AUNS

Ļoti emocionāls periods. Neļaujies provokācijām un necīnies par taisnību – it īpaši tad, ja tevi neviens nelūdz. Pastāv riski iegūt nelabvēļus. Ar īpašu rūpību jāpieiet finanšu tēmai. Iespējami pēkšņi tēriņi un situācijas, ja kāds nevēlēsies samaksāt par paveikto. Ja esošais darbs neapmierina, lūkojies pēc jauna.

VĒRSIS

Spēks ir ģimenē. Novērtēsi to, ka līdzās ir cilvēki, uz kuriem vari paļauties, kas tevi saprot un atbalsta. Profesionālajā jomā sajūta, ka nekas nenotiek pēc tava prāta. Sargies no pēkšņām piktuma izpausmēm, tās var pabojāt attiecības ar līdzcilvēkiem. Ja nāk jauns karjeras piedāvājums, izturies vērtējoši.

DVĪŅI

Prāts atvērts jaunām zināšanām. Daudz ideju un vēlme pēc pārmaiņām, ar oriģinālām domām un iecerēm pārsteigsi sadarbības partnerus un tuviniekus. Pirms kaut ko realizēt, apspriedies ar citiem, bet, kārtojot lietišķas darīšanas vai slēdzot līgumus, īpašu uzmanību pievērs finanšu tēmai. Brīvdienās vislabākā atpūta ģimenes lokā.

VĒZIS

Labs laiks karjerai un biznesam. Jaunas, radošas idejas, tikai jārēķina, kas ir un kas nav izdevīgi, un svarīgās lietās groži jātur savās rokās. Tāpat arī jābūt apdomīgam ar kredītsaistībām. Labāk neaizdot un neaizņemties. Brīvbrīžos pārdomas par sirdslietām. Nepieņem straujus lēmumus un ļauj notikumiem ritēt savu gaitu.

LAUVA

Diezgan daudz stresa, jo var izjukt kādas lietišķas vienošanās un norunas. Darbā iespējami strīdi un neskaidrības, tāpēc brīvdienās jāatpūšas. Vislielāko prieku sagādās rāma laika pavadīšana tuvu cilvēku lokā. Vari kopā ar savējiem izbraukt pie dabas vai nelielā ceļojumā uz kādu no tuvējām kaimiņzemēm.

JAUNAVA

Darbā vai biznesā iespējamas pārmaiņas. Varbūt sākotnēji tās tev nebūs pa prātam, bet vēlāk izrādīsies, ka viss noticis uz labu. Galvenais – neuzņemties pārāk daudz pienākumu. Spēcīgi darbosies intuīcija, kas būs labs palīgs gan lietišķā, gan privātā jomā. Brīvdienās atpūties mierīgi, izgulies, palasi. Sabiedriskās aktivitātes labumu nedos.

SVARI

Ļoti svarīga attiecību tēma. Ja tev ir otrā pusīte, tad kaislības virmos un iedvesmos. Ja šobrīd esi brīvs, tad dzīve var uzdāvāt satikšanos ar lielisku cilvēku. Notikumi attīstīsies lēni, bet neko steidzināt nevajag. Darbā daudz pienākumu, un dažu brīdi pārņems sajūta – kāpēc man tas viss vajadzīgs? Varbūt jāmeklē jaunas iespējas.

SKORPIONS

Ja darbā kaut kas nenotiek pēc tava prāta, saglabā mieru. Strīdi un savas taisnības pierādīšana neko nedos. Tāpat arī pret jauniem piedāvājumiem izturies vērtējoši. Nedēļas nogalē pagatavo gardu maltīti un aicini kopā savējos – radus un draugus. Tikšanās ar mīļiem cilvēkiem dos daudz pozitīvu emociju.

STRĒLNIEKS

Darbā mainīgas situācijas, ko grūti ietekmēt. Tāpēc dienas ritēs saspringtā un lietišķā gaisotnē. Vislabāk jutīsies, pārnākot mājās sev ierastā mierīgā atmosfērā. Saņemsi ģimenes atbalstu un uzmundrinājumu. Sirds ilgojas pēc jauniem iespaidiem. Brīvdienās ir vērts doties nelielā izbraucienā tepat uz kaimiņzemēm.

MEŽĀZIS

Aktīvs peļņas laiks. Iesaisties jaunos projektos, meklē plašākas iespējas un rīkojies enerģiski. Vienīgi jābūt uzmanīgam ar “papīriem” – noformē visu juridiski pareizi, pārlasi dokumentus un līgumus. It īpaši to, kas maziem burtiņiem rakstīts. Brīvajā laikā daudz uzmanības paņems mājas pienākumi. Attiecībās jāgādā par saskaņu.

ŪDENSVĪRS

Mēģini iekārtoties tā, lai tev apkārt ir pēc iespējas mierīgāka atmosfēra un iespējas pārdomāt dzīvi vienatnē. Var nākties risināt sarežģītus jautājumus profesionālajā jomā. Rūpīgi izvēlies sadarbības partnerus, lai vēlāk nav vilšanās. Brīvdienās vēlams doties ar savējiem kaut kur ārpus mājas, pretējā gadījumā iespējami sadzīviski strīdiņi.

ZIVIS

Iespējas sasniegt sen izlolotus mērķus, parādīt savus spēkus un varēšanu, attīstīties kā personībai un platiem soļiem doties uz priekšu. Nešaubies un nebīsties – tev viss izdosies! Tikai pievērs uzmanību finanšu lietām – lai tavs veikums tiek adekvāti novērtēts. Nedēļas nogalē mājās daudz saimniecisko pienākumu un darīšanas ar radiniekiem.
3.08.2020. / Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe / Foto: Pixabay