burvīgs laiks dzīves baudīšanai, draudzīgiem, ģimeniskiem un romantiskiem pasākumiem. Sauc kopā draugus, aicini mīļoto uz tikšanos ziedonī, atpūties un smelies enerģiju. Jauno nedēļu sāksi aktīvi. Skubināsi kolēģus un būsi neapmierināts, ja kāds nestrādā, kā nākas.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogale mierīga un nesteidzīga kopā ar savējiem: intelektuālas sarunas un filozofiskas diskusijas par aktuāliem notikumiem. Tu spēj skatīties uz visu plašākā kontekstā. Šīs spējas noderēs arī darbā vai biznesā. Atradīsi jaunas peļņas iespējas.

MEŽĀZIS

Brīvdienās vari ieplānot saimniecības darbus un rīkot ģimenes sanākšanu. Lieliska kopības sajūta. Darbā daudz pienākumu, tāpēc rūpīgi jāplāno dienas, jo, iespējams, ka jākārto kādas privātas darīšanas. Lieti noderēs iepriekšējā dzīves pieredze – arī, lai dotu padomus citiem.

ŪDENSVĪRS

Oma nav diez cik laba, tāpēc jādara tas, kas vairo optimismu. Nesēdi mājās, jo garastāvoklis tāpat vien neuzlabosies, vajag izklaidēties un izvēdināt galvu. Darbā radīsies interesantas idejas un iespējas nopelnīt vairāk. Kāds domās par sava biznesa veidošanu vai stiprināšanu.

ZIVIS

Saulains noskaņojums neatkarīgi no laika apstākļiem. Pasēdēšana ar draugiem kafejnīcā, izbrauciens dabā, labs koncerts vai izrāde iedvesmos. Nākamajā nedēļā atkal darbu gūzma. Neuzņemies neko papildus tikai tāpēc, ka esi labs cilvēks.

 

3.06.2022. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay