AUNS

Laba intuīcija palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus. Ko esi nolēmis, pie tā arī turies, bet tikai bez pārsteidzības. Citus pārliecini mierīgi, lai uz līdzenas vietas neizceļas strīdi. Kosmosā šobrīd eksplozīvas kombinācijas. Lielisks laiks profesionālai izaugsmei – meklē jaunus variantus, maini nodarbošanos.

VĒRSIS

Darbā apdari pašu nepieciešamāko, bet pārlieku iniciatīvu neizrādi. Var gadīties, ka tavs un priekšniecības viedoklis atsevišķos jautājumos atšķiras, un kādu pārtaisīt nav vērts. Ja netiks noteikti strikti pulcēšanās ierobežojumi, brīvdienās labi jutīsies šaurā draugu lokā un priecāsies, ka līdzās ir jauki cilvēki.

DVĪŅI

Darbā nopietni pienākumi un jauninājumi. Būs jāstrādā ar atdevi, un tas paņems daudz enerģijas. Atceries, ka tavas zināšanas ir tava bagātība, un arī tās ir vērtējamas materiālā izteiksmē. Nekautrējies darbā apspriest atalgojumu. Privātajā dzīvē diezgan nemierīgi. Sargies no sirdslietu avantūrām.

VĒZIS

Ak, šīs emocijas! Bet! Vai gan Vēža zodiaka zīmes pārstāvji kādreiz var iztikt bez tām?! Lai tā būtu. Bet atceries – kas par daudz, tas par skādi. Kolēģi un sadarbības partneri nesapratīs. Pirmajā vietā darbs, jaunas idejas, kontaktu veidošana. Brīvdienās jauki pavadīsi laiku ar tuviem cilvēkiem.

LAUVA

Dienas ritēs samērā nemierīgi, taču darbā vai biznesā atdeve būs. Galvenais: nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un neiesaistīties strīdus situācijās. Rēķinies ar to, ka trauksmainajā darba dunā novārtā var palikt kādi mājas pienākumi (vai arī otrādi). Jāatrod līdzsvars un kārtīgi viss jāizplāno.

JAUNAVA

Rudens ir mācību laiks! Padomā, kādas zināšanas tev noderētu. Daudz iegūsi arī no sarunām ar dzīvē pieredzējušiem cilvēkiem. Nedēļas nogalē aktivitātes mājās: jāparūpējas par radiniekiem, daudz sarunu, ideju un komunikācijas. Būsi noskaņojies uz ģenerāltīrīšanu un teritorijas sakopšanu.

SVARI

Tu proti atstāt uz cilvēkiem labu iespaidu, arī sabiedriskām aktivitātēm ir nozīme, taču patlaban vēlēsies kādus pārdomu brīžus, lai vienatnē sakārtotu domas. Daļu uzmanības prasīs finanšu tēma, jo kaut kas var bremzēties. Rūpīgi novērtē cilvēkus, ko izvēlies par saviem sadarbības partneriem.

SKORPIONS

Kā jau allaž – gribēsi iedziļināties lietu būtībā un samērā daudz prātosi par dzīvi. Neļaujies pesimismam un nesatraucies par lietām, kuras ietekmēt nevari. Svarīga sirdslietu tēma. Gūsi simpātijas un piekrišanu, bet turpmākā notikumu attīstība tavās rokās – ļoti vajadzētu sarīkot romantisku pasākumu.

STRĒLNIEKS

Latvija ir maza, un visi ir draugi vai draugu draugi… Caur pazīšanos var nākt izdevīgums lietišķās tēmās. Lūkojies pēc jauniem peļņas variantiem un nebīsties no ambicioziem projektiem. Nedēļas nogalē pienākumi ģimenē, komunikācija ar radiniekiem un domu apmaiņa. Nediktē savus noteikumus.

MEŽĀZIS

Ir vērts iespringt darbā, jo var pavērties jaunas iespējas un vilinoši piedāvājumi. Tomēr jāuzmanās no pārāk vērienīgiem un ambicioziem plāniem. Ieklausies citu cilvēku viedoklī un respektē to. Mājās jāgādā par saticību un saskaņu ar otro pusīti. Tāpat arī vajadzētu atbalstīt bērnu vēlmes un ieceres.

ŪDENSVĪRS

Darbā iespējas parādīt savus talantus, taču jāstrādā pamatīgi. Ja esošā situācija tevi neapmierina, kaut kas ir jāmaina. Darbs vai paša attieksme… Bet pavisam jauki būtu sākt domāt par savu biznesu, lai ar tavām idejām nepelna citi, bet tu pats. Svarīgi papildināt zināšanas.

ZIVIS

Daudz darāmā, un no sekmēm lielā mērā atkarīgs arī emocionālais stāvoklis. Kaut kas var nenotikt tā, kā iecerēts, un tas tevi darīs nemierīgu. Noskaiti līdz desmit un tici – nav vērts satraukties, viss atrisināsies. Lielāka uzmanība jāpievērš finansēm, nedrīkst daudz tērēties un ieguldīt riskantos pasākumos.

2.11.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay