AUNS

Noliec malā savu ego un lietas labā mazliet piekāpies. Tad darbi veiksies raitāk, un arī attiecības ar līdzcilvēkiem veidosies harmoniskākas. Kolēģi var piespēlēt jaunas idejas, arī biznesā – interesanti piedāvājumi. Brīvdienās izbaudi romantiku, dodoties ar mīļoto uz gleznainu viesu mājiņu vai pastaigā pa dabas takām.

VĒRSIS

Par konservatīvu cilvēku dēvētais Vērsis būs noskaņojies uz radikālām pārmaiņām. Kāds vēlēsies mainīt darbu, kāds sākt savu biznesu, kāds paņemt garāku atvaļinājumu, un doties, kur acis rāda. Attiecībās svarīga stiprā pleca sajūta līdzās. Ja otrās pusītes nav, tad ir visas iespējas satikt.

DVĪŅI

Nedēļas nogale piemērota saimniekošanai mājās – ģenerāltīrīšana, interjera atsvaidzināšana vai vēl kādi lielāki darbi. Vari rīkot talku un pēc tam mielastu vai dārza svētkus ar grilēšanu. Darbā vai biznesā no tevis gaidīs idejas un oriģinālus risinājumus. Prātā daudz domu, būs ko piedāvāt.

VĒZIS

Brīvdienās vajadzētu izkustēties – nelielā ekskursijā tepat pa mūsu skaistajām vietām vai uz kādu no tuvējām kaimiņzemēm. Prieku sagādās arī sēņošana vai vienkārši pastaiga dabā. Svarīgi izvēdināt galvu, jo darba nedēļā spraigi notikumi. Iespējamas pārmaiņas kolēģu vai darījumu partneru rindās.

LAUVA

Sapņosi par jauniem un plašākiem apvāršņiem. Var arī aktualizēties dažādas tēmas saistībā ar ārzemēm, piemēram, sirdslietas, vēlme doties ceļojumā, veidot lietišķos kontaktus u.c. Darbā vai biznesā peļņas laiks. Ja iespējams, pievērsies vairākiem projektiem un darbiem vienlaikus.

JAUNAVA

Brīvdienas pavadi nesteidzīgi. Apdari pašus nepieciešamākos saimniecības darbus, bet vairāk mīli sevi. Izgulies, palasi, izej pastaigā. Lai galva kļūst brīva no aizvadītās nedēļas spriedzes. Jāsakrāj spēki nākamajam darba cēlienam. Nekautrējies runāt par finansēm un lūkojies uz izdevīgumu.

SVARI

Kur tās dienas paliek? Rīts – vakars, rīts – vakars… Varbūt vienkārši esi uzņēmies pārāk daudz? Vairāk uzticies kolēģiem un arī mājiniekiem – nevajag visur klāt stāvēt un visu kontrolēt. Privātajā dzīvē mīļums un sirsnība, bet brīvajiem cilvēkiem iespējas satikt kādu, kurš sirdij liek pukstēt straujāk.

SKORPIONS

Pārdomu periods. Brīvdienās vajadzētu kaut kur izbraukt – sēņot, makšķerēt vai darīt ko citu, kur esi vienatnē un vari padomāt par svarīgo. Jaunā darba nedēļa nemierīga, nāksies meklēt dažādus kompromisus. Kolēģi vai darījumu partneri var sagādāt pārsteiguma brīžus.

STRĒLNIEKS

Nedēļas nogalē jautri pasākumi ar draugiem vai ģimeni. Būsi kompānijas dvēsele un dzirkstīs pozitīvas enerģijas. Jaunajā darba nedēļā varbūt viss neies kā pa diedziņu. Var atklāties nelieli robi zināšanās, bet “online” kursu piedāvājums ir plašs un līdzās arī kolēģi ar pieredzi.

MEŽĀZIS

Esi elastīgāks un gatavs pieņemt pārmaiņas, jaunus spēles noteikumus, var gadīties līdz šim nebijušas situācijas. Spītība var traucēt attiecībās ar līdzcilvēkiem un pat izjaukt kādu plānu. Interesanti piedzīvojumi privātajā dzīvē. Mazliet kā sirdslietu seriālos. Šajā jomā gan nepieņem sasteigtus lēmumus.

ŪDENSVĪRS

Daudz darbu, un garastāvoklis ne katru mīļu brīdi uz pozitīvas nots. Tad vēlams atrast laiku vienatnei un mierīgi padomāt. Vai tiešām viss slikti? Drīzāk izrādīsies, ka pozitīvā ir vairāk. Labas idejas par peļņu, varbūt arī jaunas iespējas, sekmes juridiskos jautājumos un arī privātajai dzīvei nav ne vainas.

ZIVIS

Laiks aizsteidzies vēja spārniem, lapās metas zelts un nevar saprast: bija tā vasariņa, vai ne? Ja iespējams, paņem nelielu atvaļinājumu un aizbrauc uz kādu saulaināku zemi. Ja ne, tad vismaz brīvdienās dari to, ko visvairāk kāro sirds. Kādam var nākties risināt attiecību jautājumus. Galvenais – izrunāties.

 

3.09.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay