AUNS

Jaunajā nedēļā dodies uz priekšu pretī jauniem panākumiem. Tavu darbu novērtēs, un kāds varbūt saņems lielisku sadarbības piedāvājumu. Taču brīvdienās gan jāatpūšas, jo pat tik darbīgam cilvēkam kā tev enerģijas resursi nav neizsmeļami. Neplāno saviesīgus pasākumus, bet noskaties labu filmu, palasi grāmatu.

VĒRSIS

Domīgs noskaņojums. Gribas mazliet pasapņot, pafilozofēt, ar draugiem nesteidzīgi patērzēt par dzīvi. Brīvdienās izej garākā pastaigā, aizbrauc pie dabas izbaudīt sniegotās ainavas. Darba nedēļa nemierīga, turklāt iespējamas neprognozējamas situācijas. Te kaut kas kavējas, te apstākļi spēji mainās. Centies saglabāt mieru.

DVĪŅI

Pirmajā vietā ģimenes lietas. Iespējams, jāpalīdz atvasītēm ar skolas darbiem, jāatrisina kādi saimnieciski jautājumi, jādod padomi radiniekiem. Rosībā un saziņā brīvdienas paies ātri. Darbā strādā pēc labākās sirdsapziņas un turies tālāk no intrigām. Mīļā miera labad būtu vēlams spriedumus paturēt pie sevis.

VĒZIS

Lielisks laiks sadarbībai. Var gan gadīties, ka kāds no kolēģiem vai darījumu partneriem slinkojis vai bijis paviršs un tagad tev jāiesaistās. Piktosies. Taču pastāv iespējas izveidot citu, auglīgu sadarbību. Nedēļas nogalē sirsnīga atmosfēra savējo lokā, kopā saimniekojot mājas, vai dodoties dabā izbaudīt ziemas skaistumu.

LAUVA

Sirds pilna mīlestības, garastāvoklis pacilāts. Ja tev ir otrā pusīte, pārsteidz viņu ar jauku dāvaniņu vai romantisku pasākumu. Ja esi sirdī brīvs, iespējama kāda aizraujoša tikšanās. Darbā nostiprināsi autoritāti, un var gadīties izdevīgs piedāvājums. Nemeties uz galvas atvarā – iepriekš visu vajag pārbaudīt.

JAUNAVA

Svarīga attiecību tēma. Ģimenē valdīs saskaņa, un mīļotais cilvēks sagādās tīkamu pārsteigumu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, kas dienas sagriež krāsainā virpulī. Darba vai biznesa lietas paliks otrajā plānā. Kaut kas var palikt pusdarīts, kaut arī tev tas nav raksturīgi. Labs laiks mācībām.

SVARI

Mājās var nākties risināt pedagoģiskus jautājumus, palīdzēt atvasītēm vai citiem radiņiem, kā arī kārtot darīšanas ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Jārīkojas apdomīgi ar finansēm, un vajag runāt par algas pielikumu, ja šķiet, ka dari vairāk, nekā saņem. Labvēlīgs laiks, lai caurskatītu darba sludinājumu portālus.

SKORPIONS

Tev patīk, ja viss perfekti, viss pēc plāna, tāpēc cilvēku neizdarība dažu brīdi kaitinās un darīs piktu. Par nepadarīto vajag runāt, bet pārāk bargs nekļūsti, ir riski sabojāt kādas svarīgas attiecības. Mājās saimniecības darbi, kurus vajag apspriest ar ģimeni, lai neizceļas strīdi. Brīvajiem ļaudīm kāda tikšanās sirdī iemetīs dzirkstelīti.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā jomā ļoti nemierīgi. Jo tuvāk gadumijas svētkiem, jo vairāk darāmā. Tā vien šķiet, ka visi darbi atstāti uz pēdējo brīdi. Taču tu esi rosīgs un apsviedīgs, tiksi galā. Samenedžēsi, noorganizēsi. Brīvdienās gan vienkārši izgulies un atpūties. Galvu izvēdināt palīdzēs arī nesteidzīga pastaiga dabā.

MEŽĀZIS

Iekšējo pārmaiņu laiks – jauni plāni un idejas. Ja Mežāzis bieži vien staigā ar rūpju izteiksmi sejā, tad tagad bārstīsi asprātības, jokosies, koķetēsi. Cilvēki izrādīs simpātijas, un būs daudz pozitīvu brīžu. Darbi arīdzan ies no rokas, tikai ar naudu gan jārīkojas apdomīgi. Neuzņemies kredītsaistības.

ŪDENSVĪRS

Nedaudz pesimistisks noskaņojums, taču diez vai tam ir reāls pamats. Vienīgi – varbūt pārāk daudz pienākumu esi uzņēmies. Ja vajag padomu vai palīdzību, tad atceries, ka tev ir brīnišķīgi draugi, uz kuriem vienmēr var paļauties. Brīvajā laikā dari to, ko kāro sirds, vai pievērsies mīļotam hobijam. Mājas saimniecības darbi pagaidīs.

ZIVIS

Ļoti radošs noskaņojums, un grūti iekļauties rāmjos: varbūt kādi darbi kavēsies. Taču iznākums būs labs, un tavs veikums tiks novērtēts. Kādam var pavērties iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm vai atrast labāk atalgotu darbu. Nedēļas nogalē sazinies ar draugiem un ļaujies nelielai bohēmai. Drošības nolūkos, labāk saslēdzoties tiešsaistē.

 

3.12.2021. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay